Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lekcija Uzne a.prg. 30.10.2018 Melngalvis Indulis 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lekcija Uzne a.prg. 06.11.2018 Melngalvis Indulis 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 30.10.2018 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 06.11.2018 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lekcija Uzne a.prg. 04.12.2018 Melngalvis Indulis 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi 07.11.2018 Joma Laura 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Lab.darbi 05.12.2018 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 01.11.2018 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2041 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Eksāmens Uzne a.prg. 13.12.2018 Dorbe Adrija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3170 Entomoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 06.12.2018 1. grupa Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 02.11.2018 Joma Laura 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Eksāmens Uzne a.prg. 14.12.2018 Melngalvis Indulis 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija 05.11.2018 Leibus Inguna 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Eksāmens 03.12.2018 Joma Laura 107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi 10.12.2018 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 30.10.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 06.11.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lekcija Uzne a.prg. 30.10.2018 Melngalvis Indulis 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lekcija Uzne a.prg. 06.11.2018 Melngalvis Indulis 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 30.10.2018 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 06.11.2018 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Lab.darbi 11.12.2018 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Lekcija Uzne a.prg. 04.12.2018 Melngalvis Indulis 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi 31.10.2018 Leibus Inguna 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi 07.11.2018 Joma Laura 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Lab.darbi 05.12.2018 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Eksāmens Uzne a.prg. 12.12.2018 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 12.12.2018 Bankina Biruta 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.11.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 08.11.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Ieskaite Uzne a.prg. 08.11.2018 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 01.11.2018 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Eksāmens Lopk a.prg. 06.12.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Eksāmens Lopk a.prg. 13.12.2018 Adamovičs Aleksandrs 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2041 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Eksāmens Uzne a.prg. 13.12.2018 Dorbe Adrija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3170 Entomoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 06.12.2018 1. grupa Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Ieskaite ar atzīmi Darz, Lauk a.prg. 13.12.2018 Bankina Biruta zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 02.11.2018 Joma Laura 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Ieskaite Uzne a.prg. 09.11.2018 Bimšteine Gunita 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2043 Laukkopības pamati Bp Eksāmens Uzne a.prg. 14.12.2018 Melngalvis Indulis 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 07.12.2018 Bankina Biruta 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
||
10.30-11.15 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija 29.10.2018 Leibus Inguna 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija 05.11.2018 Leibus Inguna 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Eksāmens 03.12.2018 Joma Laura 107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi 10.12.2018 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 30.10.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 06.11.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija Uzne a.prg. 30.10.2018 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija Uzne a.prg. 06.11.2018 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 30.10.2018 Bimšteine Gunita 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 06.11.2018 Bimšteine Gunita 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Lab.darbi 11.12.2018 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Lekcija 04.12.2018 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi 31.10.2018 Leibus Inguna 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi 07.11.2018 Joma Laura 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Lab.darbi 05.12.2018 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Eksāmens Uzne a.prg. 12.12.2018 Bimšteine Gunita 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 12.12.2018 Bankina Biruta 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.11.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 08.11.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 01.11.2018 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3170 Entomoloģija Bp Ieskaite Darz, Lauk a.prg. 08.11.2018 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Eksāmens Lopk a.prg. 13.12.2018 Adamovičs Aleksandrs 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3170 Entomoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 06.12.2018 1. grupa Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3170 Entomoloģija Bp Ieskaite ar atzīmi Darz, Lauk a.prg. 13.12.2018 2. grupa Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 02.11.2018 Joma Laura 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Ieskaite Uzne a.prg. 09.11.2018 Bimšteine Gunita 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2043 Laukkopības pamati Bp Eksāmens Uzne a.prg. 14.12.2018 Melngalvis Indulis 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 07.12.2018 Bankina Biruta 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
||
11.30-12.15 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija 29.10.2018 Leibus Inguna 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi 05.11.2018 Leibus Inguna 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2068 Reklāmas veidošana Lekcija 03.12.2018 Gulbe Ingūna 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi 10.12.2018 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 30.10.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Lopk a.prg. 06.11.2018 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija Uzne a.prg. 30.10.2018 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija Uzne a.prg. 06.11.2018 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 30.10.2018 Bimšteine Gunita 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 06.11.2018 Bimšteine Gunita 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Lekcija 04.12.2018 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Ieskaite ar atzīmi 11.12.2018 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi 31.10.2018 Leibus Inguna 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi 07.11.2018 Joma Laura 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 05.12.2018 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Eksāmens 12.12.2018 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 08.11.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 01.11.2018 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3170 Entomoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 06.12.2018 1. grupa Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3170 Entomoloģija Bp Ieskaite ar atzīmi Darz, Lauk a.prg. 13.12.2018 2. grupa Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 02.11.2018 Joma Laura 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 07.12.2018 Bankina Biruta 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
||
12.30-13.15 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija 29.10.2018 Leibus Inguna 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi 05.11.2018 Leibus Inguna 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2068 Reklāmas veidošana Lekcija 03.12.2018 Gulbe Ingūna 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi 10.12.2018 Kreišmane Dzidra 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Lopk a.prg. 30.10.2018 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Lopk a.prg. 06.11.2018 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 11.12.2018 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Lekcija 04.12.2018 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 11.12.2018 Melngalvis Indulis 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 11.12.2018 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi 07.11.2018 Joma Laura 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 31.10.2018 Melngalvis Indulis 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 05.12.2018 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Eksāmens 12.12.2018 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 08.11.2018 Adamovičs Aleksandrs 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 01.11.2018 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Ieskaite Darz, Lauk a.prg. 08.11.2018 Bimšteine Gunita 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3170 Entomoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 06.12.2018 1. grupa Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3170 Entomoloģija Bp Ieskaite ar atzīmi Darz, Lauk a.prg. 13.12.2018 2. grupa Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 02.11.2018 Joma Laura 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Eksāmens 14.12.2018 Leibus Inguna 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3170 Entomoloģija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 07.12.2018 2. grupa Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
||
13.30-14.15 |
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 29.10.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 05.11.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija Uzne a.prg. 29.10.2018 Bimšteine Gunita 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 29.10.2018 Bankina Biruta zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 05.11.2018 Bimšteine Gunita 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Ekon2068 Reklāmas veidošana Lekcija 03.12.2018 Gulbe Ingūna 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi 10.12.2018 Leibus Inguna 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Lopk a.prg. 30.10.2018 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Lopk a.prg. 06.11.2018 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 11.12.2018 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4206 Graudu kaltēšana un glabāšana Bb Lekcija 04.12.2018 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 11.12.2018 Melngalvis Indulis 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 11.12.2018 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 31.10.2018 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2044 Laukkopības pamati Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 31.10.2018 Melngalvis Indulis 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 31.10.2018 Bankina Biruta zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 07.11.2018 Bankina Biruta zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 05.12.2018 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 08.11.2018 Adamovičs Aleksandrs 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Ieskaite Darz, Lauk a.prg. 08.11.2018 Bimšteine Gunita 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3170 Entomoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 06.12.2018 1. grupa Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3170 Entomoloģija Bp Ieskaite ar atzīmi Darz, Lauk a.prg. 13.12.2018 2. grupa Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija Uzne a.prg. 02.11.2018 Bimšteine Gunita 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Ekon2068 Reklāmas veidošana Lekcija 14.12.2018 Gulbe Ingūna 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3170 Entomoloģija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 07.12.2018 2. grupa Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
||
14.30-15.15 |
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Lekcija Lopk a.prg. 29.10.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 05.11.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija Uzne a.prg. 29.10.2018 Bimšteine Gunita 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 29.10.2018 Bankina Biruta zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 05.11.2018 Bimšteine Gunita 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi 10.12.2018 Leibus Inguna 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 03.12.2018 Bankina Biruta zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Lopk a.prg. 30.10.2018 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 11.12.2018 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 31.10.2018 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2041 Augsnes zinātne un agroķīmija Bp Seminārs Uzne a.prg. 31.10.2018 Dorbe Adrija 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 31.10.2018 Bankina Biruta zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 07.11.2018 Bankina Biruta zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija 05.12.2018 Leibus Inguna 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 12.12.2018 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 08.11.2018 Adamovičs Aleksandrs 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Ieskaite Darz, Lauk a.prg. 08.11.2018 Bimšteine Gunita 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija Uzne a.prg. 02.11.2018 Bimšteine Gunita 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Ekon2068 Reklāmas veidošana Lekcija 14.12.2018 Gulbe Ingūna 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3170 Entomoloģija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 07.12.2018 2. grupa Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
||
15.30-16.15 |
LauZ2052 Barības līdzekļi Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 05.11.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 29.10.2018 Bimšteine Gunita 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Prakt.darbi 10.12.2018 Leibus Inguna 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 03.12.2018 Bankina Biruta zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 30.10.2018 Gulbe Ingūna 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4243 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 11.12.2018 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Eksāmens 07.11.2018 Leibus Inguna 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija Uzne a.prg. 31.10.2018 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Lekcija 05.12.2018 Leibus Inguna 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 12.12.2018 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Ieskaite Darz, Lauk a.prg. 08.11.2018 Bimšteine Gunita 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija Uzne a.prg. 02.11.2018 Bimšteine Gunita 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Ekon2068 Reklāmas veidošana Lekcija 14.12.2018 Gulbe Ingūna 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3170 Entomoloģija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 07.12.2018 2. grupa Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
||
16.30-17.15 |
LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 29.10.2018 Bimšteine Gunita 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Ekon2068 Reklāmas veidošana Prakt.darbi 10.12.2018 Gulbe Ingūna 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 03.12.2018 Bankina Biruta zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 30.10.2018 Gulbe Ingūna 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon2126 Grāmatvedība un investīcijas Bt Eksāmens 07.11.2018 Leibus Inguna 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3168 Augu aizsardzība I Bp Lekcija Uzne a.prg. 31.10.2018 Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
Ekon2068 Reklāmas veidošana Lekcija 14.12.2018 Gulbe Ingūna 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3170 Entomoloģija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 07.12.2018 2. grupa Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
|||
17.30-18.15 |
Ekon2068 Reklāmas veidošana Prakt.darbi 10.12.2018 Gulbe Ingūna 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija 30.10.2018 Gulbe Ingūna 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon2068 Reklāmas veidošana Ieskaite ar atzīmi 14.12.2018 Gulbe Ingūna 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3170 Entomoloģija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 07.12.2018 2. grupa Gailis Jānis 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |