Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Kārkliņš Aldis 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 29.01.2018-22.04.2018 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 29.01.2018-22.04.2018 Līpenīte Ināra 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3046 Govkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Kairiša Daina 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 29.01.2018-22.04.2018 Lauk.1.1.,Dārz. Bimšteine Gunita 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4219 Augkopība I Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 29.01.2018-22.04.2018 1.2. Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 29.01.2018-18.02.2018 Degola Lilija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 19.02.2018-04.03.2018 Kļaviņa-Blekte Iveta 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 12.03.2018-25.03.2018 Cielava Lāsma 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 26.03.2018-08.04.2018 Bārzdiņa Dace 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 05.03.2018-11.03.2018 Cielava Lāsma 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 09.04.2018-22.04.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija Lopk a.prg. 29.01.2018-22.04.2018 Paura Līga 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lekcija Uzne a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4093 Cūkkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Degola Lilija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Lauk.1.1. Līpenīte Ināra 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Lekcija Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Izvēles kurss Bērziņš Andris 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
09.30-10.15 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Kārkliņš Aldis 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 29.01.2018-25.02.2018 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 26.02.2018-22.04.2018 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 29.01.2018-22.04.2018 Līpenīte Ināra 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 29.01.2018-22.04.2018 Rūtenberga-Āva Anda 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3046 Govkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 29.01.2018-22.04.2018 Kairiša Daina 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 29.01.2018-22.04.2018 Lauk.1.1.,Dārz. Bimšteine Gunita 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4219 Augkopība I Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 29.01.2018-22.04.2018 1.2. Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 29.01.2018-18.02.2018 Degola Lilija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 19.02.2018-04.03.2018 Kļaviņa-Blekte Iveta 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 12.03.2018-25.03.2018 Cielava Lāsma 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 26.03.2018-08.04.2018 Bārzdiņa Dace 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 05.03.2018-11.03.2018 Cielava Lāsma 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 09.04.2018-22.04.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija Lopk a.prg. 29.01.2018-22.04.2018 Paura Līga 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lekcija Uzne a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4093 Cūkkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 29.01.2018-22.04.2018 Degola Lilija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Lauk.1.1. Līpenīte Ināra 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Lekcija Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Izvēles kurss Bērziņš Andris 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
10.30-11.15 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Kārkliņš Aldis 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3046 Govkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 26.02.2018-22.04.2018 Kairiša Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 26.03.2018-22.04.2018 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 29.01.2018-22.04.2018 Rūtenberga-Āva Anda 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3046 Govkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 29.01.2018-22.04.2018 Kairiša Daina 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 29.01.2018-22.04.2018 Lauk.1.1.,Dārz. Bimšteine Gunita 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4219 Augkopība I Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 1.2. Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 29.01.2018-18.02.2018 Degola Lilija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 19.02.2018-04.03.2018 Kļaviņa-Blekte Iveta 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 12.03.2018-25.03.2018 Cielava Lāsma 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 05.03.2018-11.03.2018 Cielava Lāsma 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 26.03.2018-22.04.2018 Bārzdiņa Dace 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija Lopk a.prg. 29.01.2018-22.04.2018 Paura Līga 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Lauk.1.2., Dārz. Līpenīte Ināra 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 29.01.2018-11.03.2018 Bimšteine Gunita 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 12.03.2018-25.03.2018 Stanka Terēze 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4093 Cūkkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 29.01.2018-22.04.2018 Degola Lilija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Prakt.darbi Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 1.ned.-29.01.2018-25.03.2018 Izvēles kurss Bērziņš Andris 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
11.30-12.15 |
LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 19.02.2018-04.03.2018 Kļaviņa-Blekte Iveta 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 29.01.2018-18.02.2018 Degola Lilija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 26.03.2018-08.04.2018 Bārzdiņa Dace 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 05.03.2018-25.03.2018 Cielava Lāsma 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 09.04.2018-22.04.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3046 Govkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 26.02.2018-22.04.2018 Kairiša Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 26.03.2018-22.04.2018 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4219 Augkopība I Bp Lekcija Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Rūtenberga-Āva Anda 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4093 Cūkkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 29.01.2018-22.04.2018 Degola Lilija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 26.03.2018-22.04.2018 Rūtenberga-Āva Anda 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 1.ned.-29.01.2018-25.03.2018 Lauk.1.1.,Dārz. Bimšteine Gunita 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 2.ned.-29.01.2018-25.03.2018 Lauk.1.2. Stanka Terēze 15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 19.02.2018-04.03.2018 Kļaviņa-Blekte Iveta 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 05.03.2018-11.03.2018 Cielava Lāsma 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 26.03.2018-22.04.2018 Bārzdiņa Dace 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija Lopk a.prg. 1.ned.-29.01.2018-25.03.2018 Paura Līga 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 2.ned.-05.03.2018-25.03.2018 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Lauk.1.2., Dārz. Līpenīte Ināra 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Stanka Terēze 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4011 Aruma kvalitātes vērtēšana Prakt.darbi Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 1.ned.-29.01.2018-25.03.2018 Izvēles kurss Bērziņš Andris 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
12.30-13.15 |
LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 19.02.2018-04.03.2018 Kļaviņa-Blekte Iveta 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 29.01.2018-18.02.2018 Degola Lilija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 26.03.2018-08.04.2018 Bārzdiņa Dace 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 05.03.2018-25.03.2018 Cielava Lāsma 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 09.04.2018-22.04.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3046 Govkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 26.02.2018-25.03.2018 Kairiša Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4219 Augkopība I Bp Lekcija Lauk a.prg. 29.01.2018-22.04.2018 Rūtenberga-Āva Anda 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4093 Cūkkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 29.01.2018-22.04.2018 Degola Lilija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 29.01.2018-22.04.2018 Lauk.1.2. Stanka Terēze 15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4219 Augkopība I Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 29.01.2018-22.04.2018 1.1. Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 19.02.2018-04.03.2018 Kļaviņa-Blekte Iveta 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 26.03.2018-22.04.2018 Bārzdiņa Dace 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4024 Augļkopība Bp Lekcija Darz a.prg. Kampuss Kaspars 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 05.03.2018-22.04.2018 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Lauk.1.3. Līpenīte Ināra 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
13.30-14.15 |
LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 19.02.2018-04.03.2018 Kļaviņa-Blekte Iveta 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 29.01.2018-11.02.2018 Degola Lilija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 26.03.2018-08.04.2018 Bārzdiņa Dace 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 09.04.2018-22.04.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4219 Augkopība I Bp Lekcija Lauk a.prg. 29.01.2018-22.04.2018 Rūtenberga-Āva Anda 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 29.01.2018-22.04.2018 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4093 Cūkkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Degola Lilija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 29.01.2018-22.04.2018 Lauk.1.2. Stanka Terēze 15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4219 Augkopība I Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 29.01.2018-22.04.2018 1.1. Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4024 Augļkopība Bp Lekcija Darz a.prg. Kampuss Kaspars 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 05.03.2018-22.04.2018 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Lauk.1.3. Līpenīte Ināra 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Uzne a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4024 Augļkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Grāvīte Ilze zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
|||
14.30-15.15 |
LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 29.01.2018-22.04.2018 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 29.01.2018-22.04.2018 Lauk.1.2. Stanka Terēze 15. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4219 Augkopība I Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 1.1. Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 05.03.2018-22.04.2018 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4024 Augļkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 26.03.2018-22.04.2018 Kampuss Kaspars 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Uzne a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
15.30-16.15 |
LauZ3135 Bioloģiskā lopkopība Lekcija Lopk, Lauk a.prg. 29.01.2018-22.04.2018 Izvēles kurss Kontaktnodarbība G0703(PLK) Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 26.03.2018-22.04.2018 Rūtenberga-Āva Anda 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4024 Augļkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 26.03.2018-22.04.2018 Kampuss Kaspars 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
16.30-17.15 |
LauZ3135 Bioloģiskā lopkopība Lekcija Lopk, Lauk a.prg. 29.01.2018-22.04.2018 Izvēles kurss Kontaktnodarbība G0703(PLK) Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4024 Augļkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Kampuss Kaspars 5. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
|||||
17.30-18.15 |
LauZ3135 Bioloģiskā lopkopība Lekcija Lopk, Lauk a.prg. 29.01.2018-25.03.2018 Izvēles kurss Kontaktnodarbība G0703(PLK) Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |