Atpakaļ

G0413 Mašīnu projektēšana un ražošana Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Meha4008 Teorētiskā mehānika I Bp Lekcija
Dauvarts Mārtiņš
403. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ4039 Tolerances un standartizācija Bp Prakt.darbi
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ4031 Metālapstrāde II Bp Lekcija
2.ned.
Ziemelis Mārtiņš
103. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika Bt Lab.darbi
1.ned.
1.2.
Kanceviča Liene
316. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ4031 Metālapstrāde II Bp Prakt.darbi
1.ned.
1.1.
Ziemelis Mārtiņš
103. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
09.30-10.15 Meha4008 Teorētiskā mehānika I Bp Prakt.darbi
Dauvarts Mārtiņš
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III Bt Lekcija
G0412(PLK)
G0402(PLK)

Sergejeva Natālija
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ4039 Tolerances un standartizācija Bp Prakt.darbi
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika Bt Lab.darbi
1.2.
Kanceviča Liene
316. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ4031 Metālapstrāde II Bp Prakt.darbi
1.1.
Ziemelis Mārtiņš
103. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
10.30-11.15 Meha4008 Teorētiskā mehānika I Bp Prakt.darbi
Dauvarts Mārtiņš
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2033 Fizika II Bt Lab.darbi
1.ned.
Gajevskis Antons, Rumba Janīna
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika Bt Lekcija
G0402(PLK)

Kanceviča Liene
314. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ4039 Tolerances un standartizācija Bp Lekcija
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
11.30-12.15 ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika Bt Lekcija
G0402(PLK)

Kanceviča Liene
314. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2033 Fizika II Bt Lekcija
G0412(PLK)

Gajevskis Antons
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
Sergejeva Natālija
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika Bt Lab.darbi
1.1.
Kanceviča Liene
316. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ4031 Metālapstrāde II Bp Lab.darbi
1.2.
Ziemelis Mārtiņš
214. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
12.30-13.15 MašZ3033 Inženierdarba organizācija un ergonomika I Bt Lekcija
2.ned.
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ3033 Inženierdarba organizācija un ergonomika I Bt Prakt.darbi
1.ned.
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2033 Fizika II Bt Prakt.darbi
2.ned.
G0412(PLK)

Gajevskis Antons
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2033 Fizika II Bt Lekcija
1.ned.
G0412(PLK)

Gajevskis Antons
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
Sergejeva Natālija
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika Bt Lab.darbi
1.ned.
1.1.
Kanceviča Liene
316. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
13.30-14.15 Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
2.ned.
1.1.
Sergejeva Natālija
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ4031 Metālapstrāde II Bp Prakt.darbi
1.2.
Ziemelis Mārtiņš
103. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
1.ned.
1.2.
Sergejeva Natālija
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ4031 Metālapstrāde II Bp Lab.darbi
1.1.
Ziemelis Mārtiņš
214. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
14.30-15.15 MašZ4031 Metālapstrāde II Bp Prakt.darbi
1.ned.
1.2.
Ziemelis Mārtiņš
103. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi
11.09.2017-26.12.2017
G0412(PLK)
G0402(PLK)

Valainis Viktors, Šillere Līvija, Justovičs Gatis, Paegle Anželika
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
SpoZ2001 Sports III Bb Lekcija
07.09.2017
G0412(PLK)
G0402(PLK)

Paegle Anželika, Justovičs Gatis, Šillere Līvija, Valainis Viktors
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
15.30-16.15 LauZ4122 Pamati darbā ar AutoCAD Bb Lekcija
Izvēles kurss, kontaktnodarbība
G0412(PLK)
G0418(PLK)
G0402(PLK)

Dukulis Ilmārs
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi
11.09.2017-26.12.2017
G0412(PLK)
G0402(PLK)

Valainis Viktors, Šillere Līvija, Justovičs Gatis, Paegle Anželika
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
SpoZ2001 Sports III Bb Lekcija
07.09.2017
G0412(PLK)
G0402(PLK)

Paegle Anželika, Justovičs Gatis, Šillere Līvija, Valainis Viktors
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
16.30-17.15 Ener3025 Bioenerģētika Bb Lekcija
Izvēles kurss
G0508(PLK)
G0506(PLK)
G0412(PLK)
G0311(PLK)
G0402(PLK)
G0215(PLK)
G0507(PLK)

Dubrovskis Vilis
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ4122 Pamati darbā ar AutoCAD Bb Prakt.darbi
Izvēles kurss, kontaktnodarbība
G0418(PLK)
G0412(PLK)
G0402(PLK)

Dukulis Ilmārs
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
17.30-18.15 TraZ2002 Automobiļa droša vadīšana Bb Lekcija
Izvēles kurss
G0703(PLK)
G0412(PLK)
G0402(PLK)

Bolšteins Juris
314. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Ener3025 Bioenerģētika Bb Lekcija
Izvēles kurss
G0508(PLK)
G0506(PLK)
G0412(PLK)
G0311(PLK)
G0402(PLK)
G0215(PLK)
G0507(PLK)

Dubrovskis Vilis
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ3133 Dīzeļmotoru barošanas sistēmas Bb Lekcija
Izvēles kurss, kontaktnodarbība
G0402(PLK)

Gailis Māris
238. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
18.30-19.15 TraZ2002 Automobiļa droša vadīšana Bb Lekcija
Izvēles kurss
G0703(PLK)
G0412(PLK)
G0402(PLK)

Bolšteins Juris
314. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ3133 Dīzeļmotoru barošanas sistēmas Bb Lab.darbi
Izvēles kurss, kontaktnodarbība
G0402(PLK)

Gailis Māris
238. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
19.30-20.15 TraZ2002 Automobiļa droša vadīšana Bb Prakt.darbi
1.ned.
Izvēles kurss
G0703(PLK)
G0412(PLK)
G0402(PLK)

Bolšteins Juris
314. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5