Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Davidāns Māris 42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ1016 Meža darbi un tehnika II Bp Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Sarmulis Ziedonis 42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Fizi2013 Fizika Bv Lekcija 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Gross Uldis 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
09.30-10.15 |
MežZ3066 Mežkopība Bt Lekcija 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Miezīte Olga 32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Lekcija 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Davidāns Māris 42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Jansone Baiba 22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ1016 Meža darbi un tehnika II Bp Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Saveļjevs Aleksandrs 46. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ1016 Meža darbi un tehnika II Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Sarmulis Ziedonis 46. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Fizi2013 Fizika Bv Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Gross Uldis 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Jansone Baiba 22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Davidāns Māris 44. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Fizi2013 Fizika Bv Lab.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Pelēce Ilze 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
11.30-12.15 |
MežZ3066 Mežkopība Bt Lab.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Miezīte Olga 36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Jansone Baiba 22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Jansone Baiba 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3046 Mežsaimniecības darbu mehanizācija I Bp Lab.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Davidāns Māris 44. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Fizi2013 Fizika Bv Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Gross Uldis 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
12.30-13.15 |
MežZ2037 Kokmateriālu transports Bp Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Millers Mareks 42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3066 Mežkopība Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Miezīte Olga 36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3066 Mežkopība Bt Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Miezīte Olga 32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
SpoZ2001 Sports III Bb Lekcija 07.09.2017 Anškins Andis, Visocka Jeļena, Valainis Viktors, Vītols Jānis, Rimgaile Linda, Markevics Māris, Alksne Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi 11.09.2017-26.12.2017 Alksne Inta, Markevics Māris, Rimgaile Linda, Vītols Jānis, Valainis Viktors, Visocka Jeļena, Anškins Andis zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
|||
13.30-14.15 |
MežZ2037 Kokmateriālu transports Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Millers Mareks 48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ2037 Kokmateriālu transports Bp Lekcija 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Millers Mareks 42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
SpoZ2001 Sports III Bb Lekcija 07.09.2017 Anškins Andis, Visocka Jeļena, Valainis Viktors, Vītols Jānis, Rimgaile Linda, Markevics Māris, Alksne Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi 11.09.2017-26.12.2017 Alksne Inta, Markevics Māris, Rimgaile Linda, Vītols Jānis, Valainis Viktors, Visocka Jeļena, Anškins Andis zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
|||||
14.30-15.15 |
Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Lekcija 04.09.2017-29.10.2017 Apsīte Evita 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-29.10.2017 Apsīte Evita 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
|||||
15.30-16.15 |
Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Lekcija 04.09.2017-29.10.2017 Apsīte Evita 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-29.10.2017 Apsīte Evita 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
|||||
16.30-17.15 |
Ener3025 Bioenerģētika Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0402(PLK) G0412(PLK) G0413(PLK) G0506(PLK) G0311(PLK) G0215(PLK) G0508(PLK) Dubrovskis Vilis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 VadZ3006 Sabiedrisko attiecību pamati Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0506(PLK) G0112(PLK) G0807(PLK) G0508(PLK) Miltoviča Baiba 277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MežZ3060 Kokrūpniecības loģistika Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0508(PLK) Alksne Sigita zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
|||||
17.30-18.15 |
Ener3025 Bioenerģētika Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0402(PLK) G0412(PLK) G0413(PLK) G0506(PLK) G0311(PLK) G0215(PLK) G0508(PLK) Dubrovskis Vilis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 VadZ3006 Sabiedrisko attiecību pamati Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 G0506(PLK) G0112(PLK) G0807(PLK) G0508(PLK) Miltoviča Baiba 277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MežZ3060 Kokrūpniecības loģistika Lekcija 04.09.2017-15.10.2017 Izvēles kurss G0508(PLK) Alksne Sigita zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MežZ3060 Kokrūpniecības loģistika Prakt.darbi 16.10.2017-26.12.2017 Izvēles kurss G0508(PLK) Alksne Sigita zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |