Atpakaļ

G0703 Veterinārmedicīna Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem. 9-sem. 11-sem.
Visas grupas 1 2 3 4-EN
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Ķīmi1028 Neorganiskā ķīmija Bv Lekcija
1, 2, 3 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Ķeķe Anete
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi3016 Organiskā ķīmija Bv Lekcija
1, 2, 3 gr.
30.10.2023-24.12.2023
Cinkmanis Ingmārs
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Lekcija
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
Ārne Astra
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Fizi1011 Fizika Bv Lekcija
1, 2, 3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete1001 Latīņu valoda I Bv Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2023
19.09.2023
03.10.2023
17.10.2023
Online
Gorbačevska Dace
Valo1030 Profesionālā angļu valoda Bv Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Gode Ina
241. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Biol1003 Botānika un farmakognozija Bv Lab.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.
Straupe Inga
57. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol1003 Botānika un farmakognozija Bv Lekcija
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
Indriksons Aigars
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Biol1019 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija I Bt Lekcija
1, 2, 3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Pētersons Gunārs, Plivča Alma
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-22.10.2023
4.1.1 grupa
Aļbovs Marks
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.2 grupa
Ārne Astra, Saulīte Jana
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.2 grupa, L.Mancēviča (septembris,novembris), S.Tone (oktobris,decembris)
Mancēviča Lauma, Tone Sandra
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete1004 Ievads studijās. Lietišķā psiholoģija I Bt Lekcija
4-EN gr.
04.09.2023-26.11.2023
Mateusa Maira
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
23.10.2023-24.12.2023
1.2.2 grupa
Čerņikova Vilma
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
09.30-10.15 Ķīmi1028 Neorganiskā ķīmija Bv Lekcija
1, 2, 3 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Ķeķe Anete
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi3016 Organiskā ķīmija Bv Lekcija
1, 2, 3 gr.
30.10.2023-24.12.2023
Cinkmanis Ingmārs
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1019 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija I Bt Lab.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-26.11.2023
4.1.1 un 4.1.2 grupa
Pētersons Gunārs
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Fizi1011 Fizika Bv Lekcija
1, 2, 3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete1001 Latīņu valoda I Bv Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
Online
Gorbačevska Dace
Valo1030 Profesionālā angļu valoda Bv Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Gode Ina
241. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Biol1003 Botānika un farmakognozija Bv Lab.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.
Straupe Inga
57. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol1003 Botānika un farmakognozija Bv Lab.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.
Indriksons Aigars
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Valo1053 Latviešu valoda I Bv Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.2.
Horgana Līga
338. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Biol1019 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija I Bt Lekcija
1, 2, 3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Pētersons Gunārs, Plivča Alma
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-22.10.2023
4.1.1 grupa
Aļbovs Marks
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.2 grupa
Ārne Astra, Saulīte Jana
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.2 grupa, L.Mancēviča (septembris,novembris), S.Tone (oktobris,decembris)
Mancēviča Lauma, Tone Sandra
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete1004 Ievads studijās. Lietišķā psiholoģija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Mateusa Maira
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
23.10.2023-24.12.2023
1.2.2 grupa
Čerņikova Vilma
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
10.30-11.15 Ķīmi1028 Neorganiskā ķīmija Bv Lekcija
4-EN gr.
04.09.2023-29.10.2023
Ķeķe Anete
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi3016 Organiskā ķīmija Bv Lekcija
4-EN gr.
30.10.2023-24.12.2023
Cinkmanis Ingmārs
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1003 Botānika un farmakognozija Bv Lekcija
1, 2, 3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Straupe Inga
16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Ķīmi1028 Neorganiskā ķīmija Bv Lab.darbi
2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Cinkmanis Ingmārs, Ķeķe Anete
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi3016 Organiskā ķīmija Bv Lab.darbi
2 gr.
30.10.2023-24.12.2023
Cinkmanis Ingmārs, Vucāne Sanita
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi1011 Fizika Bv Lekcija
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.1 grupa, L.Mancēviča (septembris,novembris), S.Tone (oktobris,decembris)
Tone Sandra, Mancēviča Lauma
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Fizi1011 Fizika Bv Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Rumba Janīna
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1003 Botānika un farmakognozija Bv Lab.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.2.
Straupe Inga
57. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol1003 Botānika un farmakognozija Bv Lab.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.
Indriksons Aigars
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Valo1053 Latviešu valoda I Bv Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.2.
Horgana Līga
338. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Biol1019 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija I Bt Lekcija
1, 2, 3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Pētersons Gunārs, Plivča Alma
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-22.10.2023
4.1.1 grupa
Aļbovs Marks
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.2 grupa
Ārne Astra, Saulīte Jana
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.2 grupa, L.Mancēviča (septembris,novembris), S.Tone (oktobris,decembris)
Mancēviča Lauma, Tone Sandra
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
23.10.2023-24.12.2023
1.2.2 grupa
Čerņikova Vilma
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
11.30-12.15 Ķīmi1028 Neorganiskā ķīmija Bv Lekcija
4-EN gr.
04.09.2023-29.10.2023
Ķeķe Anete
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi3016 Organiskā ķīmija Bv Lekcija
4-EN gr.
30.10.2023-24.12.2023
Cinkmanis Ingmārs
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete1004 Ievads studijās. Lietišķā psiholoģija I Bt Lekcija
1, 2, 3 gr.
04.09.2023-26.11.2023
Medne Ruta
429. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Ķīmi1028 Neorganiskā ķīmija Bv Lab.darbi
2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Cinkmanis Ingmārs, Ķeķe Anete
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi3016 Organiskā ķīmija Bv Lab.darbi
2 gr.
30.10.2023-24.12.2023
Cinkmanis Ingmārs, Vucāne Sanita
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi1011 Fizika Bv Lekcija
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1003 Botānika un farmakognozija Bv Lab.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.1.
Straupe Inga
57. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.1 grupa, L.Mancēviča (septembris,novembris), S.Tone (oktobris,decembris)
Tone Sandra, Mancēviča Lauma
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Biol1003 Botānika un farmakognozija Bv Lab.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.2.
Straupe Inga
57. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol1003 Botānika un farmakognozija Bv Lab.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.2.
Indriksons Aigars
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Valo1053 Latviešu valoda I Bv Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.
Horgana Līga
338. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-22.10.2023
1.2.2 grupa
Ārne Astra
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol1019 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija I Bt Lekcija
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
Pētersons Gunārs, Plivča Alma
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Lekcija
1, 2, 3 gr.
30.10.2023-24.12.2023
Ārne Astra
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.2.1 grupa
Čerņikova Vilma
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.1 grupa, L.Mancēviča (septembris,novembris), S.Tone (oktobris,decembris)
Mancēviča Lauma, Tone Sandra
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
12.30-13.15 Fizi1011 Fizika Bv Lab.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.2.
Bufasi Ergi
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1003 Botānika un farmakognozija Bv Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol1019 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija I Bt Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-26.11.2023
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Pētersons Gunārs
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete1004 Ievads studijās. Lietišķā psiholoģija I Bt Prakt.darbi
3 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Medne Ruta
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Biol1003 Botānika un farmakognozija Bv Lab.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.1.
Straupe Inga
57. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.1 grupa, L.Mancēviča (septembris,novembris), S.Tone (oktobris,decembris)
Tone Sandra, Mancēviča Lauma
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete1001 Latīņu valoda I Bv Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
attālināti
Gorbačevska Dace
Ķīmi1028 Neorganiskā ķīmija Bv Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Cinkmanis Ingmārs, Ķeķe Anete
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi3016 Organiskā ķīmija Bv Lab.darbi
1 gr.
30.10.2023-24.12.2023
Vucāne Sanita, Cinkmanis Ingmārs
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Valo1030 Profesionālā angļu valoda Bv Prakt.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Gode Ina
331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Biol1003 Botānika un farmakognozija Bv Lab.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.2.
Indriksons Aigars
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Valo1053 Latviešu valoda I Bv Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.
Horgana Līga
338. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-22.10.2023
1.2.2 grupa
Ārne Astra
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol1019 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija I Bt Lekcija
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
Pētersons Gunārs, Plivča Alma
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.2.1 grupa
Čerņikova Vilma
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.1 grupa, L.Mancēviča (septembris,novembris), S.Tone (oktobris,decembris)
Mancēviča Lauma, Tone Sandra
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
13.30-14.15 Fizi1011 Fizika Bv Lab.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.
Bufasi Ergi
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1003 Botānika un farmakognozija Bv Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Vete1004 Ievads studijās. Lietišķā psiholoģija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Medne Ruta
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol1019 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija I Bt Lab.darbi
3 gr.
04.09.2023-26.11.2023
3.1.1 un 3.1.2 grupa
Plivča Vita
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Biol1003 Botānika un farmakognozija Bv Lab.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.2.
Straupe Inga
57. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Vete1001 Latīņu valoda I Bv Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2023
19.09.2023
03.10.2023
17.10.2023
attālināti
Gorbačevska Dace

Vete1001 Latīņu valoda I Bv Prakt.darbi
2 gr.
12.09.2023
26.09.2023
10.10.2023
24.10.2023
attālināti
Gorbačevska Dace
Ķīmi1028 Neorganiskā ķīmija Bv Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Cinkmanis Ingmārs, Ķeķe Anete
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi3016 Organiskā ķīmija Bv Lab.darbi
1 gr.
30.10.2023-24.12.2023
Vucāne Sanita, Cinkmanis Ingmārs
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Valo1030 Profesionālā angļu valoda Bv Prakt.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Gode Ina
331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Fizi1011 Fizika Bv Lab.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Rumba Janīna
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
23.10.2023-24.12.2023
4.1.1 grupa
Freiberga Anete
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-22.10.2023
1.2.2 grupa
Ārne Astra
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol1019 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija I Bt Lekcija
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
Pētersons Gunārs, Plivča Alma
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.2.1 grupa
Čerņikova Vilma
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.1 grupa, L.Mancēviča (septembris,novembris), S.Tone (oktobris,decembris)
Mancēviča Lauma, Tone Sandra
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
14.30-15.15 Biol1003 Botānika un farmakognozija Bv Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol1019 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija I Bt Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-26.11.2023
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Pētersons Gunārs
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete1001 Latīņu valoda I Bv Prakt.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
attālināti
Gorbačevska Dace
Biol1003 Botānika un farmakognozija Bv Lab.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.2.
Straupe Inga
57. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Vete1001 Latīņu valoda I Bv Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
attālināti
Gorbačevska Dace
Valo1030 Profesionālā angļu valoda Bv Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Gode Ina
331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Fizi1011 Fizika Bv Lab.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Rumba Janīna
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
23.10.2023-24.12.2023
4.1.1 grupa
Freiberga Anete
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.2.1 grupa
Ārne Astra, Saulīte Jana
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.1 grupa, L.Mancēviča (septembris,novembris), S.Tone (oktobris,decembris)
Tone Sandra, Mancēviča Lauma
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.2.1 grupa
Čerņikova Vilma
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
15.30-16.15 Biol1003 Botānika un farmakognozija Bv Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol1019 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
04.09.2023-26.11.2023
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Pētersons Gunārs
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete1001 Latīņu valoda I Bv Prakt.darbi
3 gr.
11.09.2023
25.09.2023
09.10.2023
23.10.2023
attālināti
Gorbačevska Dace
Ķīmi1028 Neorganiskā ķīmija Bv Lab.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-29.10.2023
Ķeķe Anete, Cinkmanis Ingmārs
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi3016 Organiskā ķīmija Bv Lab.darbi
4-EN gr.
30.10.2023-24.12.2023
Vucāne Sanita, Cinkmanis Ingmārs
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.2 grpa, L.Mancēviča (septembris,novembris), S.Tone (oktobris,decembris)
Tone Sandra, Mancēviča Lauma
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Ķīmi1028 Neorganiskā ķīmija Bv Lab.darbi
3 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Cinkmanis Ingmārs, Ķeķe Anete
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi3016 Organiskā ķīmija Bv Lab.darbi
3 gr.
30.10.2023-24.12.2023
Cinkmanis Ingmārs, Vucāne Sanita
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Valo1030 Profesionālā angļu valoda Bv Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Gode Ina
331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
23.10.2023-24.12.2023
4.1.1 grupa
Freiberga Anete
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.2.1 grupa
Ārne Astra, Saulīte Jana
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.1 grupa, L.Mancēviča (septembris,novembris), S.Tone (oktobris,decembris)
Tone Sandra, Mancēviča Lauma
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.2.1 grupa
Čerņikova Vilma
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
16.30-17.15 Vete1004 Ievads studijās. Lietišķā psiholoģija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Medne Ruta
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol1019 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija I Bt Lab.darbi
3 gr.
04.09.2023-26.11.2023
3.2.1 grupa
Plivča Vita
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.1.2 grupa, L.Mancēviča (septembris,novembris), S.Tone (oktobris,decembris)
Tone Sandra, Mancēviča Lauma
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Ķīmi1028 Neorganiskā ķīmija Bv Lab.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-29.10.2023
Ķeķe Anete, Cinkmanis Ingmārs
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi3016 Organiskā ķīmija Bv Lab.darbi
4-EN gr.
30.10.2023-24.12.2023
Vucāne Sanita, Cinkmanis Ingmārs
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.2 grpa, L.Mancēviča (septembris,novembris), S.Tone (oktobris,decembris)
Tone Sandra, Mancēviča Lauma
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Ķīmi1028 Neorganiskā ķīmija Bv Lab.darbi
3 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Cinkmanis Ingmārs, Ķeķe Anete
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi3016 Organiskā ķīmija Bv Lab.darbi
3 gr.
30.10.2023-24.12.2023
Cinkmanis Ingmārs, Vucāne Sanita
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol1019 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
04.09.2023-26.11.2023
2.2.1 grupa
Plivča Alma
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.2.1 grupa
Ārne Astra, Saulīte Jana
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.1 grupa, L.Mancēviča (septembris,novembris), S.Tone (oktobris,decembris)
Tone Sandra, Mancēviča Lauma
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.2.1 grupa
Čerņikova Vilma
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
17.30-18.15 Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.1.2 grupa, L.Mancēviča (septembris,novembris), S.Tone (oktobris,decembris)
Tone Sandra, Mancēviča Lauma
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol1019 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija I Bt Lab.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-26.11.2023
4.2.1 grupa
Pētersons Gunārs
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.2 grpa, L.Mancēviča (septembris,novembris), S.Tone (oktobris,decembris)
Tone Sandra, Mancēviča Lauma
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Lekcija
1, 2, 3 gr.
04.09.2023-29.10.2023
10 lekcijas attālināti
Ārne Astra
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.1.1 grupa, L.Mancēviča (septembris,novembris), S.Tone (oktobris,decembris)
Tone Sandra, Mancēviča Lauma
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
18.30-19.15 Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.1.2 grupa, L.Mancēviča (septembris,novembris), S.Tone (oktobris,decembris)
Tone Sandra, Mancēviča Lauma
A214. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.1.1 grupa, L.Mancēviča (septembris,novembris), S.Tone (oktobris,decembris)
Tone Sandra, Mancēviča Lauma
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
19.30-20.15 Vete2013 Mājdzīvnieku anatomija I Bt Prakt.darbi
3 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3.1.1 grupa, L.Mancēviča (septembris,novembris), S.Tone (oktobris,decembris)
Tone Sandra, Mancēviča Lauma
A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8