Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
MežZ3077 Pētījumu metodoloģija Bt Lekcija 30.10.2023-26.11.2023 G0507(PLK) Sisenis Linards 14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3077 Pētījumu metodoloģija Bt Lekcija 27.11.2023-24.12.2023 G0507(PLK) Luguza Solveiga 14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bt Eksāmens 15.01.2024 Eksāmena laiks: plkst. 9.00 - 11.00 Lasmanis Vairis 22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Eksāmens 02.01.2024 Eksāmena laiks: plkst. 9.00 - 12.00 Feldmane Līga 309. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
ETeh3032 Mehatronika Bt Lab.darbi 2.ned.-04.09.2023-24.12.2023 Gedzurs Aleksejs 321. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ3060 Koksnes hidrotermiskā apstrāde Bp Eksāmens 10.01.2024 Eksāmena laiks: plkst. 9.00 - 11.00 Bukšāns Edgars 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bt Lekcija 04.09.2023-24.12.2023 Lasmanis Vairis 22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MatZP008 Koksnes hidrotermiskā apstrāde Bp Prakt.darbi 04.09.2023-24.12.2023 Bukšāns Edgars 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||
09.30-10.15 |
MežZ3077 Pētījumu metodoloģija Bt Lekcija 30.10.2023-26.11.2023 G0507(PLK) Sisenis Linards 14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3077 Pētījumu metodoloģija Bt Lekcija 27.11.2023-24.12.2023 G0507(PLK) Luguza Solveiga 14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bt Eksāmens 15.01.2024 Eksāmena laiks: plkst. 9.00 - 11.00 Lasmanis Vairis 22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Lekcija 1.ned.-04.09.2023-24.12.2023 Feldmane Līga 309. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Lekcija 2.ned.-04.09.2023-24.12.2023 Jesemčika Anna 309. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Eksāmens 02.01.2024 Eksāmena laiks: plkst. 9.00 - 12.00 Feldmane Līga 309. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
MatZ3060 Koksnes hidrotermiskā apstrāde Bp Lekcija 04.09.2023-24.12.2023 Bukšāns Edgars 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3060 Koksnes hidrotermiskā apstrāde Bp Eksāmens 10.01.2024 Eksāmena laiks: plkst. 9.00 - 11.00 Bukšāns Edgars 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bt Prakt.darbi 04.09.2023-24.12.2023 Lasmanis Vairis 22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MatZP008 Koksnes hidrotermiskā apstrāde Bp Prakt.darbi 04.09.2023-24.12.2023 Bukšāns Edgars 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||
10.30-11.15 |
MežZ3077 Pētījumu metodoloģija Bt Lekcija 30.10.2023-26.11.2023 G0507(PLK) Sisenis Linards 14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3077 Pētījumu metodoloģija Bt Lekcija 27.11.2023-24.12.2023 G0507(PLK) Luguza Solveiga 14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bt Eksāmens 15.01.2024 Eksāmena laiks: plkst. 9.00 - 11.00 Lasmanis Vairis 22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 ETeh3032 Mehatronika Bt Eksāmens 08.01.2024 Eksāmena laiks: plkst. 11.00 - 14.00 Gedzurs Aleksejs 319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Prakt.darbi 1.ned.-04.09.2023-24.12.2023 Feldmane Līga 309. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Prakt.darbi 2.ned.-04.09.2023-24.12.2023 Jesemčika Anna 309. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Eksāmens 02.01.2024 Eksāmena laiks: plkst. 9.00 - 12.00 Feldmane Līga 309. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
MatZ3060 Koksnes hidrotermiskā apstrāde Bp Lekcija 04.09.2023-24.12.2023 Bukšāns Edgars 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3060 Koksnes hidrotermiskā apstrāde Bp Eksāmens 10.01.2024 Eksāmena laiks: plkst. 9.00 - 11.00 Bukšāns Edgars 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lekcija 2.ned.-04.09.2023-24.12.2023 Dekšnis Andris 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lab.darbi 1.ned.-04.09.2023-24.12.2023 Dekšnis Andris 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZP008 Koksnes hidrotermiskā apstrāde Bp Prakt.darbi 04.09.2023-24.12.2023 Bukšāns Edgars 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||
11.30-12.15 |
ETeh3032 Mehatronika Bt Lekcija 2.ned.-04.09.2023-24.12.2023 Gedzurs Aleksejs 321. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3032 Mehatronika Bt Eksāmens 08.01.2024 Eksāmena laiks: plkst. 11.00 - 14.00 Gedzurs Aleksejs 319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh3032 Mehatronika Bt Lekcija 2.ned.-04.09.2023-24.12.2023 Gailums Guntis 405. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3032 Mehatronika Bt Prakt.darbi 1.ned.-04.09.2023-24.12.2023 Gailums Guntis 405. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Eksāmens 02.01.2024 Eksāmena laiks: plkst. 9.00 - 12.00 Feldmane Līga 309. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
MatZ3060 Koksnes hidrotermiskā apstrāde Bp Lekcija 04.09.2023-24.12.2023 Bukšāns Edgars 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lab.darbi 04.09.2023-24.12.2023 Dekšnis Andris 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZP008 Koksnes hidrotermiskā apstrāde Bp Prakt.darbi 04.09.2023-24.12.2023 Bukšāns Edgars 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||
12.30-13.15 |
ETeh3032 Mehatronika Bt Prakt.darbi 1.ned.-04.09.2023-24.12.2023 Gedzurs Aleksejs 321. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3032 Mehatronika Bt Lab.darbi 2.ned.-04.09.2023-24.12.2023 Gedzurs Aleksejs 321. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3032 Mehatronika Bt Eksāmens 08.01.2024 Eksāmena laiks: plkst. 11.00 - 14.00 Gedzurs Aleksejs 319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh3032 Mehatronika Bt Lab.darbi 1.ned.-04.09.2023-24.12.2023 Gailums Guntis 405. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ3060 Koksnes hidrotermiskā apstrāde Bp Prakt.darbi 04.09.2023-24.12.2023 Bukšāns Edgars 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Prakt.darbi 04.09.2023-24.12.2023 Dekšnis Andris 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZP008 Koksnes hidrotermiskā apstrāde Bp Prakt.darbi 04.09.2023-24.12.2023 Bukšāns Edgars 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||
13.30-14.15 |
MežZ3077 Pētījumu metodoloģija Bt Prakt.darbi 30.10.2023-26.11.2023 Sisenis Linards 32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 ETeh3032 Mehatronika Bt Eksāmens 08.01.2024 Eksāmena laiks: plkst. 11.00 - 14.00 Gedzurs Aleksejs 319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ3060 Koksnes hidrotermiskā apstrāde Bp Prakt.darbi 04.09.2023-24.12.2023 Bukšāns Edgars 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
|||||
14.30-15.15 |
MežZ3077 Pētījumu metodoloģija Bt Prakt.darbi 27.11.2023-24.12.2023 Luguza Solveiga 32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3077 Pētījumu metodoloģija Bt Eksāmens 15.01.2024 Eksāmena laiks: plkst. 15.00 - 16.00 32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MatZ3009 Zāģmateriālu ražošana Bp Prakt.darbi 04.09.2023-24.12.2023 kursa proj. Ābele Andis 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
|||||
15.30-16.15 |
MežZ3077 Pētījumu metodoloģija Bt Eksāmens 15.01.2024 Eksāmena laiks: plkst. 15.00 - 16.00 32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MatZ3009 Zāģmateriālu ražošana Bp Prakt.darbi 04.09.2023-24.12.2023 kursa proj. Ābele Andis 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |