Atpakaļ

G0907 Informācijas tehnoloģijas ilgtspējīgai attīstībai Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 DatZ4004 Web programmēšana Bp Lab.darbi
Šmits Ingus
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati Bp Prakt.darbi
23.09.2022
14.10.2022
04.11.2022
02.12.2022
Komašilovs Vitālijs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP206 Vācu valodas pamati Bb Prakt.darbi
BISK
G0419(PLK)

Mališeva Oksana
224. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
09.30-10.15 VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Prakt.darbi
1.ned.
Valujeva Kristīne
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
DatZ3019 Algoritmi un struktūras Bt Lekcija
G0903(PLK)

Šmits Ingus
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ4004 Web programmēšana Bp Lab.darbi
Šmits Ingus
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ3019 Algoritmi un struktūras Bt Lab.darbi
1.1.
Pogožeļska Agnese
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati Bp Prakt.darbi
23.09.2022
14.10.2022
04.11.2022
02.12.2022
Komašilovs Vitālijs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP206 Vācu valodas pamati Bb Prakt.darbi
BISK
G0419(PLK)

Mališeva Oksana
224. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
10.30-11.15 DatZ3019 Algoritmi un struktūras Bt Lekcija
G0903(PLK)

Šmits Ingus
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate4005 Skaitliskās metodes Bt Lekcija
G0903(PLK)

Sergejeva Natālija
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ4004 Web programmēšana Bp Lekcija
Šmits Ingus
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ3019 Algoritmi un struktūras Bt Lab.darbi
1.1.
Pogožeļska Agnese
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati Bp Prakt.darbi
23.09.2022
14.10.2022
04.11.2022
02.12.2022
Komašilovs Vitālijs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 Fizi3002 Optika un magnētisms Bt Lekcija
G0903(PLK)

Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate4005 Skaitliskās metodes Bt Lab.darbi
1.1.
Sergejeva Natālija
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ4005 Datortīklu administrēšana I Bp Lab.darbi
1.2. Nodarbība notiek 301.aud.
Paura Andrejs
DatZ4005 Datortīklu administrēšana I Bp Lekcija
G0903(PLK)

Paura Andrejs
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija
Abramenko Kaspars
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati Bp Prakt.darbi
23.09.2022
14.10.2022
04.11.2022
02.12.2022
Komašilovs Vitālijs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 Fizi3002 Optika un magnētisms Bt Prakt.darbi
G0903(PLK)

Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi3002 Optika un magnētisms Bt Lab.darbi
1.1.
Gajevskis Antons
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 308. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ4005 Datortīklu administrēšana I Bp Lab.darbi
1.1. Nodarbība notiek 301.aud.
Paura Andrejs
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija
1.ned.
Abramenko Kaspars
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati Bp Prakt.darbi
23.09.2022
14.10.2022
04.11.2022
02.12.2022
Komašilovs Vitālijs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 DatZ4004 Web programmēšana Bp Lekcija
Šmits Ingus
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi3002 Optika un magnētisms Bt Lab.darbi
1.2.
Gajevskis Antons
308. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati Bp Lekcija
2.ned.
G0903(PLK)

Komašilovs Vitālijs
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate4005 Skaitliskās metodes Bt Lab.darbi
1.2.
Sergejeva Natālija
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati Bp Prakt.darbi
23.09.2022
14.10.2022
04.11.2022
02.12.2022
Komašilovs Vitālijs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 JurZ3046 Komerctiesības Bb Lekcija
BISK
G0413(PLK)
G0402(PLK)
G0412(PLK)
G0506(PLK)
G0614(PLK)
G0608(PLK)
G0703(PLK)
G0508(PLK)
G0507(PLK)
G0903(PLK)

Pokotinskis Stepans
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
JurZ3046 Komerctiesības Bb Prakt.darbi
1.ned.
BISK
G0413(PLK)
G0412(PLK)
G0507(PLK)

Pokotinskis Stepans
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
DatZ3019 Algoritmi un struktūras Bt Lab.darbi
1.2.
Pogožeļska Agnese
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 JurZ3046 Komerctiesības Bb Lekcija
2.ned.
BISK
G0413(PLK)
G0402(PLK)
G0412(PLK)
G0506(PLK)
G0614(PLK)
G0608(PLK)
G0703(PLK)
G0508(PLK)
G0507(PLK)
G0903(PLK)

Pokotinskis Stepans
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
DatZ3019 Algoritmi un struktūras Bt Lab.darbi
1.2.
Pogožeļska Agnese
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi
BISK
G0112(PLK)
G0508(PLK)

Perez Alvarez Sergio
336. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
17.30-18.15 ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi
BISK
G0112(PLK)
G0508(PLK)

Perez Alvarez Sergio
336. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5