Atpakaļ

G0903 Datorvadība un datorzinātne Bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
09.30-10.15 DatZ4005 Datortīklu administrēšana I A Lab.darbi
1.1. nodarbība notiek 301.aud.
Paura Andrejs
DatZ3019 Algoritmi un struktūras A Lekcija
G0907(PLK)

Šmits Ingus
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate2033 Matemātiskā statistika A Lekcija
Rudusa Ilva
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 DatZ3019 Algoritmi un struktūras A Lekcija
G0907(PLK)

Šmits Ingus
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate4005 Skaitliskās metodes A Lekcija
G0907(PLK)

Sergejeva Natālija
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ETeh3001 Elektrotehnika un elektronika A Lekcija
Osadčuks Vitālijs
314. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2033 Matemātiskā statistika A Prakt.darbi
Rudusa Ilva
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 Fizi3002 Optika un magnētisms A Lekcija
G0907(PLK)

Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2036 Datortīkli (CISCO) I B Lekcija
Mozga Ivars
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ4005 Datortīklu administrēšana I A Lekcija
G0907(PLK)

Paura Andrejs
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3031 Viedo sistēmu izstrādes platformas A Lekcija
2.ned.
Zacepins Aleksejs
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT3031 Viedo sistēmu izstrādes platformas A Lab.darbi
1.ned.
1.2.
Kviesis Armands
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ETeh3001 Elektrotehnika un elektronika A Lab.darbi
1.ned.
1.1.
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
12.30-13.15 Fizi3002 Optika un magnētisms A Prakt.darbi
G0907(PLK)

Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2036 Datortīkli (CISCO) I B Lab.darbi
1.1.
Bērziņš Aldis
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ4005 Datortīklu administrēšana I A Lab.darbi
1.2. nodarbība notiek 301.aud.
Paura Andrejs
DatZ3019 Algoritmi un struktūras A Lab.darbi
Pogožeļska Agnese
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3031 Viedo sistēmu izstrādes platformas A Lab.darbi
2.ned.
1.1.
Kviesis Armands
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT3031 Viedo sistēmu izstrādes platformas A Lab.darbi
1.ned.
1.2.
Kviesis Armands
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ETeh3001 Elektrotehnika un elektronika A Lab.darbi
1.ned.
1.1.
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh3001 Elektrotehnika un elektronika A Lab.darbi
2.ned.
1.2.
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ValoP206 Vācu valodas pamati C Prakt.darbi
BISK
G0112(PLK)

Mališeva Oksana
224. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
13.30-14.15 Fizi3002 Optika un magnētisms A Lab.darbi
Gross Uldis, Gajevskis Antons
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 308. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate4005 Skaitliskās metodes A Lab.darbi
Sergejeva Natālija
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ3019 Algoritmi un struktūras A Lab.darbi
Pogožeļska Agnese
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3031 Viedo sistēmu izstrādes platformas A Lab.darbi
2.ned.
1.1.
Kviesis Armands
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT3031 Viedo sistēmu izstrādes platformas A Lab.darbi
1.ned.
1.2.
Kviesis Armands
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ETeh3001 Elektrotehnika un elektronika A Lab.darbi
2.ned.
1.2.
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ValoP206 Vācu valodas pamati C Prakt.darbi
BISK
G0112(PLK)

Mališeva Oksana
224. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
14.30-15.15 JurZ3046 Komerctiesības C Lekcija
BISK
G0413(PLK)
G0402(PLK)
G0412(PLK)
G0506(PLK)
G0614(PLK)
G0608(PLK)
G0703(PLK)
G0508(PLK)
G0507(PLK)
G0907(PLK)

Pokotinskis Stepans
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
InfT2036 Datortīkli (CISCO) I B Lab.darbi
1.2.
Bērziņš Aldis
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3031 Viedo sistēmu izstrādes platformas A Lab.darbi
2.ned.
1.1.
Kviesis Armands
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 JurZ3046 Komerctiesības C Lekcija
2.ned.
BISK
G0413(PLK)
G0402(PLK)
G0412(PLK)
G0506(PLK)
G0614(PLK)
G0608(PLK)
G0703(PLK)
G0508(PLK)
G0507(PLK)
G0907(PLK)

Pokotinskis Stepans
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
JurZ3046 Komerctiesības C Prakt.darbi
1.ned.
BISK
Pokotinskis Stepans
105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
16.30-17.15 ValoP226 Spāņu valoda I C Prakt.darbi
G0506(PLK)
G0608(PLK)
G0703(PLK)

Perez Alvarez Sergio
336. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
17.30-18.15 ValoP226 Spāņu valoda I C Prakt.darbi
G0506(PLK)
G0608(PLK)
G0703(PLK)

Perez Alvarez Sergio
336. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5