Atpakaļ

G0413 Mašīnu projektēšana un ražošana Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Meha4008 Teorētiskā mehānika I Bp Lekcija
G0402(PLK)

Dauvarts Mārtiņš
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika Bt Lekcija
G0402(PLK)

Osadčuks Vitālijs
314. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2033 Fizika II Bt Lekcija
G0412(PLK)

Gajevskis Antons
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 MašZ4039 Tolerances un standartizācija Bp Lekcija
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika Bt Lekcija
G0402(PLK)

Osadčuks Vitālijs
314. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2033 Fizika II Bt Lekcija
2.ned.
G0412(PLK)

Gajevskis Antons
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2033 Fizika II Bt Prakt.darbi
1.ned.
G0412(PLK)

Gajevskis Antons
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 MašZ4039 Tolerances un standartizācija Bp Prakt.darbi
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ3033 Inženierdarba organizācija un ergonomika I Bt Lekcija
2.ned.
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3033 Inženierdarba organizācija un ergonomika I Bt Prakt.darbi
1.ned.
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
G0412(PLK)

Sergejeva Natālija
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 MašZ4039 Tolerances un standartizācija Bp Prakt.darbi
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Meha4008 Teorētiskā mehānika I Bp Prakt.darbi
Dauvarts Mārtiņš
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III Bt Lekcija
G0412(PLK)
G0402(PLK)

Sergejeva Natālija
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ4031 Metālapstrāde II Bp Lekcija
2.ned.
Ziemelis Mārtiņš
241. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4031 Metālapstrāde II Bp Prakt.darbi
1.ned.
Ziemelis Mārtiņš
103. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
12.30-13.15 Fizi2033 Fizika II Bt Lab.darbi
1.ned.
Gajevskis Antons
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 308. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Meha4008 Teorētiskā mehānika I Bp Prakt.darbi
Dauvarts Mārtiņš
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
G0412(PLK)

Sergejeva Natālija
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ4031 Metālapstrāde II Bp Prakt.darbi
Ziemelis Mārtiņš
103. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
13.30-14.15 ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika Bt Lab.darbi
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ4031 Metālapstrāde II Bp Lab.darbi
Ziemelis Mārtiņš
103. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
14.30-15.15 JurZ3046 Komerctiesības Bb Lekcija
BISK
G0402(PLK)
G0412(PLK)
G0506(PLK)
G0614(PLK)
G0608(PLK)
G0703(PLK)
G0508(PLK)
G0507(PLK)
G0903(PLK)
G0907(PLK)

Pokotinskis Stepans
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
JurZ3046 Komerctiesības Bb Prakt.darbi
1.ned.
BISK
G0412(PLK)
G0907(PLK)
G0507(PLK)

Pokotinskis Stepans
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika Bt Lab.darbi
1.ned.
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Mate2034 Matemātika III Bt Lab.darbi
2.ned.
G0412(PLK)

Sergejeva Natālija
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 JurZ3046 Komerctiesības Bb Lekcija
2.ned.
BISK
G0402(PLK)
G0412(PLK)
G0506(PLK)
G0614(PLK)
G0608(PLK)
G0703(PLK)
G0508(PLK)
G0507(PLK)
G0903(PLK)
G0907(PLK)

Pokotinskis Stepans
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18