Atpakaļ

G0903 Datorvadība un datorzinātne Bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Visas grupas 1 2 3 4
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 DatZ2016 Operētājsistēmas I A Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.
Skudra Rinalds Jānis
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ1009 Programmēšanas pamati I A Prakt.darbi
4 gr.
Līdacis Kristaps
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 DatZ1009 Programmēšanas pamati I A Lekcija
G0907(PLK)

Šmits Ingus
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ1004 Ievads datorstudijās A Prakt.darbi
3, 4 gr.
Gailums Aleksandrs
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2016 Operētājsistēmas I A Prakt.darbi
2 gr.
Skudra Rinalds Jānis
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3024 Datorgrafika A Lekcija
Viļumsone Inga
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3024 Datorgrafika A Lab.darbi
2 gr.
Viļumsone Inga
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2004 Datu bāzu tehnoloģijas I A Prakt.darbi
1 gr.
Būmanis Nikolajs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Valo3030 Profesionālā angļu valoda A Prakt.darbi
3 gr.
Šinkus Tatjana
338. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
10.30-11.15 InfT1033 Lietojumprogrammatūra A Lekcija
1.ned.
G0907(PLK)

Tabunova Tatjana
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2016 Operētājsistēmas I A Lekcija
2.ned.
G0907(PLK)

Mozga Ivars
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ1004 Ievads datorstudijās A Lekcija
Gailums Aleksandrs
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2004 Datu bāzu tehnoloģijas I A Lekcija
G0907(PLK)

Vītols Gatis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3024 Datorgrafika A Lab.darbi
2 gr.
Viļumsone Inga
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2004 Datu bāzu tehnoloģijas I A Prakt.darbi
3 gr.
Būmanis Nikolajs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Valo3030 Profesionālā angļu valoda A Prakt.darbi
1 gr.
Šinkus Tatjana
338. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
11.30-12.15 InfT1035 Datortehnoloģijas biosistēmu vadībā A Lekcija
Mozga Ivars
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ1004 Ievads datorstudijās A Prakt.darbi
1, 2 gr.

37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2004 Datu bāzu tehnoloģijas I A Prakt.darbi
4 gr.
Būmanis Nikolajs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3024 Datorgrafika A Lab.darbi
1 gr.
Bobriševa-Gončaruka Diāna
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT1033 Lietojumprogrammatūra A Prakt.darbi
3 gr.
Tabunova Tatjana
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Valo3030 Profesionālā angļu valoda A Prakt.darbi
4 gr.
Šinkus Tatjana
339. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
InfT3024 Datorgrafika A Lab.darbi
3 gr.
Viļumsone Inga
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2004 Datu bāzu tehnoloģijas I A Prakt.darbi
2 gr.
Būmanis Nikolajs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT1035 Datortehnoloģijas biosistēmu vadībā A Prakt.darbi
1 gr.
Mozga Ivars
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 InfT1033 Lietojumprogrammatūra A Prakt.darbi
1 gr.
Tabunova Tatjana
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Valo3030 Profesionālā angļu valoda A Prakt.darbi
3 gr.
Šinkus Tatjana
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ1009 Programmēšanas pamati I A Lab.darbi
1 gr.
Līdacis Kristaps
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
InfT3024 Datorgrafika A Lab.darbi
1 gr.
Bobriševa-Gončaruka Diāna
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT1033 Lietojumprogrammatūra A Prakt.darbi
3 gr.
1.ned.
Tabunova Tatjana
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Valo3030 Profesionālā angļu valoda A Prakt.darbi
2 gr.
Šinkus Tatjana
339. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
InfT3024 Datorgrafika A Lab.darbi
3 gr.
Viļumsone Inga
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT1035 Datortehnoloģijas biosistēmu vadībā A Prakt.darbi
2 gr.
Mozga Ivars
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 InfT1033 Lietojumprogrammatūra A Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.
Tabunova Tatjana
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT1033 Lietojumprogrammatūra A Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.
Tabunova Tatjana
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Valo3030 Profesionālā angļu valoda A Prakt.darbi
3 gr.
Šinkus Tatjana
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

InfT1035 Datortehnoloģijas biosistēmu vadībā A Prakt.darbi
4 gr.
Mozga Ivars
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ1009 Programmēšanas pamati I A Lab.darbi
2 gr.
Līdacis Kristaps
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Valo3030 Profesionālā angļu valoda A Prakt.darbi
1 gr.
Šinkus Tatjana
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Valo3030 Profesionālā angļu valoda A Prakt.darbi
3 gr.
Pušinska Baiba
224. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
InfT3024 Datorgrafika A Lab.darbi
4 gr.
Bobriševa-Gončaruka Diāna
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Valo3030 Profesionālā angļu valoda A Prakt.darbi
2 gr.
Šinkus Tatjana
339. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
InfT1035 Datortehnoloģijas biosistēmu vadībā A Prakt.darbi
3 gr.
Mozga Ivars
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 InfT1033 Lietojumprogrammatūra A Prakt.darbi
2 gr.
Tabunova Tatjana
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Valo3030 Profesionālā angļu valoda A Prakt.darbi
4 gr.
Šinkus Tatjana
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ1009 Programmēšanas pamati I A Lab.darbi
3 gr.
Līdacis Kristaps
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Valo3030 Profesionālā angļu valoda A Prakt.darbi
1 gr.
Šinkus Tatjana
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Valo3030 Profesionālā angļu valoda A Prakt.darbi
2 gr.
Pušinska Baiba
339. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

InfT1033 Lietojumprogrammatūra A Prakt.darbi
4 gr.
2.ned.
Tabunova Tatjana
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3024 Datorgrafika A Lab.darbi
4 gr.
Bobriševa-Gončaruka Diāna
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 DatZ2016 Operētājsistēmas I A Prakt.darbi
1 gr.
Skudra Rinalds Jānis
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Valo3030 Profesionālā angļu valoda A Prakt.darbi
4 gr.
Šinkus Tatjana
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Valo3030 Profesionālā angļu valoda A Prakt.darbi
1 gr.
Pušinska Baiba
339. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Valo3030 Profesionālā angļu valoda A Prakt.darbi
2 gr.
Šinkus Tatjana
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

InfT1033 Lietojumprogrammatūra A Prakt.darbi
4 gr.
Tabunova Tatjana
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2016 Operētājsistēmas I A Prakt.darbi
4 gr.
Skudra Rinalds Jānis
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2016 Operētājsistēmas I A Prakt.darbi
3 gr.
2.ned.
Skudra Rinalds Jānis
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 DatZ2016 Operētājsistēmas I A Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.
Skudra Rinalds Jānis
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Valo3030 Profesionālā angļu valoda A Prakt.darbi
4 gr.
Pušinska Baiba
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ2016 Operētājsistēmas I A Prakt.darbi
4 gr.
1.ned.
Skudra Rinalds Jānis
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2016 Operētājsistēmas I A Prakt.darbi
3 gr.
Skudra Rinalds Jānis
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2