Atpakaļ

G0907 Informācijas tehnoloģijas ilgtspējīgai attīstībai Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem.
Visas grupas 1 2 3
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
09.30-10.15 DatZ1009 Programmēšanas pamati I Bp Lekcija
G0903(PLK)

Šmits Ingus
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ1009 Programmēšanas pamati I Bp Prakt.darbi
1 gr.
Līdacis Kristaps
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi1015 Ilgtspējīgas attīstības pamati Bt Prakt.darbi
1, 2 gr.
grupas 1. + 2.1.
Gailums Aleksandrs
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Filz1018 Filozofija, ētika, estētika Bv Prakt.darbi
1, 2 gr.
grupas 1. + 2.1.
Brāzma Gunārs
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 InfT1033 Lietojumprogrammatūra Bp Lekcija
1.ned.
G0903(PLK)

Tabunova Tatjana
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2016 Operētājsistēmas I Bp Lekcija
2.ned.
G0903(PLK)

Mozga Ivars
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT1033 Lietojumprogrammatūra Bp Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.
Tabunova Tatjana
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2004 Datu bāzu tehnoloģijas I Bp Lekcija
G0903(PLK)

Vītols Gatis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Filz1018 Filozofija, ētika, estētika Bv Prakt.darbi
1, 2 gr.
1.ned.
grupas 1. + 2.1.
Brāzma Gunārs
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Filz1018 Filozofija, ētika, estētika Bv Lekcija
2.ned.
Brāzma Gunārs
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 InfT1033 Lietojumprogrammatūra Bp Prakt.darbi
1 gr.
Tabunova Tatjana
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2004 Datu bāzu tehnoloģijas I Bp Prakt.darbi
1 gr.
Būmanis Nikolajs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Filz1018 Filozofija, ētika, estētika Bv Lekcija
Brāzma Gunārs
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 ValoP254 Profesionālā angļu valoda Bv Prakt.darbi
1, 2 gr.
grupas 1.+ 2.1.
Pušinska Baiba
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Citi1015 Ilgtspējīgas attīstības pamati Bt Lekcija
Gailums Aleksandrs
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ValoP254 Profesionālā angļu valoda Bv Prakt.darbi
1, 2 gr.
grupas 1.+ 2.1.
Šinkus Tatjana
338. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
13.30-14.15 ValoP254 Profesionālā angļu valoda Bv Prakt.darbi
1, 2 gr.
grupas 1.+ 2.1.
Orlova Irina
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
InfT3018 Grafiskā lietojumprogrammatūra Bp Lekcija
Viļumsone Inga
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3018 Grafiskā lietojumprogrammatūra Bp Prakt.darbi
1 gr.
Viļumsone Inga
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 ValoP254 Profesionālā angļu valoda Bv Prakt.darbi
1, 2 gr.
grupas 1.+ 2.1.
Orlova Irina
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ2016 Operētājsistēmas I Bp Prakt.darbi
1 gr.
Skudra Rinalds Jānis
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 DatZ2016 Operētājsistēmas I Bp Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.
Skudra Rinalds Jānis
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2