Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Mate4016 Matemātika I Bv Lekcija Zvirgzdiņa Līga 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lekcija Freimane Lāsma 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lekcija G0506(PLK) Magaznieks Jānis 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Filz1026 Filozofija, ētika, estētika Bv Lekcija G0506(PLK) G0508(PLK) Leikums Leonards 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi 2 gr. Zvirgzdiņa Līga 212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 2 gr. 2.2. Pētersone Aija 337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija 05.09.2022-30.10.2022 Kirila Kitija 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
InfT1026 Informācijas tehnoloģijas Bv Lekcija 2.ned. G0506(PLK) G0508(PLK) Odziņa Ilona 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Biol1022 Dendroloģija Bt Lekcija 1.ned. Luguza Solveiga 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
10.30-11.15 |
InfT1026 Informācijas tehnoloģijas Bv Lab.darbi 2 gr. 2.ned. Odziņa Ilona 28. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 2 gr. 2.2. Pētersone Aija 337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Mate4016 Matemātika I Bv Lab.darbi 2 gr. 1.ned. 2.1. Alksnis Reinis 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija 31.10.2022-25.12.2022 Jerkunkova Aleksandra 402. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija 05.09.2022-30.10.2022 Kirila Kitija 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi 2 gr. 2.1. Luguza Solveiga 59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
11.30-12.15 |
InfT1026 Informācijas tehnoloģijas Bv Lab.darbi 2 gr. Odziņa Ilona 28. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Prakt.darbi 2 gr. 31.10.2022-25.12.2022 Jerkunkova Aleksandra 336. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija 31.10.2022-25.12.2022 Jerkunkova Aleksandra 402. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate4016 Matemātika I Bv Lab.darbi 2 gr. 2.ned. 2.2. Alksnis Reinis 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi 2 gr. 1.ned. 2.1. Luguza Solveiga 59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
12.30-13.15 |
Filz1026 Filozofija, ētika, estētika Bv Seminārs 2 gr. Leikums Leonards 288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Prakt.darbi 2 gr. 05.09.2022-30.10.2022 Kirila Kitija 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi 1.1. Luguza Solveiga 59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||
13.30-14.15 |
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi 2 gr. 2.1. Freimane Lāsma 57. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lab.darbi 2 gr. 2.2. Sarmulis Ziedonis 44. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi 1.ned. 1.1. Luguza Solveiga 59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi 2.ned. 1.2. Luguza Solveiga 59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lab.darbi 2 gr. 2.1. Sarmulis Ziedonis 44. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||
14.30-15.15 |
Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi 2 gr. 2.2. Luguza Solveiga 59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 2 gr. 2.1. Pētersone Aija 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi 2 gr. 2.1. Freimane Lāsma 57. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi 1.2. Luguza Solveiga 59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||
15.30-16.15 |
Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi 2 gr. 2.2. Luguza Solveiga 59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 2 gr. 2.1. Pētersone Aija 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi 2 gr. 2.2. Freimane Lāsma 57. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||||
16.30-17.15 |
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi 2 gr. 2.2. Freimane Lāsma 57. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |