Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija 01.09.2020-21.12.2020 Briede Baiba 22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Biol1022 Dendroloģija Bt Lekcija 2.ned.-01.09.2020-20.12.2020 Šulcs Viesturs 22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Mate4016 Matemātika I Bv Lekcija 01.09.2020-20.12.2020 Alksnis Reinis 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
09.30-10.15 |
Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija 01.09.2020-21.12.2020 Kirila Kitija 22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
InfT1026 Informācijas tehnoloģijas Bv Lab.darbi 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Odziņa Ilona 28. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.1. Šulcs Viesturs 51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lab.darbi 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2. Magaznieks Jānis 44. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||
10.30-11.15 |
Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Seminārs 1 gr. 2.ned.-01.09.2020-21.12.2020 Briede Baiba 22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Seminārs 1 gr. 1.ned.-01.09.2020-21.12.2020 Kirila Kitija 22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
InfT1026 Informācijas tehnoloģijas Bv Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-01.09.2020-20.12.2020 Odziņa Ilona 28. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Mate4016 Matemātika I Bv Lab.darbi 1 gr. 2.ned.-01.09.2020-20.12.2020 1.1. Alksnis Reinis 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1001 Sports I Bb Prakt.darbi 01.09.2020-20.12.2020 G0506(PLK) G0508(PLK) Ozola Inta, Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Vītols Jānis, Markevics Māris, Alksne Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-01.09.2020-20.12.2020 1.1. Šulcs Viesturs 51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi 1 gr. 2.ned.-01.09.2020-20.12.2020 1.2. Šulcs Viesturs 51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
11.30-12.15 |
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lekcija 01.09.2020-21.12.2020 Šulcs Viesturs 32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.1. Šulcs Viesturs 51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
SpoZ1001 Sports I Bb Prakt.darbi 01.09.2020-20.12.2020 G0506(PLK) G0508(PLK) Ozola Inta, Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Vītols Jānis, Markevics Māris, Alksne Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2. Šulcs Viesturs 51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lab.darbi 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.1. Magaznieks Jānis 44. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
12.30-13.15 |
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.1. Šulcs Viesturs 51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2. Šulcs Viesturs 51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||||
13.30-14.15 |
ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 1 gr. 01.09.2020-21.12.2020 Ozola Inese 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Filz1026 Filozofija, ētika, estētika Bv Seminārs 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Leikums Leonards 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2. Šulcs Viesturs 51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||
14.30-15.15 |
ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 1 gr. 01.09.2020-21.12.2020 Ozola Inese 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Alksnis Reinis 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
15.30-16.15 |
Mate4016 Matemātika I Bv Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-01.09.2020-20.12.2020 1.2. Alksnis Reinis 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
16.30-17.15 |
InfT1026 Informācijas tehnoloģijas Bv Lekcija 1.ned.-02.11.2020-20.12.2020 G0506(PLK) G0508(PLK) Odziņa Ilona |
Filz1026 Filozofija, ētika, estētika Bv Lekcija 02.11.2020-20.12.2020 G0506(PLK) G0508(PLK) Leikums Leonards |
|||||
17.30-18.15 |
MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lekcija 02.11.2020-20.12.2020 G0506(PLK) Magaznieks Jānis |