Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Ķīmi2017 Ķīmija I A Lekcija 01.09.2020-20.12.2020 Dimiņš Fredijs 277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol1012 Meža botānika A Lab.darbi 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Straupe Inga 57. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||||
09.30-10.15 |
Mate4014 Matemātika I A Lekcija 01.09.2020-20.12.2020 Zeidmane Anda 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol1012 Meža botānika A Lab.darbi 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Straupe Inga 57. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||||
10.30-11.15 |
MežZ3068 Mežsaimniecības pamati B Lekcija 01.09.2020-21.12.2020 Dubrovskis Edgars 42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3068 Mežsaimniecības pamati B Lab.darbi 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Dubrovskis Edgars 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
SpoZ1001 Sports I C Prakt.darbi 01.09.2020-20.12.2020 G0508(PLK) G0507(PLK) Ozola Inta, Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Vītols Jānis, Markevics Māris, Alksne Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
Biol1012 Meža botānika A Lab.darbi 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Straupe Inga 57. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
11.30-12.15 |
MežZ3068 Mežsaimniecības pamati B Lekcija 1.ned.-01.09.2020-21.12.2020 Dubrovskis Edgars 42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3068 Mežsaimniecības pamati B Prakt.darbi 1 gr. 2.ned.-01.09.2020-21.12.2020 Dubrovskis Edgars 42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Mate4014 Matemātika I A Prakt.darbi 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Zeidmane Anda 212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1001 Sports I C Prakt.darbi 01.09.2020-20.12.2020 G0508(PLK) G0507(PLK) Ozola Inta, Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Vītols Jānis, Markevics Māris, Alksne Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
MežZ1007 Meža dzīvnieku bioloģija A Lab.darbi 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.1. Jansone Baiba 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
12.30-13.15 |
MežZ1007 Meža dzīvnieku bioloģija A Lekcija 01.09.2020-21.12.2020 Jansone Baiba 32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Ķīmi2017 Ķīmija I A Lab.darbi 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Bluka Aldona, Dimiņš Fredijs 170. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Filz1026 Filozofija, ētika, estētika A Seminārs 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Leikums Leonards 288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
13.30-14.15 |
Biol1012 Meža botānika A Lekcija 01.09.2020-21.12.2020 Straupe Inga 42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Mate4014 Matemātika I A Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-01.09.2020-20.12.2020 1.2. Zeidmane Anda 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate4014 Matemātika I A Lab.darbi 1 gr. 2.ned.-01.09.2020-20.12.2020 1.1. Zeidmane Anda 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi2017 Ķīmija I A Lab.darbi 1 gr. 2.ned.-01.09.2020-20.12.2020 Bluka Aldona, Dimiņš Fredijs 170. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MežZ1007 Meža dzīvnieku bioloģija A Lab.darbi 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2. Jansone Baiba 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
14.30-15.15 |
Biol1012 Meža botānika A Lekcija 01.09.2020-21.12.2020 Straupe Inga 42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
InfT1026 Informācijas tehnoloģijas A Lab.darbi 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Odziņa Ilona 28. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||||
15.30-16.15 |
InfT1026 Informācijas tehnoloģijas A Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-01.09.2020-20.12.2020 Odziņa Ilona 28. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
ValoP291 Profesionālā angļu valoda I A Prakt.darbi 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Pētersone Aija 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
16.30-17.15 |
InfT1026 Informācijas tehnoloģijas A Lekcija 1.ned.-02.11.2020-20.12.2020 G0508(PLK) G0507(PLK) Odziņa Ilona |
ValoP291 Profesionālā angļu valoda I A Prakt.darbi 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Pētersone Aija 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Filz1026 Filozofija, ētika, estētika A Lekcija 02.11.2020-20.12.2020 G0508(PLK) G0507(PLK) Leikums Leonards |