Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ4191 Hidraulika un pneimatika II Bp Lekcija 01.09.2020-20.12.2020 Kronbergs Ēriks 402. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ3016 Mašīnu elementi I Bp Lekcija 01.09.2020-20.12.2020 G0402(PLK) Gailis Māris 402. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ValoP205 Krievu valodas pamati I Prakt.darbi 01.09.2020-20.12.2020 BISK G0112(PLK) G0419(PLK) Mališeva Oksana 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
09.30-10.15 |
LauZ4189 Spēkrati Bp Lekcija 01.09.2020-20.12.2020 Birkavs Aivars 225. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ3016 Mašīnu elementi I Bp Lekcija 1.ned.-01.09.2020-20.12.2020 G0402(PLK) Gailis Māris 402. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ValoP205 Krievu valodas pamati I Prakt.darbi 01.09.2020-20.12.2020 BISK G0112(PLK) G0419(PLK) Mališeva Oksana 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
10.30-11.15 |
LauZ3127 Materiālu pretestība II Bp Lab.darbi 2.ned.-01.09.2020-21.12.2020 1.2. Dauvarts Mārtiņš 403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ3127 Materiālu pretestība II Bp Lab.darbi 1.ned.-01.09.2020-21.12.2020 1.1. Dauvarts Mārtiņš 403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ3016 Mašīnu elementi I Bp Lab.darbi 1.ned.-01.09.2020-20.12.2020 Gailis Māris 527. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4045 Mašīnu datorizētā projektēšana I Bp Lab.darbi 2.ned.-01.09.2020-20.12.2020 Nulle Imants 408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
VadZ1020 Menedžments Bv Lekcija 01.09.2020-20.12.2020 Kaufmane Dace 277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
11.30-12.15 |
MašZ4005 Mašīnu dinamika I Bp Lekcija 01.09.2020-21.12.2020 Dauvarts Mārtiņš 403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ3127 Materiālu pretestība II Bp Lekcija 2.ned.-01.09.2020-20.12.2020 Dauvarts Mārtiņš MašZ4005 Mašīnu dinamika I Bp Prakt.darbi 1.ned.-01.09.2020-20.12.2020 Dauvarts Mārtiņš 403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ4045 Mašīnu datorizētā projektēšana I Bp Lab.darbi 01.09.2020-20.12.2020 Nulle Imants 408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
VadZ1020 Menedžments Bv Seminārs 01.09.2020-20.12.2020 Kaufmane Dace 278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
12.30-13.15 |
LauZ4189 Spēkrati Bp Lekcija 1.ned.-01.09.2020-21.12.2020 Birkavs Aivars 225. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4189 Spēkrati Bp Prakt.darbi 2.ned.-01.09.2020-21.12.2020 Birkavs Aivars 225. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ3127 Materiālu pretestība II Bp Prakt.darbi 01.09.2020-20.12.2020 Dauvarts Mārtiņš 403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ3028 Mehatronikas sistēmas II Bp Lekcija 2.ned.-01.09.2020-20.12.2020 Kaķītis Aivars 403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ3028 Mehatronikas sistēmas II Bp Lab.darbi 1.ned.-01.09.2020-20.12.2020 1.2. Kaķītis Aivars 405. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
13.30-14.15 |
LauZ4189 Spēkrati Bp Prakt.darbi 01.09.2020-21.12.2020 Birkavs Aivars 225. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ4191 Hidraulika un pneimatika II Bp Lab.darbi 2.ned.-01.09.2020-20.12.2020 Kronbergs Ēriks 426. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ3030 Metālapstrādes mašīnas Bp Lekcija 01.09.2020-20.12.2020 Ziemelis Mārtiņš 314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ3028 Mehatronikas sistēmas II Bp Lab.darbi 1.ned.-01.09.2020-20.12.2020 1.2. Kaķītis Aivars 405. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ3028 Mehatronikas sistēmas II Bp Lab.darbi 2.ned.-01.09.2020-20.12.2020 1.1. Kaķītis Aivars 405. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
14.30-15.15 |
MašZ3030 Metālapstrādes mašīnas Bp Lekcija 01.09.2020-20.12.2020 Ziemelis Mārtiņš 314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ3028 Mehatronikas sistēmas II Bp Lab.darbi 2.ned.-01.09.2020-20.12.2020 1.1. Kaķītis Aivars 405. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
15.30-16.15 |
MašZ3030 Metālapstrādes mašīnas Bp Lab.darbi 01.09.2020-20.12.2020 Ziemelis Mārtiņš 233. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||||
16.30-17.15 |
ValoP226 Spāņu valoda I Bb Lekcija 01.09.2020-21.12.2020 BISK 2.grupa G0402(PLK) G0604(PLK) G0614(PLK) G0112(PLK) G0608(PLK) G0419(PLK) G0703(PLK) Perez Alvarez Sergio 502. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||||
17.30-18.15 |
ValoP226 Spāņu valoda I Bb Lekcija 01.09.2020-21.12.2020 BISK 2.grupa G0402(PLK) G0604(PLK) G0614(PLK) G0112(PLK) G0608(PLK) G0419(PLK) G0703(PLK) Perez Alvarez Sergio 502. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |