Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Vete6023 Fizioloģija II Bt Lekcija 1, 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 Ilgaža Aija A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2028 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana II Bt Lekcija 1, 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Lekcija 1, 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 Pigiņka-Vjačeslavova Inga F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 2.1.1. gr. Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 2.2.1.,2.2.2. gr. Ilgaža Aija, Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Imunoloģija Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 2.3.1. gr. Lūsis Ivars F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Imunoloģija Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.3.2. gr. Vītola Alma Kristiāna F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
09.30-10.15 |
Vete6023 Fizioloģija II Bt Lekcija 1, 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 Ilgaža Aija A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2028 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana II Bt Lekcija 1, 2 gr. 1.ned.-03.02.2020-10.05.2020 Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Lopkopība II Bt Lekcija 1, 2 gr. 04.02.2020 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Lopkopība II Bt Lekcija 1, 2 gr. 03.03.2020 Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete3008 Imunoloģija Bt Lekcija 1, 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 Lūsis Ivars F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 2.1.1. gr. Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 2.2.1.,2.2.2. gr. Ilgaža Aija, Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Imunoloģija Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 2.3.1. gr. Lūsis Ivars F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Imunoloģija Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.3.2. gr. Vītola Alma Kristiāna F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
10.30-11.15 |
Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Lekcija 1, 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 7 nedēļas lekcijas vada prof. A. Valdovska (pirmdienās), 7 nedēļas lekcijas vada A.Pierhuroviča(piektdienās) Valdovska Anda F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3142 Lopkopība II Bt Lekcija 1, 2 gr. 03.02.2020-01.03.2020 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Lopkopība II Bt Lekcija 1, 2 gr. 02.03.2020-29.03.2020 Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Lopkopība II Bt Lekcija 1, 2 gr. 30.03.2020-10.05.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete3008 Imunoloģija Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.1.1 un 2.1.2 grupas Lūsis Ivars, Vītola Alma Kristiāna F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, F102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 2.1.1.,2.1.2. gr. Meikulāne Agate D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.3.1 gr. Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Lekcija 1, 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 7 nedēļas lekcijas vada prof. A. Valdovska (pirmdienās), 7 nedēļas lekcijas vada A.Pierhuroviča(piektdienās) Pierhuroviča Anna F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
11.30-12.15 |
Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Lekcija 1, 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 7 nedēļas lekcijas vada prof. A. Valdovska (pirmdienās), 7 nedēļas lekcijas vada A.Pierhuroviča(piektdienās) Valdovska Anda F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2016 Dzīvnieku, vides higiēna I Bt Lekcija 1, 2 gr. 03.02.2020-29.03.2020 Grinberga Linda 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 2.3.1.,2.3.2. gr. Meikulāne Agate D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Imunoloģija Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.1.1 un 2.1.2 grupas Lūsis Ivars, Vītola Alma Kristiāna F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, F102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 2.2.1.,2.2.2. gr. Meikulāne Agate D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.3.1 gr. Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Lekcija 1, 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 7 nedēļas lekcijas vada prof. A. Valdovska (pirmdienās), 7 nedēļas lekcijas vada A.Pierhuroviča(piektdienās) Pierhuroviča Anna F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
12.30-13.15 |
Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 2.2.2. gr. Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Imunoloģija Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.2.1. gr. Lūsis Ivars F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2028 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana II Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-03.05.2020 Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
13.30-14.15 |
Vete2016 Dzīvnieku, vides higiēna I Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-29.03.2020 Grinberga Linda 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 2.2.2. gr. Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Imunoloģija Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.2.1. gr. Lūsis Ivars F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2028 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana II Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
14.30-15.15 |
Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 2.3.2. gr. Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1021 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.1.1 un 2.1.2 grupas Cera Inese B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 2.1.2. gr. Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1021 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.3.1 un 2.3.2 grupas Cera Inese A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Imunoloģija Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.2.2 grupa Lūsis Ivars F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3142 Lopkopība II Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-01.03.2020 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Lopkopība II Bt Prakt.darbi 2 gr. 02.03.2020-29.03.2020 Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Lopkopība II Bt Prakt.darbi 2 gr. 30.03.2020-10.05.2020 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
15.30-16.15 |
Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 2.3.2. gr. Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1021 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.1.1 un 2.1.2 grupas Cera Inese B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 2.1.2. gr. Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1021 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.3.1 un 2.3.2 grupas Cera Inese A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Imunoloģija Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.2.2 grupa Lūsis Ivars F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3142 Lopkopība II Bt Prakt.darbi 2 gr. 06.02.2020 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Lopkopība II Bt Prakt.darbi 2 gr. 05.03.2020 Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
16.30-17.15 |
ValoP206 Vācu valodas pamati Bb Lekcija BISK G0604(PLK) G0413(PLK) G0412(PLK) G0419(PLK) G0608(PLK) G0816(PLK) Mališeva Oksana 326. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 2.2.1. gr. Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.1.1 un 2.1.2 grupas Ezerniece-Zeņkova Laura, Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Biol1021 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.2.1 un 2.2.2 grupas Cera Inese A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 2.3.1.,2.3.2. gr. Ilgaža Aija, Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||||
17.30-18.15 |
ValoP206 Vācu valodas pamati Bb Lekcija BISK G0604(PLK) G0413(PLK) G0412(PLK) G0419(PLK) G0608(PLK) G0816(PLK) Mališeva Oksana 326. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 2.2.1. gr. Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.1.1 un 2.1.2 grupas Ezerniece-Zeņkova Laura, Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Biol1021 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.2.1 un 2.2.2 grupas Cera Inese A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 2.3.1.,2.3.2. gr. Ilgaža Aija, Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |