Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
InfT1002 Informātika II Bt Lekcija 03.02.2020-10.05.2020 Vronska Nataļja 406. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ķīmi2002 Neorganiskā un analītiskā ķīmija II Bt Lekcija 03.02.2020-10.05.2020 Dūma Māra 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MašZ4003 Inženiergrafika II Bt Lab.darbi 03.02.2020-26.04.2020 1.1. Gailums Guntis 408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 InfT1002 Informātika II Bt Lab.darbi 2.ned.-03.02.2020-01.03.2020 1.2. Vronska Nataļja 340. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Meha4013 Teorētiskā mehānika Bt Prakt.darbi 17.02.2020-10.05.2020 Dauvarts Mārtiņš 402. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
09.30-10.15 |
Meha4013 Teorētiskā mehānika Bt Lekcija 17.02.2020-12.04.2020 Dauvarts Mārtiņš 403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 InfT1002 Informātika II Bt Lekcija 03.02.2020-16.02.2020 Vronska Nataļja 406. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Mate4020 Matemātika II Bt Lekcija 13.04.2020-10.05.2020 Strupule Liene 212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2016 Fizika Bt Lekcija 17.02.2020-10.05.2020 Pelēce Ilze 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi2002 Neorganiskā un analītiskā ķīmija II Bt Lekcija 03.02.2020-16.02.2020 Dūma Māra 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MašZ4003 Inženiergrafika II Bt Lab.darbi 03.02.2020-26.04.2020 1.1. Gailums Guntis 408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 InfT1002 Informātika II Bt Lab.darbi 03.02.2020-10.05.2020 1.2. Vronska Nataļja 340. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Meha4013 Teorētiskā mehānika Bt Prakt.darbi 17.02.2020-10.05.2020 Dauvarts Mārtiņš 402. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Mate4020 Matemātika II Bt Lekcija 03.02.2020-16.02.2020 Strupule Liene 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
Mate4020 Matemātika II Bt Lekcija 03.02.2020-26.04.2020 Strupule Liene 212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate4020 Matemātika II Bt Prakt.darbi 27.04.2020-10.05.2020 Strupule Liene 212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2016 Fizika Bt Lekcija 03.02.2020-26.04.2020 Pelēce Ilze 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2016 Fizika Bt Lab.darbi 27.04.2020-10.05.2020 Gavare Zanda, Rumba Janīna 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MašZ4003 Inženiergrafika II Bt Lab.darbi 1.2. Gailums Guntis 408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 InfT1002 Informātika II Bt Lab.darbi 03.02.2020-10.05.2020 1.1. Vronska Nataļja 340. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate4020 Matemātika II Bt Lekcija 03.02.2020-10.05.2020 Strupule Liene 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
11.30-12.15 |
Mate4020 Matemātika II Bt Prakt.darbi 03.02.2020-10.05.2020 Strupule Liene 212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2016 Fizika Bt Lab.darbi 03.02.2020-10.05.2020 Gavare Zanda, Rumba Janīna 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MašZ4003 Inženiergrafika II Bt Lab.darbi 1.2. Gailums Guntis 408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 InfT1002 Informātika II Bt Lab.darbi 2.ned.-03.02.2020-01.03.2020 1.1. Vronska Nataļja 340. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Fizi2016 Fizika Bt Prakt.darbi 27.04.2020-10.05.2020 Pelēce Ilze 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
12.30-13.15 |
Ķīmi1010 Organiskā ķīmija I Bt Lekcija 03.02.2020-10.05.2020 Kreicbergs Viesturs 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1002 Sports II Bb Prakt.darbi 03.02.2020-10.05.2020 G0614(PLK) G0608(PLK) Zonnenberga Gita, Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Markevics Māris, Cīrule Marina, Alksne Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
Fizi2016 Fizika Bt Prakt.darbi 03.02.2020-10.05.2020 Pelēce Ilze 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
13.30-14.15 |
Ķīmi1010 Organiskā ķīmija I Bt Lekcija 03.02.2020-16.02.2020 Kreicbergs Viesturs 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi1010 Organiskā ķīmija I Bt Lab.darbi 03.02.2020-10.05.2020 Kreicbergs Viesturs, Miķelsone Velga 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1002 Sports II Bb Prakt.darbi 03.02.2020-10.05.2020 G0614(PLK) G0608(PLK) Zonnenberga Gita, Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Markevics Māris, Cīrule Marina, Alksne Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
||||
14.30-15.15 |
Valo2039 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 17.02.2020-10.05.2020 Gode Ina, Pušinska Baiba 322-4. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 326. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate4020 Matemātika II Bt Lab.darbi 17.02.2020-12.04.2020 Strupule Liene 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi2002 Neorganiskā un analītiskā ķīmija II Bt Lab.darbi 03.02.2020-10.05.2020 Dūma Māra, Ozola Baiba 171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
15.30-16.15 |
Valo2039 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 17.02.2020-10.05.2020 Gode Ina, Pušinska Baiba 322-4. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 326. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi2002 Neorganiskā un analītiskā ķīmija II Bt Lab.darbi 03.02.2020-10.05.2020 Dūma Māra, Ozola Baiba 171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
16.30-17.15 |
Ķīmi2002 Neorganiskā un analītiskā ķīmija II Bt Lab.darbi 03.02.2020-10.05.2020 Dūma Māra, Ozola Baiba 171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
17.30-18.15 |
Ķīmi2002 Neorganiskā un analītiskā ķīmija II Bt Lab.darbi 1.ned.-03.02.2020-26.04.2020 Dūma Māra, Ozola Baiba 171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |