Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ4028 Puķkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Sergejeva Daiga 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4020 Tirgzinība Bp Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Gulbe Ingūna 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
09.30-10.15 |
LauZ4028 Puķkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Sergejeva Daiga 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi Darz a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Dubova Laila 12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4020 Tirgzinība Bp Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Gulbe Ingūna 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
LauZ4028 Puķkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Sergejeva Daiga 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi Darz a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Dubova Laila 12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4020 Tirgzinība Bp Prakt.darbi Darz, Uzne, Lauk a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Gulbe Ingūna 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
11.30-12.15 |
LauZ4028 Puķkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Sergejeva Daiga 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija Darz a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Lekc./lab.d. Īle Una 23. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 |
LauZ4020 Tirgzinība Bp Prakt.darbi Darz, Uzne, Lauk a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Gulbe Ingūna 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
12.30-13.15 |
LauZ4028 Puķkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Sergejeva Daiga 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija Darz a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Lekc./lab.d. Īle Una 23. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 |
|||||
13.30-14.15 |
LauZ4028 Puķkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Sergejeva Daiga 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija Darz a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Lekc./lab.d. Īle Una 23. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 |
LauZ4004 Augkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Liniņa Anda 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
14.30-15.15 |
LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Sivicka Irina 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija Darz a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Lekc./lab.d. Īle Una 23. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 |
LauZ4004 Augkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Liniņa Anda 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
15.30-16.15 |
Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Klūga Alise zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Sivicka Irina 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija Darz a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Lekc./lab.d. Īle Una 23. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 |
LauZ4004 Augkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
16.30-17.15 |
Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Klūga Alise zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija Darz a.prg. Lekc./lab.d. Īle Una 23. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 |
LauZ4004 Augkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |