Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Lekcija Lopk a.prg. 03.02.2020-19.04.2020 Ruska Diāna 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 03.02.2020-15.03.2020 Joma Laura 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 16.03.2020-29.03.2020 Gulbe Ingūna 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 30.03.2020-19.04.2020 Kreišmane Dzidra 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 03.02.2020-22.03.2020 Joma Laura 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 23.03.2020-12.04.2020 Gulbe Ingūna 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 13.04.2020-03.05.2020 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 lekc./lab.d. Ķeķe Anete 271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 2.ned.-03.02.2020-15.03.2020 Joma Laura 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 2.ned.-16.03.2020-26.04.2020 Kreišmane Dzidra 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Lekcija Lopk a.prg. 1.ned.-03.02.2020-12.04.2020 Ruska Diāna 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 03.02.2020-08.03.2020 Joma Laura 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 09.03.2020-29.03.2020 Gulbe Ingūna 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 30.03.2020-19.04.2020 Kreišmane Dzidra 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 03.02.2020-22.03.2020 Joma Laura 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 23.03.2020-12.04.2020 Gulbe Ingūna 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 13.04.2020-03.05.2020 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 lekc./lab.d. Ķeķe Anete 271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 03.02.2020-15.03.2020 Joma Laura 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 16.03.2020-26.04.2020 Kreišmane Dzidra 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 03.02.2020-08.03.2020 Joma Laura 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 09.03.2020-29.03.2020 Gulbe Ingūna 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Lekcija Darz, Uzne, Lopk, Lauk a.prg. 30.03.2020-12.04.2020 Kreišmane Dzidra 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 1.ned.-03.02.2020-22.03.2020 Joma Laura 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 1.ned.-23.03.2020-12.04.2020 Gulbe Ingūna 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā Bv Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 1.ned.-13.04.2020-03.05.2020 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Prakt.darbi Lopk a.prg. 2.ned.-03.02.2020-26.04.2020 Ruska Diāna 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi3015 Bioķīmijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 03.02.2020-29.03.2020 lekc./lab.d. Ķeķe Anete 271. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
11.30-12.15 |
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 03.02.2020-15.03.2020 Joma Laura 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 16.03.2020-26.04.2020 Kreišmane Dzidra 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Prakt.darbi Lopk a.prg. 03.02.2020-03.05.2020 Ruska Diāna 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
12.30-13.15 |
LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 1.ned.-03.02.2020-15.03.2020 Joma Laura 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Lauksaimniecības likumdošana Bt Prakt.darbi Darz, Uzne, Lopk a.prg. 1.ned.-16.03.2020-26.04.2020 Kreišmane Dzidra 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lekcija Lopk a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Ozola Gita A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2109 Pētījumu metodika Bt Prakt.darbi Lopk a.prg. 03.02.2020-03.05.2020 Ruska Diāna 231. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
13.30-14.15 |
Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lekcija Lopk a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Ozola Gita A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||||||
14.30-15.15 |
LauZ3135 Bioloģiskā lopkopība Lekcija 16.03.2020-10.05.2020 BISK G0703(PLK) Aplociņa Elita 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Ozola Gita A216. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||||
15.30-16.15 |
LauZ3135 Bioloģiskā lopkopība Lekcija 16.03.2020-10.05.2020 BISK G0703(PLK) Aplociņa Elita 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete2023 Dzīvnieku anatomija un fizioloģija Bp Lab.darbi Lopk a.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Ozola Gita A216. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||||
16.30-17.15 |
LauZ3135 Bioloģiskā lopkopība Lekcija 16.03.2020-10.05.2020 BISK G0703(PLK) Aplociņa Elita 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
17.30-18.15 |
LauZ3135 Bioloģiskā lopkopība Lekcija 16.03.2020-10.05.2020 BISK G0703(PLK) Aplociņa Elita 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |