Atpakaļ

G0903 Datorvadība un datorzinātne Bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Fizi2018 Fizika II A Lab.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Gross Uldis, Pelēce Ilze
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 308. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ3019 Algoritmi un struktūras A Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
G0907(PLK)

Šmits Ingus
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ETeh3001 Elektrotehnika un elektronika A Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Kanceviča Liene
316. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
09.30-10.15 Fizi2018 Fizika II A Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Gross Uldis
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2037 Datortīkli (CISCO) II B Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Mozga Ivars
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ3019 Algoritmi un struktūras A Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
G0907(PLK)

Šmits Ingus
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate2033 Matemātiskā statistika A Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Rudusa Ilva
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 Fizi2018 Fizika II A Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
G0907(PLK)

Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ4005 Datortīklu administrēšana I A Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
G0907(PLK)

Paura Andrejs
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ3019 Algoritmi un struktūras A Lab.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Drelinga Elise
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate2033 Matemātiskā statistika A Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Rudusa Ilva
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 InfT3031 Viedo sistēmu izstrādes platformas A Lekcija
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Zacepins Aleksejs
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT3031 Viedo sistēmu izstrādes platformas A Lab.darbi
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Kviesis Armands
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2037 Datortīkli (CISCO) II B Lab.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Bērziņš Aldis
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ4005 Datortīklu administrēšana I A Lab.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Paura Andrejs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate4005 Skaitliskās metodes A Lab.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Sergejeva Natālija
324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ3019 Algoritmi un struktūras A Lab.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Drelinga Elise
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate2033 Matemātiskā statistika A Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Rudusa Ilva
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 InfT3031 Viedo sistēmu izstrādes platformas A Lab.darbi
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Kviesis Armands
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT3031 Viedo sistēmu izstrādes platformas A Lab.darbi
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Kviesis Armands
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2037 Datortīkli (CISCO) II B Lab.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Bērziņš Aldis
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ4005 Datortīklu administrēšana I A Lab.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Paura Andrejs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate4005 Skaitliskās metodes A Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
G0907(PLK)

Sergejeva Natālija
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ETeh3001 Elektrotehnika un elektronika A Lab.darbi
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Kanceviča Liene
316. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh3001 Elektrotehnika un elektronika A Lab.darbi
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Kanceviča Liene
316. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
13.30-14.15 InfT3031 Viedo sistēmu izstrādes platformas A Lab.darbi
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Kviesis Armands
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT3031 Viedo sistēmu izstrādes platformas A Lab.darbi
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Kviesis Armands
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ3019 Algoritmi un struktūras A Lab.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Drelinga Elise
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ETeh3001 Elektrotehnika un elektronika A Lab.darbi
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Kanceviča Liene
316. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh3001 Elektrotehnika un elektronika A Lab.darbi
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Kanceviča Liene
316. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
14.30-15.15 InfT3031 Viedo sistēmu izstrādes platformas A Lab.darbi
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Kviesis Armands
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate4005 Skaitliskās metodes A Lab.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Sergejeva Natālija
324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ3019 Algoritmi un struktūras A Lab.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Drelinga Elise
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2