Atpakaļ

G0413 Mašīnu projektēšana un ražošana Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Nepilna laika
1-sem. 3-sem. 9-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 MašZ4039 Tolerances un standartizācija Bp Lekcija
14.10.2019
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4030 Metālapstrāde I Bp Prakt.darbi
21.10.2019
28.10.2019
04.11.2019
Ziemelis Mārtiņš
214. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ4039 Tolerances un standartizācija Bp Lab.darbi
15.10.2019
Kanaška Daina
204. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4039 Tolerances un standartizācija Bp Lab.darbi
22.10.2019
29.10.2019
05.11.2019
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ2045 Informātika II Bt Lekcija
16.10.2019
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2045 Informātika II Bt Prakt.darbi
23.10.2019
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2045 Informātika II Bt Prakt.darbi
30.10.2019
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2045 Informātika II Bt Prakt.darbi
06.11.2019
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III Bt Lekcija
24.10.2019
G0402(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
31.10.2019
G0402(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
07.11.2019
G0402(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MašZ4030 Metālapstrāde I Bp Prakt.darbi
17.10.2019
Ziemelis Mārtiņš
214. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika Bt Lekcija
18.10.2019
Kanceviča Liene
316. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika Bt Lekcija
25.10.2019
Kanceviča Liene
316. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika Bt Lekcija
01.11.2019
Kanceviča Liene
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika Bt Lab.darbi
08.11.2019
Kanceviča Liene
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
09.30-10.15 MašZ4039 Tolerances un standartizācija Bp Lekcija
14.10.2019
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3033 Inženierdarba organizācija un ergonomika I Bt Lekcija
21.10.2019
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3033 Inženierdarba organizācija un ergonomika I Bt Prakt.darbi
04.11.2019
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ4039 Tolerances un standartizācija Bp Lab.darbi
15.10.2019
Kanaška Daina
204. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4039 Tolerances un standartizācija Bp Lab.darbi
22.10.2019
29.10.2019
05.11.2019
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ2045 Informātika II Bt Lekcija
16.10.2019
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2045 Informātika II Bt Prakt.darbi
23.10.2019
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2045 Informātika II Bt Prakt.darbi
30.10.2019
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2045 Informātika II Bt Prakt.darbi
06.11.2019
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III Bt Lekcija
24.10.2019
G0402(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
31.10.2019
G0402(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
07.11.2019
G0402(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MašZ4030 Metālapstrāde I Bp Prakt.darbi
17.10.2019
Ziemelis Mārtiņš
214. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika Bt Lekcija
18.10.2019
Kanceviča Liene
316. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika Bt Lekcija
25.10.2019
Kanceviča Liene
316. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika Bt Lekcija
01.11.2019
Kanceviča Liene
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika Bt Lab.darbi
08.11.2019
Kanceviča Liene
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
10.30-11.15 Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
28.10.2019
318-2. pilī
G0402(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija

MašZ4039 Tolerances un standartizācija Bp Lekcija
14.10.2019
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3033 Inženierdarba organizācija un ergonomika I Bt Lekcija
21.10.2019
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3033 Inženierdarba organizācija un ergonomika I Bt Prakt.darbi
04.11.2019
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III Bt Lekcija
15.10.2019
318-2 pilī
G0402(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija

Mate2034 Matemātika III Bt Lekcija
22.10.2019
318-2 pilī
G0402(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija
DatZ2045 Informātika II Bt Lekcija
16.10.2019
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2045 Informātika II Bt Prakt.darbi
23.10.2019
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2045 Informātika II Bt Prakt.darbi
30.10.2019
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2045 Informātika II Bt Prakt.darbi
06.11.2019
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2033 Fizika II Bt Prakt.darbi
31.10.2019
07.11.2019
G0412(NLN)

Gajevskis Antons
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MašZ4030 Metālapstrāde I Bp Prakt.darbi
17.10.2019
Ziemelis Mārtiņš
214. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4030 Metālapstrāde I Bp Prakt.darbi
24.10.2019
Ziemelis Mārtiņš
214. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika Bt Lab.darbi
18.10.2019
Kanceviča Liene
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika Bt Lekcija
25.10.2019
Kanceviča Liene
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika Bt Lekcija
01.11.2019
Kanceviča Liene
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika Bt Lab.darbi
08.11.2019
Kanceviča Liene
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
11.30-12.15 Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
28.10.2019
318-2. pilī
G0402(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija

MašZ4039 Tolerances un standartizācija Bp Lekcija
14.10.2019
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3033 Inženierdarba organizācija un ergonomika I Bt Lekcija
21.10.2019
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3033 Inženierdarba organizācija un ergonomika I Bt Prakt.darbi
04.11.2019
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III Bt Lekcija
15.10.2019
318-2 pilī
G0402(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija

Mate2034 Matemātika III Bt Lekcija
22.10.2019
318-2 pilī
G0402(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija
DatZ2045 Informātika II Bt Lekcija
16.10.2019
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2045 Informātika II Bt Prakt.darbi
23.10.2019
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2045 Informātika II Bt Prakt.darbi
30.10.2019
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2045 Informātika II Bt Prakt.darbi
06.11.2019
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2033 Fizika II Bt Prakt.darbi
31.10.2019
07.11.2019
G0412(NLN)

Gajevskis Antons
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MašZ4030 Metālapstrāde I Bp Prakt.darbi
17.10.2019
Ziemelis Mārtiņš
214. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4030 Metālapstrāde I Bp Prakt.darbi
24.10.2019
Ziemelis Mārtiņš
214. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
25.10.2019
G0402(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika Bt Lab.darbi
18.10.2019
Kanceviča Liene
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika Bt Lab.darbi
01.11.2019
Kanceviča Liene
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika Bt Lab.darbi
08.11.2019
Kanceviča Liene
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
12.30-13.15 MašZ3033 Inženierdarba organizācija un ergonomika I Bt Lekcija
21.10.2019
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3033 Inženierdarba organizācija un ergonomika I Bt Prakt.darbi
04.11.2019
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III Bt Lekcija
15.10.2019
318-2 pilī
G0402(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija

Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
22.10.2019
318-2 pilī
G0402(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija

Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
29.10.2019
G0402(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
05.11.2019
G0402(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2033 Fizika II Bt Prakt.darbi
31.10.2019
07.11.2019
G0412(NLN)

Gajevskis Antons
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
25.10.2019
G0402(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika Bt Lab.darbi
18.10.2019
Kanceviča Liene
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika Bt Lab.darbi
01.11.2019
Kanceviča Liene
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4030 Metālapstrāde I Bp Prakt.darbi
08.11.2019
Ziemelis Mārtiņš
214. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
13.30-14.15 MašZ4030 Metālapstrāde I Bp Lekcija
14.10.2019
21.10.2019
28.10.2019
04.11.2019
Galiņš Jānis
233. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III Bt Lab.darbi
05.11.2019
G0402(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija
324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III Bt Lekcija
15.10.2019
318-2 pilī
G0402(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija

Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
22.10.2019
318-2 pilī
G0402(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija

Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
29.10.2019
G0402(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ4039 Tolerances un standartizācija Bp Lekcija
16.10.2019
23.10.2019
30.10.2019
06.11.2019
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2033 Fizika II Bt Lekcija
17.10.2019
G0412(NLN)

Gajevskis Antons
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2033 Fizika II Bt Lekcija
24.10.2019
G0412(NLN)

Gajevskis Antons
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
25.10.2019
G0402(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika Bt Lab.darbi
01.11.2019
Kanceviča Liene
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4030 Metālapstrāde I Bp Prakt.darbi
08.11.2019
Ziemelis Mārtiņš
214. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
14.30-15.15 MašZ4030 Metālapstrāde I Bp Lab.darbi
14.10.2019
21.10.2019
28.10.2019
04.11.2019
Galiņš Jānis
233. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III Bt Lab.darbi
05.11.2019
G0402(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija
324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
29.10.2019
G0402(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ4039 Tolerances un standartizācija Bp Lab.darbi
16.10.2019
23.10.2019
30.10.2019
06.11.2019
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2033 Fizika II Bt Lekcija
17.10.2019
G0412(NLN)

Gajevskis Antons
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2033 Fizika II Bt Lekcija
24.10.2019
G0412(NLN)

Gajevskis Antons
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika Bt Lekcija
31.10.2019
Kanceviča Liene
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika Bt Lekcija
07.11.2019
Kanceviča Liene
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III Bt Lab.darbi
18.10.2019
G0402(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija
324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
25.10.2019
G0402(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MašZ4030 Metālapstrāde I Bp Prakt.darbi
08.11.2019
Ziemelis Mārtiņš
214. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
15.30-16.15 MašZ4030 Metālapstrāde I Bp Lab.darbi
14.10.2019
21.10.2019
28.10.2019
04.11.2019
Galiņš Jānis
233. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2033 Fizika II Bt Lekcija
15.10.2019
G0412(NLN)

Gajevskis Antons
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2033 Fizika II Bt Lab.darbi
22.10.2019
29.10.2019
05.11.2019
G0412(NLN)

Gajevskis Antons
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ4039 Tolerances un standartizācija Bp Lab.darbi
16.10.2019
23.10.2019
30.10.2019
06.11.2019
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2033 Fizika II Bt Lekcija
17.10.2019
G0412(NLN)

Gajevskis Antons
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2033 Fizika II Bt Lekcija
24.10.2019
G0412(NLN)

Gajevskis Antons
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika Bt Lekcija
31.10.2019
Kanceviča Liene
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika Bt Lekcija
07.11.2019
Kanceviča Liene
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III Bt Lab.darbi
18.10.2019
G0402(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija
324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 Fizi2033 Fizika II Bt Lekcija
15.10.2019
G0412(NLN)

Gajevskis Antons
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2033 Fizika II Bt Lab.darbi
22.10.2019
29.10.2019
05.11.2019
G0412(NLN)

Gajevskis Antons
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika Bt Lab.darbi
31.10.2019
Kanceviča Liene
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2015 Elektrotehnika un elektronika Bt Lab.darbi
07.11.2019
Kanceviča Liene
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5