Atpakaļ

G0105 Ekonomika Bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Visas grupas 1g 2g
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Ekon2119 Reģionālā ekonomika B Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Vītoliņa Zane
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon3113 Finanses un nodokļi A Lekcija
02.09.2019-27.10.2019
Mistre Baiba
307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3113 Finanses un nodokļi A Lekcija
28.10.2019-22.12.2019
Kreicberga Anita
307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VadZ2028 Saimniekošanas mācība B Prakt.darbi
1g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Dobele Aina
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18, 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon2100 Bioekonomika I B Prakt.darbi
2g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Naglis-Liepa Kaspars
306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon2119 Reģionālā ekonomika B Prakt.darbi
1g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Otaņķe Evija
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon3104 E-komercija C Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK
G0608(PLK)
G0604(PLK)

Lēnerts Arnis
310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

MākZ3028 Mājizstrādājumi un dizains C Lekcija
2.ned.-16.09.2019-22.12.2019
BISK,
Paulsone Inta
326. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
09.30-10.15 Ekon2122 Statistika A Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
G0112(PLK)

Vītiņa Anda
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon3113 Finanses un nodokļi A Lekcija
02.09.2019-27.10.2019
Mistre Baiba
307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3113 Finanses un nodokļi A Lekcija
28.10.2019-22.12.2019
Kreicberga Anita
307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VadZ2028 Saimniekošanas mācība B Prakt.darbi
1g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Dobele Aina
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18, 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon2100 Bioekonomika I B Prakt.darbi
1g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Naglis-Liepa Kaspars
306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon2119 Reģionālā ekonomika B Prakt.darbi
2g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Otaņķe Evija
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon3104 E-komercija C Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK
G0608(PLK)
G0604(PLK)

Lēnerts Arnis
310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

MākZ3028 Mājizstrādājumi un dizains C Lekcija
2.ned.-16.09.2019-22.12.2019
BISK,
Paulsone Inta
326. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
10.30-11.15 Ekon2122 Statistika A Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
G0112(PLK)

Vītiņa Anda
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon3113 Finanses un nodokļi A Prakt.darbi
1g gr.
02.09.2019-27.10.2019
Mistre Baiba
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3113 Finanses un nodokļi A Prakt.darbi
1g gr.
28.10.2019-22.12.2019
Kreicberga Anita
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VadZ2028 Saimniekošanas mācība B Prakt.darbi
1g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Dobele Aina
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18, 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Valo2050 Angļu valoda ekonomistiem II A Prakt.darbi
2g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Ozola Inese
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Ekon2100 Bioekonomika I B Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Naglis-Liepa Kaspars
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
MākZ3028 Mājizstrādājumi un dizains C Lekcija
2.ned.-16.09.2019-22.12.2019
BISK,
Paulsone Inta
326. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
11.30-12.15 VadZ2028 Saimniekošanas mācība B Lekcija
02.09.2019-29.09.2019
G0112(PLK)

Dobele Aina
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon3113 Finanses un nodokļi A Prakt.darbi
2g gr.
28.10.2019-22.12.2019
Kreicberga Anita
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3113 Finanses un nodokļi A Prakt.darbi
2g gr.
02.09.2019-27.10.2019
Mistre Baiba
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon2122 Statistika A Prakt.darbi
1g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Vītiņa Anda, Jurevica Aija
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon3113 Finanses un nodokļi A Prakt.darbi
1g gr.
02.09.2019-27.10.2019
Mistre Baiba
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3113 Finanses un nodokļi A Prakt.darbi
1g gr.
28.10.2019-22.12.2019
Kreicberga Anita
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Valo2050 Angļu valoda ekonomistiem II A Prakt.darbi
2g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Ozola Inese
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Ekon2122 Statistika A Prakt.darbi
2g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Vītiņa Anda, Jurevica Aija
107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Valo2050 Angļu valoda ekonomistiem II A Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Ozola Inese
224. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MākZ3028 Mājizstrādājumi un dizains C Lekcija
2.ned.-16.09.2019-22.12.2019
BISK,
Paulsone Inta
326. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
12.30-13.15 VadZ2028 Saimniekošanas mācība B Lekcija
02.09.2019-29.09.2019
G0112(PLK)

Dobele Aina
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon3113 Finanses un nodokļi A Prakt.darbi
2g gr.
28.10.2019-22.12.2019
Kreicberga Anita
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3113 Finanses un nodokļi A Prakt.darbi
2g gr.
02.09.2019-27.10.2019
Mistre Baiba
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon2122 Statistika A Prakt.darbi
1g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Vītiņa Anda, Jurevica Aija
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VadZ2028 Saimniekošanas mācība B Prakt.darbi
2g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Dobele Aina
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18, 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon2122 Statistika A Prakt.darbi
2g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Vītiņa Anda, Jurevica Aija
107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Valo2050 Angļu valoda ekonomistiem II A Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Ozola Inese
224. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
13.30-14.15 Valo2050 Angļu valoda ekonomistiem II A Prakt.darbi
1g gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Ozola Inese
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

VadZ2028 Saimniekošanas mācība B Prakt.darbi
2g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Dobele Aina
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18, 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
14.30-15.15 SpoZ2001 Sports III C Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
G0807(PLK)
G0816(PLK)
G0112(PLK)

Markevics Māris, Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Ozola Inta, Alksne Inta
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
Valo2050 Angļu valoda ekonomistiem II A Prakt.darbi
1g gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Ozola Inese
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

VadZ2028 Saimniekošanas mācība B Prakt.darbi
2g gr.
02.09.2019-22.12.2019
Dobele Aina
210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18, 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VadZ2028 Saimniekošanas mācība B Lekcija
02.09.2019-29.09.2019
G0112(PLK)

Dobele Aina
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
15.30-16.15 SpoZ2001 Sports III C Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
G0807(PLK)
G0816(PLK)
G0112(PLK)

Markevics Māris, Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Ozola Inta, Alksne Inta
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
VadZ2028 Saimniekošanas mācība B Lekcija
02.09.2019-29.09.2019
G0112(PLK)

Dobele Aina
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
16.30-17.15 VadZ4081 Pasākumu vadība C Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
BISK
Jankova Līga
214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
17.30-18.15 VadZ4081 Pasākumu vadība C Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
BISK
Jankova Līga
214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18