Atpakaļ

G0215 Lauksaimniecība Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem.
Visas grupas 1 2 3
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Lekcija
02.09.2019-20.10.2019
Vircava Ilze
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Lekcija
21.10.2019-08.12.2019
Augšpole Ingrīda
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ķīmi1012 Ķīmija Bt Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Čakste Ilze
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Filz1018 Filozofija, ētika, estētika Bv Seminārs
2 gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Brāzma Gunārs
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1015 Biometrija Bt Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Paura Līga
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1015 Biometrija Bt Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Bērziņa Laima
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
G0419(PLK)

Karlsons Uldis
16. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Lekcija
06.09.2019
Gaile Zinta
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
2 gr.
13.09.2019
Darguža Madara
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Lekcija
02.09.2019-20.10.2019
Vircava Ilze
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Lekcija
21.10.2019-08.12.2019
Augšpole Ingrīda
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ķīmi1012 Ķīmija Bt Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Čakste Ilze
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Filz1018 Filozofija, ētika, estētika Bv Seminārs
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Brāzma Gunārs
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1015 Biometrija Bt Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Paura Līga
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1015 Biometrija Bt Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Bērziņa Laima
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Eglīte Aija
16. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Lekcija
06.09.2019
Gaile Zinta
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
2 gr.
13.09.2019
Darguža Madara
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 SpoZ1001 Sports I Bb Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
G0703(PLK)

Zonnenberga Gita, Anškins Andis, Markevics Māris, Ozola Inta, Visocka Jeļena, Rimgaile Linda, Alksne Inta, Valainis Viktors
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
3 gr.
28.10.2019-22.12.2019
Augšpole Ingrīda
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
3 gr.
02.09.2019-27.10.2019
Vāle Jana
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Filz1018 Filozofija, ētika, estētika Bv Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Brāzma Gunārs
278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Eglīte Aija
15. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Brizga Dace
14. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Ķīmi1012 Ķīmija Bt Lab.darbi
3 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Ķeķe Anete
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Lekcija
06.09.2019
Gaile Zinta
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
2 gr.
13.09.2019
Darguža Madara
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 SpoZ1001 Sports I Bb Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
G0703(PLK)

Zonnenberga Gita, Anškins Andis, Markevics Māris, Ozola Inta, Visocka Jeļena, Rimgaile Linda, Alksne Inta, Valainis Viktors
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
3 gr.
28.10.2019-22.12.2019
Augšpole Ingrīda
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
3 gr.
02.09.2019-27.10.2019
Vāle Jana
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Filz1018 Filozofija, ētika, estētika Bv Lekcija
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Brāzma Gunārs
278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Filz1018 Filozofija, ētika, estētika Bv Seminārs
1 gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Brāzma Gunārs
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Brizga Dace
14. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Ķīmi1012 Ķīmija Bt Lab.darbi
3 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Ķeķe Anete
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Eglīte Aija
15. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Lekcija
06.09.2019
Gaile Zinta
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
2 gr.
13.09.2019
Darguža Madara
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 Ķīmi1012 Ķīmija Bt Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Čakste Ilze, Ķeķe Anete
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Filz1018 Filozofija, ētika, estētika Bv Seminārs
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Brāzma Gunārs
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1015 Biometrija Bt Lab.darbi
3 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Bērziņa Laima
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
3 gr.
06.09.2019
Darguža Madara
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 Biol1015 Biometrija Bt Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Paura Līga
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol1010 Zooloģija Bt Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Pētersons Gunārs
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Ķīmi1012 Ķīmija Bt Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Čakste Ilze, Ķeķe Anete
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1015 Biometrija Bt Lab.darbi
3 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Bērziņa Laima
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol1010 Zooloģija Bt Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
2.1.
Cera Inese
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol1010 Zooloģija Bt Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
2.2.
Cera Inese
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
1 gr.
12.09.2019
Darguža Madara
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Prakt.darbi
3 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Brizga Dace
14. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
14.30-15.15 Biol1015 Biometrija Bt Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.1.
Paura Līga
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
1 gr.
28.10.2019-22.12.2019
Augšpole Ingrīda
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
3 gr.
09.09.2019
Darguža Madara
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol1010 Zooloģija Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Pētersons Gunārs
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol1010 Zooloģija Bt Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Pētersons Gunārs
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-27.10.2019
Vāle Jana
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
2 gr.
28.10.2019-22.12.2019
Augšpole Ingrīda
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Filz1018 Filozofija, ētika, estētika Bv Seminārs
3 gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Brāzma Gunārs
278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ķīmi1012 Ķīmija Bt Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Ķeķe Anete, Čakste Ilze
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1015 Biometrija Bt Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.2.
Bērziņa Laima
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Prakt.darbi
3 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Eglīte Aija
310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Biol1010 Zooloģija Bt Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
2.1.
Cera Inese
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol1010 Zooloģija Bt Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
2.2.
Cera Inese
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
1 gr.
12.09.2019
Darguža Madara
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 Biol1015 Biometrija Bt Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.1.
Paura Līga
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
1 gr.
28.10.2019-22.12.2019
Augšpole Ingrīda
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
3 gr.
09.09.2019
Darguža Madara
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol1010 Zooloģija Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Pētersons Gunārs
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol1010 Zooloģija Bt Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Pētersons Gunārs
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-27.10.2019
Vāle Jana
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
2 gr.
28.10.2019-22.12.2019
Augšpole Ingrīda
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Filz1018 Filozofija, ētika, estētika Bv Seminārs
3 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Brāzma Gunārs
278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ķīmi1012 Ķīmija Bt Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Ķeķe Anete, Čakste Ilze
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1015 Biometrija Bt Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
2.2.
Bērziņa Laima
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
1 gr.
12.09.2019
Darguža Madara
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1010 Zooloģija Bt Lab.darbi
3 gr.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Cera Inese
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
16.30-17.15 LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
3 gr.
09.09.2019
Darguža Madara
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-27.10.2019
Vāle Jana
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
1 gr.
12.09.2019
Darguža Madara
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1010 Zooloģija Bt Lab.darbi
3 gr.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Cera Inese
A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
17.30-18.15 LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-27.10.2019
Vāle Jana
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2