Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
InfT2028 Sistēmu modelēšana I A Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Smirnova Jekaterina 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2057 Programminženierijas metodes I A Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 G0907(PLK) Orehova Inga 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1037 Matemātika II A Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 G0907(PLK) Āboltiņš Aivars 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2040 WWW tehnoloģijas A Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Rubina Tatjana 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
InfT2040 WWW tehnoloģijas A Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Rubina Tatjana 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi1003 Fizikas pamati Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 G0907(PLK) Gajevskis Antons 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ3003 Lielās datu bāzes I A Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 G0907(PLK) Vītols Gatis 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2040 WWW tehnoloģijas A Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Rubina Tatjana 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
DatZ2024 Datoru tīkli I A Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 G0907(PLK) Paura Andrejs, Mozga Ivars 278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi1003 Fizikas pamati Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Gajevskis Antons 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2024 Datoru tīkli I A Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1. Puzanovs Aleksandrs 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ2057 Programminženierijas metodes I A Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.2. Orehova Inga 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2040 WWW tehnoloģijas A Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Rubina Tatjana 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
11.30-12.15 |
InfT2028 Sistēmu modelēšana I A Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Smirnova Jekaterina 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1037 Matemātika II A Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Āboltiņš Aivars 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2024 Datoru tīkli I A Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.2. Puzanovs Aleksandrs 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ2057 Programminženierijas metodes I A Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1. Orehova Inga 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ3003 Lielās datu bāzes I A Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Būmanis Nikolajs 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
12.30-13.15 |
DatZ2056 Datoru uzbūve II A Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Nodarbības notiks pēc noteikta plāna G0907(PLK) Žvagiņš Edijs 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2033 Programmēšana Windows vidē A Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Smirnova Jekaterina 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1037 Matemātika II A Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Āboltiņš Aivars 288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
13.30-14.15 |
InfT2033 Programmēšana Windows vidē A Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 G0907(PLK) Šmits Ingus 278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2056 Datoru uzbūve II A Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Nodarbības notiks pēc noteikta plāna G0907(PLK) Žvagiņš Edijs 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
14.30-15.15 |
SpoZ2001 Sports III Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 G0907(PLK) Rimgaile Linda, Markevics Māris, Anškins Andis, Alksne Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
DatZ2056 Datoru uzbūve II A Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Nodarbības notiks pēc noteikta plāna G0907(PLK) Žvagiņš Edijs 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2056 Datoru uzbūve II A Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Nodarbības notiks pēc noteikta plāna G0907(PLK) Žvagiņš Edijs 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
15.30-16.15 |
SpoZ2001 Sports III Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 G0907(PLK) Rimgaile Linda, Markevics Māris, Anškins Andis, Alksne Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
DatZ2056 Datoru uzbūve II A Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Nodarbības notiks pēc noteikta plāna G0907(PLK) Žvagiņš Edijs 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2056 Datoru uzbūve II A Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Nodarbības notiks pēc noteikta plāna G0907(PLK) Žvagiņš Edijs 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
16.30-17.15 |
DatZ2056 Datoru uzbūve II A Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Nodarbības notiks pēc noteikta plāna G0907(PLK) Žvagiņš Edijs 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |