Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lekcija 1, 2 gr. 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Pirmās 8 ned. L.Liepa, pēdējās 2 ned. I.Dūrītis Dūrītis Ilmārs, Liepa Laima A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lekcija 4-EN gr. 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Dūrītis Ilmārs, Liepa Laima A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4045 Epidemioloģija Bp Lekcija 1, 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Lūsis Ivars A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lekcija 4-EN gr. 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Kaņka Elīna A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4101 Radioloģija II Bp Lekcija 1, 2 gr. 28.10.2019-22.12.2019 Eihvalde Evija A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4101 Radioloģija II Bp Lekcija 1, 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 02.09.2019-27.10.2019 Vekšins Armands M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 Vete4045 Epidemioloģija Bp Lekcija 4-EN gr. 02.09.2019-22.12.2019 Lūsis Ivars F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lab.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Dūrītis Ilmārs B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
09.30-10.15 |
Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lekcija 1, 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Dūrītis Ilmārs A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Lekcija 1, 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Keidāne Dace A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4101 Radioloģija II Bp Lekcija 4-EN gr. 02.09.2019-22.12.2019 Vekšins Armands M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 |
Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Lekcija 1, 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Plaksina Jekaterina B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Mālniece Aija A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.1 un 2.2 grupas, 02.09.2019-27.10.2019 Vekšins Armands M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 Vete4045 Epidemioloģija Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 02.09.2019-22.12.2019 Lūsis Ivars F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lab.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Dūrītis Ilmārs B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
10.30-11.15 |
Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lekcija 1, 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Dūrītis Ilmārs A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 02.09.2019-27.10.2019 Liepa Laima A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Lekcija 1, 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Keidāne Dace A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi 4-EN gr. 02.09.2019-22.12.2019 Vekšins Armands M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 |
Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lekcija 1, 2 gr. 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Drevinska Kristīne B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Lekcija 4-EN gr. 02.09.2019-22.12.2019 Plaksina Jekaterina A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Mālniece Aija A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 2.1 un 2.2 grupas, 02.09.2019-27.10.2019 Vekšins Armands M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 2.3 grupa, 02.09.2019-27.10.2019. Vekšins Armands M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 Vete4045 Epidemioloģija Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 02.09.2019-22.12.2019 Lūsis Ivars F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1,2,1 un 1.2.2 grupas,Pēdējās 8 ned Dūrītis Ilmārs A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
11.30-12.15 |
Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lab.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.1 un 2.2 grupa, pirmās 8 ned Liepa Laima A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lekcija 4-EN gr. 02.09.2019-22.12.2019 13 ned A.Mālniece, 3 ned. I.Dūrītis Dūrītis Ilmārs, Mālniece Aija B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4045 Epidemioloģija Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Lūsis Ivars A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lab.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.3 grupa Drevinska Kristīne B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi 4-EN gr. 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Vekšins Armands M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi 2 gr. 28.10.2019-22.12.2019 2.1 un 2.2 grupas Eihvalde Evija A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.2.1 grupa, 15 ned. Keidāne Dace F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1.1 grupa Kozinda Oskars M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.1 un 2.2 grupa Ezerniece-Zeņkova Laura, Stankeviča Dace D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.2.1 grupa Kozinda Oskars M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.2.2 grupa, 15 ned. Keidāne Dace F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.3 grupa, 02.09.2019-27.10.2019. Vekšins Armands M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 02.09.2019-22.12.2019 Plaksina Jekaterina |
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.2.1 un 1.2.2 grupas Ezerniece-Zeņkova Laura, Stankeviča Dace D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lab.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.1 un 2.2 grupas, pēdējās 8 ned Dūrītis Ilmārs A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
12.30-13.15 |
Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-31.10.2019 Pirmās 8 ned. 1.2.1 un 1.2.2 grupa Liepa Laima A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.2 grupa, 15 ned Kļaviņa Alīna F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lekcija 4-EN gr. 02.09.2019-22.12.2019 13 ned A.Mālniece, 3 ned. I.Dūrītis Dūrītis Ilmārs, Mālniece Aija B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-27.10.2019 2.3. gr. Liepa Laima A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4045 Epidemioloģija Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-31.10.2019 Lūsis Ivars A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lab.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.3 grupa Drevinska Kristīne B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-28.10.2019-22.12.2019 2.1 un 2.2 grupas Eihvalde Evija A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.2.1 grupa, 15 ned. Keidāne Dace F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1.1 grupa Kozinda Oskars M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.1 un 2.2 grupa Ezerniece-Zeņkova Laura, Stankeviča Dace D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.2.1 grupa Kozinda Oskars M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.2.2 grupa, 15 ned. Keidāne Dace F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1.1 un 1.1.2 grupas, 02.09.2019-27.10.2019. Vekšins Armands M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.3 grupa Stankeviča Dace D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 02.09.2019-22.12.2019 Plaksina Jekaterina |
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.2.1 un 1.2.2 grupas Ezerniece-Zeņkova Laura, Stankeviča Dace D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lab.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.3 grupa, pēdējās 8 ned. Dūrītis Ilmārs A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
13.30-14.15 |
Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-31.10.2019 Pirmās 8 ned. L.Liepa. 1.1.1 un 1.1.2 grupas Liepa Laima A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.2 grupa, 15 ned Kļaviņa Alīna F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lab.darbi 4-EN gr. 02.09.2019-22.12.2019 Mālniece Aija B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4045 Epidemioloģija Bp Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Lūsis Ivars B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 02.09.2019-22.12.2019 15 ned. Zolova Alīna F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1.1 un 1.1.2 grupas Drevinska Kristīne B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.2.2 grupa Kozinda Oskars M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.1 un 2.2 grupa Ezerniece-Zeņkova Laura, Stankeviča Dace D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.3 grupa, 15 ned. Kļaviņa Alīna F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi 1 gr. 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 1.1.1 un 1.1.2 grupas, 02.09.2019-27.10.2019. Vekšins Armands M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 1.2.1 un 1.2.2 grupas, 02.09.2019-27.10.2019. Vekšins Armands M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.3 grupa Stankeviča Dace D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.2.1 un 1.2.2 grupas Ezerniece-Zeņkova Laura, Stankeviča Dace D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1.1 un 1.2.1 grupas, pēdējās 8 ned Dūrītis Ilmārs A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
14.30-15.15 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 BISK Kontaktnodarbība G0215(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1.1 un 1.1.2 grupas Pigiņka-Vjačeslavova Inga, Stankeviča Dace D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4078 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība I Bp Lab.darbi 4-EN gr. 02.09.2019-22.12.2019 Mālniece Aija B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4045 Epidemioloģija Bp Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 Lūsis Ivars B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 02.09.2019-22.12.2019 15 ned. Zolova Alīna F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi 1 gr. 28.10.2019-22.12.2019 1.2.1 un 1.2.2 grupas Eihvalde Evija A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1.1 un 1.1.2 grupas Drevinska Kristīne B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.2.2 grupa Kozinda Oskars M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.1 un 2.2 grupa Ezerniece-Zeņkova Laura, Stankeviča Dace D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.3 grupa, 15 ned. Kļaviņa Alīna F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.2.1 un 1.2.2 grupas, 02.09.2019-27.10.2019. Vekšins Armands M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.1 un 2.2 grupas Kozinda Oskars, Plaksina Jekaterina M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.3 grupa Stankeviča Dace D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.2.1 un 1.2.2 grupas Ezerniece-Zeņkova Laura, Stankeviča Dace D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
15.30-16.15 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 BISK Kontaktnodarbība G0215(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1.1 un 1.1.2 grupas Pigiņka-Vjačeslavova Inga, Stankeviča Dace D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4019 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika III Bp Lab.darbi 4-EN gr. 28.10.2019-22.12.2019 pirmās 8 ned L.Liepa, pēdējās 8 ned I.Dūrītis Dūrītis Ilmārs, Liepa Laima B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1.2 grupa, 15 ned. Keidāne Dace F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lab.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2,1 un 2,2 grupa Drevinska Kristīne B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.3 grupa Kozinda Oskars M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 02.09.2019-22.12.2019 Zolova Alīna D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi 1 gr. 2.ned.-28.10.2019-22.12.2019 1.2.1 un 1.2.2 grupas Eihvalde Evija A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.2.1 un 1.2.2 grupas Drevinska Kristīne B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1.2 grupa Kozinda Oskars M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lab.darbi 4-EN gr. 02.09.2019-22.12.2019 Kaņka Elīna A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi 2 gr. 28.10.2019-22.12.2019 2.3 grupa Eihvalde Evija A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.1 grupa, 15 ned Keidāne Dace Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.1 un 2.2 grupas Kozinda Oskars, Plaksina Jekaterina M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.3 grupa Stankeviča Dace D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Lab.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1.1. gr. Kļaviņa Alīna F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
16.30-17.15 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 BISK Kontaktnodarbība G0215(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1.1 un 1.1.2 grupas Pigiņka-Vjačeslavova Inga, Stankeviča Dace D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Lekcija 4-EN gr. 02.09.2019-22.12.2019 15 ned. Zolova Alīna F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1.2 grupa, 15 ned. Keidāne Dace F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lab.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2,1 un 2,2 grupa Drevinska Kristīne B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.3 grupa Kozinda Oskars M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 02.09.2019-22.12.2019 Zolova Alīna D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi 1 gr. 28.10.2019-22.12.2019 1.1.1 un 1.1.2 grupas Eihvalde Evija A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4023 Mazo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1.2 grupa Kozinda Oskars M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4098 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības I Bp Lab.darbi 4-EN gr. 02.09.2019-22.12.2019 Kaņka Elīna A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-28.10.2019-22.12.2019 2.3 grupa Eihvalde Evija A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Prakt.darbi 2 gr. 02.09.2019-22.12.2019 2.1 grupa, 15 ned Keidāne Dace |
|||
17.30-18.15 |
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi 1 gr. 02.09.2019-22.12.2019 1.1.1 un 1.1.2 grupas Pigiņka-Vjačeslavova Inga, Stankeviča Dace D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4115 Parazitoloģija un invāzijas slimības II Bp Lekcija 4-EN gr. 02.09.2019-22.12.2019 15 ned. Zolova Alīna F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 02.09.2019-22.12.2019 Zolova Alīna D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4101 Radioloģija II Bp Lab.darbi 1 gr. 2.ned.-28.10.2019-22.12.2019 1.1.1 un 1.1.2 grupas Eihvalde Evija A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||||
18.30-19.15 |
Vete4100 Dzīvnieku patologanatomiskās sekcijas Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 02.09.2019-22.12.2019 Zolova Alīna D107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |