Atpakaļ

G0413 Mašīnu projektēšana un ražošana Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem. 8-sem.
Datorprojektēšana eksāmens no 9.30 līdz 13.15, 408. telpa TF
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Ener3033 Siltumtehnika Bt Lekcija
04.02.2019-14.04.2019
Sturmoviča Elīna
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ4006 Mašīnu dinamika II Bp Lab.darbi
04.02.2019-31.03.2019
Kronbergs Ēriks
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ4046 Mašīnu datorizētā projektēšana II Bp Prakt.darbi
04.02.2019-14.04.2019
Nulle Imants
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ4052 Mašīnu elementi II Bp Prakt.darbi
1.ned.-04.02.2019-14.04.2019
Gailis Māris
527. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4052 Mašīnu elementi II Bp Lab.darbi
04.04.2019
Gailis Māris
527. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
09.30-10.15 Ener3033 Siltumtehnika Bt Lekcija
04.02.2019-17.03.2019
Sturmoviča Elīna
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ener3033 Siltumtehnika Bt Prakt.darbi
18.03.2019-14.04.2019
Sturmoviča Elīna
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ4006 Mašīnu dinamika II Bp Lekcija
04.02.2019-14.04.2019
Kronbergs Ēriks
241. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ4046 Mašīnu datorizētā projektēšana II Bp Prakt.darbi
04.02.2019-14.04.2019
Nulle Imants
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ4052 Mašīnu elementi II Bp Prakt.darbi
1.ned.-04.02.2019-14.04.2019
Gailis Māris
527. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4052 Mašīnu elementi II Bp Lab.darbi
04.04.2019
Gailis Māris
527. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
10.30-11.15 Ener3033 Siltumtehnika Bt Prakt.darbi
04.02.2019-14.04.2019
Sturmoviča Elīna
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ4006 Mašīnu dinamika II Bp Lekcija
04.02.2019-17.03.2019
Kronbergs Ēriks
241. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ4057 Mašīnbūves tehnoloģija I Bp Lekcija
04.02.2019-17.03.2019
Galiņš Jānis
238. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4046 Mašīnu datorizētā projektēšana II Bp Prakt.darbi
18.03.2019-14.04.2019
Nulle Imants
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Ener3033 Siltumtehnika Bt Prakt.darbi
04.02.2019-14.04.2019
Sturmoviča Elīna
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 MašZ4052 Mašīnu elementi II Bp Lekcija
04.02.2019-14.04.2019
Gailis Māris
238. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ4057 Mašīnbūves tehnoloģija I Bp Prakt.darbi
18.02.2019-14.04.2019
Galiņš Jānis
238. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Ener3033 Siltumtehnika Bt Lab.darbi
04.02.2019-31.03.2019
Sturmoviča Elīna
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 Ekon3098 Tirgzinība Bv Lekcija
04.02.2019-14.04.2019
Lēnerts Arnis
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
MašZ4052 Mašīnu elementi II Bp Lekcija
04.02.2019-14.04.2019
Gailis Māris
238. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ4057 Mašīnbūves tehnoloģija I Bp Prakt.darbi
04.02.2019-31.03.2019
Galiņš Jānis
238. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
13.30-14.15 Ekon3098 Tirgzinība Bv Lekcija
04.02.2019-17.03.2019
Lēnerts Arnis
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3098 Tirgzinība Bv Prakt.darbi
18.03.2019-14.04.2019
Lēnerts Arnis
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
MašZ4057 Mašīnbūves tehnoloģija I Bp Lab.darbi
11.02.2019-07.04.2019
Galiņš Jānis
202. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
14.30-15.15 Ekon3098 Tirgzinība Bv Prakt.darbi
04.02.2019-14.04.2019
Lēnerts Arnis
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

TraZ3023 Spēkratu diagnostikas pamati Bb Lab.darbi
Izvēles kurss
G0412(PLK)
G0402(PLK)

Berjoza Dainis
137. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ4071 Mašīnu elementi III Bp Prakt.darbi
1.ned.-04.02.2019-14.04.2019
kursa darbs/projekts
Gailis Māris
527. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
15.30-16.15 Ekon3098 Tirgzinība Bv Prakt.darbi
04.02.2019-17.02.2019
Lēnerts Arnis
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

TraZ3023 Spēkratu diagnostikas pamati Bb Lab.darbi
Izvēles kurss
G0412(PLK)
G0402(PLK)

Berjoza Dainis
137. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ4071 Mašīnu elementi III Bp Prakt.darbi
1.ned.-04.02.2019-14.04.2019
kursa darbs/projekts
Gailis Māris
527. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
16.30-17.15 TraZ3023 Spēkratu diagnostikas pamati Bb Lekcija
04.02.2019-14.04.2019
Izvēles kurss
G0412(PLK)
G0402(PLK)

Birkavs Aivars
241. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
17.30-18.15 TraZ3023 Spēkratu diagnostikas pamati Bb Lab.darbi
Izvēles kurss
G0412(PLK)
G0402(PLK)

Birkavs Aivars
137. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5