Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
DatZ2025 Datoru tīkli II A Lekcija 30.04.2018-20.05.2018 G0907(PLK) Paura Andrejs 278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2034 Lietojumu programmēšana datubāzēm A Lekcija 30.04.2018-20.05.2018 G0907(PLK) Šmits Ingus 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2005 Datu bāzu tehnoloģijas II A Prakt.darbi 1 gr. Zeltiņa Rūta 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT2029 Sistēmu modelēšana II A Prakt.darbi 2 gr. Smirnova Jekaterina 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate2033 Matemātiskā statistika A Lekcija Rudusa Ilva 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
DatZ2005 Datu bāzu tehnoloģijas II A Lekcija 30.04.2018-20.05.2018 G0907(PLK) Vītols Gatis 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2040 WWW tehnoloģijas A Lekcija Viļumsone Inga 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2029 Sistēmu modelēšana II A Lekcija Smirnova Jekaterina 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate2033 Matemātiskā statistika A Prakt.darbi 2 gr. Rudusa Ilva 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT4006 Programmatūras testēšana A Prakt.darbi 1 gr. Čevere Rudīte 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
DatZ2058 Programminženierijas metodes II A Lekcija 30.04.2018-20.05.2018 G0907(PLK) Čevere Rudīte 278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2018 Fizika II A Lekcija G0907(PLK) Gross Uldis 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2005 Datu bāzu tehnoloģijas II A Prakt.darbi 2 gr. Zeltiņa Rūta 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT2029 Sistēmu modelēšana II A Prakt.darbi 1 gr. Smirnova Jekaterina 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT4006 Programmatūras testēšana A Prakt.darbi 2 gr. Čevere Rudīte 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
11.30-12.15 |
InfT4006 Programmatūras testēšana A Lekcija 30.04.2018-20.05.2018 G0907(PLK) Čevere Rudīte 278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2018 Fizika II A Prakt.darbi 1 gr. Gross Uldis 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2018 Fizika II A Lab.darbi 2 gr. Gajevskis Antons, Gavare Zanda 305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2036 Datortīkli (CISCO) I B Lekcija 25.04.2018-20.05.2018 Mozga Ivars 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate2033 Matemātiskā statistika A Prakt.darbi 1 gr. Rudusa Ilva 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ2058 Programminženierijas metodes II A Prakt.darbi 2 gr. 2.2. Čevere Rudīte 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ2025 Datoru tīkli II A Lab.darbi 2 gr. 2.1. Puzanovs Aleksandrs 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
12.30-13.15 |
Fizi2018 Fizika II A Prakt.darbi 2 gr. Gross Uldis 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2018 Fizika II A Lab.darbi 1 gr. Gavare Zanda, Gajevskis Antons 305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2036 Datortīkli (CISCO) I B Lab.darbi 3 gr. Bērziņš Aldis 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2040 WWW tehnoloģijas A Prakt.darbi 1 gr. Rubina Tatjana 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ2058 Programminženierijas metodes II A Prakt.darbi 2 gr. 2.1. Čevere Rudīte 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
13.30-14.15 |
InfT2040 WWW tehnoloģijas A Prakt.darbi 2 gr. Rubina Tatjana 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ2058 Programminženierijas metodes II A Prakt.darbi 1 gr. 1.1. Čevere Rudīte 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ2025 Datoru tīkli II A Lab.darbi 1 gr. 1.2. Puzanovs Aleksandrs 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2034 Lietojumu programmēšana datubāzēm A Prakt.darbi 3 gr. Smirnova Jekaterina 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2040 WWW tehnoloģijas A Prakt.darbi 1 gr. Rubina Tatjana 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ2025 Datoru tīkli II A Lab.darbi 2 gr. 2.2. Puzanovs Aleksandrs 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
14.30-15.15 |
InfT2040 WWW tehnoloģijas A Prakt.darbi 2 gr. Rubina Tatjana 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ2058 Programminženierijas metodes II A Prakt.darbi 1 gr. 1.2. Čevere Rudīte 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ2025 Datoru tīkli II A Lab.darbi 1 gr. 1.1. Puzanovs Aleksandrs 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2034 Lietojumu programmēšana datubāzēm A Prakt.darbi 1 gr. Smirnova Jekaterina 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT2036 Datortīkli (CISCO) I B Lab.darbi 2 gr. Bērziņš Aldis 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2040 WWW tehnoloģijas A Prakt.darbi 1 gr. Rubina Tatjana 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
15.30-16.15 |
InfT2040 WWW tehnoloģijas A Prakt.darbi 2 gr. Rubina Tatjana 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2034 Lietojumu programmēšana datubāzēm A Prakt.darbi 2 gr. Smirnova Jekaterina 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT2036 Datortīkli (CISCO) I B Lab.darbi 1 gr. Bērziņš Aldis 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |