Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Vete2016 Dzīvnieku, vides higiēna I Bt Lekcija 4-EN gr. 29.01.2018-25.03.2018 Grinberga Linda 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 LauZ3142 Lopkopība II Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 29.01.2018-18.03.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Lopkopība II Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 19.03.2018-15.04.2018 Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Lopkopība II Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 16.04.2018-06.05.2018 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3142 Lopkopība II Bt Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-04.03.2018 09.04.2018-06.05.2018 Bārzdiņa Dace 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Lopkopība II Bt Prakt.darbi 2 gr. 05.03.2018-25.03.2018 Aplociņa Elita 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Lekcija 4-EN gr. 29.01.2018-06.05.2018 Zolova Alīna A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-06.05.2018 1.1.2. Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-06.05.2018 1.2.1., 1.2.2. Zirnītis Agris, Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Imunoloģija Bt Lab.darbi 3 gr. 29.01.2018-08.04.2018 3.1. Lūsis Ivars F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3142 Lopkopība II Bt Prakt.darbi 3 gr. 29.01.2018-04.03.2018 09.04.2018-06.05.2018 Bārzdiņa Dace 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Lopkopība II Bt Prakt.darbi 3 gr. 05.03.2018-25.03.2018 Aplociņa Elita 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol1021 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija III Bt Lab.darbi 4-EN gr. 29.01.2018-06.05.2018 Ārne Astra Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-06.05.2018 1.2.1., 1.2.2. Ozola Gita, Ilgaža Aija A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 2.1.2. Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3142 Lopkopība II Bt Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-04.03.2018 09.04.2018-06.05.2018 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Lopkopība II Bt Prakt.darbi 1 gr. 05.03.2018-25.03.2018 Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Lekcija 4-EN gr. 29.01.2018-06.05.2018 Zirnītis Agris F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1021 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija III Bt Lab.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 2.1. Ārne Astra A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1021 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija III Bt Lab.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 2.2. Cera Inese A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 08.03.2018 15.03.2018 22.03.2018 29.03.2018 3.2. Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
ValoP204 Lietišķā krievu valoda Prakt.darbi 1, 3 gr. 29.01.2018-25.03.2018 Izvēles kurss G0604(PLK) G0603(PLK) G0807(PLK) G0608(PLK) Čivžele Olga 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 09.02.2018 16.02.2018 1.1.2. Ozola Gita A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-06.05.2018 1.1.1. Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
09.30-10.15 |
LauZ2028 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana II Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 2.ned.-29.01.2018-06.05.2018 Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete2016 Dzīvnieku, vides higiēna I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 29.01.2018-25.03.2018 Grinberga Linda 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 LauZ3142 Lopkopība II Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 1.ned.-29.01.2018-18.03.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Lopkopība II Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 26.03.2018 Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Lopkopība II Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 09.04.2018 23.04.2018 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3142 Lopkopība II Bt Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-25.02.2018 09.04.2018-06.05.2018 Bārzdiņa Dace 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Lopkopība II Bt Prakt.darbi 2 gr. 26.02.2018-25.03.2018 Aplociņa Elita 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Lab.darbi 4-EN gr. 29.01.2018-06.05.2018 Zolova Alīna D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-06.05.2018 1.1.2. Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-06.05.2018 1.2.1., 1.2.2. Zirnītis Agris, Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Imunoloģija Bt Lab.darbi 3 gr. 29.01.2018-06.05.2018 3.1. Lūsis Ivars F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3142 Lopkopība II Bt Prakt.darbi 3 gr. 29.01.2018-25.02.2018 09.04.2018-06.05.2018 Bārzdiņa Dace 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Lopkopība II Bt Prakt.darbi 3 gr. 26.02.2018-25.03.2018 Aplociņa Elita 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol1021 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija III Bt Lab.darbi 4-EN gr. 29.01.2018-06.05.2018 Ārne Astra Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-06.05.2018 1.2.1., 1.2.2. Ozola Gita, Ilgaža Aija A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 2.1.2. Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3142 Lopkopība II Bt Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-25.02.2018 09.04.2018-06.05.2018 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Lopkopība II Bt Prakt.darbi 1 gr. 26.02.2018-25.03.2018 Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Lekcija 4-EN gr. 29.01.2018-06.05.2018 Zirnītis Agris F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1021 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija III Bt Lab.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 2.1. Ārne Astra A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1021 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija III Bt Lab.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 2.2. Cera Inese A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
ValoP204 Lietišķā krievu valoda Prakt.darbi 1, 3 gr. 29.01.2018-25.03.2018 Izvēles kurss G0604(PLK) G0603(PLK) G0807(PLK) G0608(PLK) Čivžele Olga 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 09.02.2018 16.02.2018 1.1.2. Ozola Gita A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-06.05.2018 1.1.1. Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
10.30-11.15 |
LauZ2028 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana II Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Lopkopība II Bt Lekcija 4-EN gr. 2.ned.-05.02.2018-25.03.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Lopkopība II Bt Lekcija 4-EN gr. 16.04.2018 30.04.2018 Bārzdiņa Dace 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Zolova Alīna A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2028 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana II Bt Prakt.darbi 3 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Aplociņa Elita 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol1021 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija III Bt Lab.darbi 4-EN gr. 25.04.2018 02.05.2018 Ārne Astra Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Lab.darbi 1 gr. 29.01.2018-06.05.2018 1.1. Gatiņa Linda D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Imunoloģija Bt Lab.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 2.1. Lūsis Ivars F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 2.2.1. Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 2.2.2. Ozola Gita A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2028 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana II Bt Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 29.01.2018-06.05.2018 Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Imunoloģija Bt Lab.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 2.2. Lūsis Ivars F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 2.1.1., 2.1.2. Ilgaža Aija, Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1021 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija III Bt Lab.darbi 3 gr. 29.01.2018-06.05.2018 3.1., 3.2. Ārne Astra, Cera Inese |
ValoP204 Lietišķā krievu valoda Prakt.darbi 1, 3 gr. 29.01.2018-25.03.2018 Izvēles kurss G0604(PLK) G0603(PLK) G0807(PLK) G0608(PLK) Čivžele Olga 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 09.02.2018 16.02.2018 1.1.1. Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 23.02.2018 02.03.2018 2.2.1. Ozola Gita A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 09.03.2018 16.03.2018 2.2.2. Ozola Gita A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 23.03.2018 30.03.2018 3.1. Ozola Gita A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-06.05.2018 1.1.2. Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
11.30-12.15 |
Vete2016 Dzīvnieku, vides higiēna I Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 29.01.2018-25.03.2018 Grinberga Linda 602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 LauZ3142 Lopkopība II Bt Lekcija 4-EN gr. 29.01.2018-18.03.2018 Nolberga-Trūpa Aiga 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Lopkopība II Bt Lekcija 4-EN gr. 02.04.2018 Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Lopkopība II Bt Lekcija 4-EN gr. 16.04.2018-06.05.2018 Bārzdiņa Dace 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2028 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana II Bt Lekcija 4-EN gr. 29.01.2018-06.05.2018 Aplociņa Elita 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Valdovska Anda F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2028 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana II Bt Prakt.darbi 3 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Aplociņa Elita 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Lab.darbi 1 gr. 29.01.2018-06.05.2018 1.2. Gatiņa Linda D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Imunoloģija Bt Lab.darbi 2 gr. 29.01.2018-08.04.2018 2.1. Lūsis Ivars F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 2.2.1. Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 2.2.2. Ozola Gita A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2028 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana II Bt Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 29.01.2018-06.05.2018 Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Imunoloģija Bt Lab.darbi 2 gr. 29.01.2018-08.04.2018 2.2. Lūsis Ivars F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 2.1.1., 2.1.2. Ilgaža Aija, Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1021 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija III Bt Lab.darbi 3 gr. 29.01.2018-06.05.2018 3.1., 3.2. Ārne Astra, Cera Inese |
ValoP204 Lietišķā krievu valoda Prakt.darbi 1, 3 gr. 29.01.2018-25.03.2018 Izvēles kurss G0604(PLK) G0603(PLK) G0807(PLK) G0608(PLK) Čivžele Olga 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 09.02.2018 16.02.2018 1.1.1. Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 23.02.2018 02.03.2018 2.2.1. Ozola Gita A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 09.03.2018 16.03.2018 2.2.2. Ozola Gita A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 23.03.2018 30.03.2018 3.1. Ozola Gita A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-06.05.2018 1.1.2. Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
12.30-13.15 |
Vete2016 Dzīvnieku, vides higiēna I Bt Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-25.03.2018 Grinberga Linda 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 LauZ3142 Lopkopība II Bt Lekcija 4-EN gr. 19.03.2018-15.04.2018 Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Lopkopība II Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 29.01.2018-04.03.2018 09.04.2018-06.05.2018 Bārzdiņa Dace 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2028 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana II Bt Lekcija 4-EN gr. 1.ned.-29.01.2018-06.05.2018 Aplociņa Elita 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2028 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana II Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 2.ned.-29.01.2018-06.05.2018 Aplociņa Elita 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Valdovska Anda F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2028 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana II Bt Prakt.darbi 3 gr. 1.ned.-29.01.2018-06.05.2018 Aplociņa Elita 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete3008 Imunoloģija Bt Lab.darbi 1 gr. 29.01.2018-06.05.2018 1.1. Lūsis Ivars F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 2.2.1. Ozola Gita A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 2.2.2. Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2028 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana II Bt Prakt.darbi 1 gr. 1.ned.-29.01.2018-06.05.2018 Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 29.01.2018-06.05.2018 3.1. Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 29.01.2018-06.05.2018 3.2. Ozola Gita A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 09.02.2018 16.02.2018 1.2.1., 1.2.2. Ozola Gita, Ilgaža Aija A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 23.02.2018 02.03.2018 2.1.1., 2.1.2. Ozola Gita, Ilgaža Aija A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 09.03.2018 16.03.2018 3.2. Ozola Gita A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1021 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija III Bt Lab.darbi 1 gr. 27.04.2018 1.1., 1.2. Ārne Astra, Cera Inese A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
13.30-14.15 |
Vete2016 Dzīvnieku, vides higiēna I Bt Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-25.03.2018 Grinberga Linda 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 LauZ3142 Lopkopība II Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 29.01.2018-25.02.2018 09.04.2018-06.05.2018 Bārzdiņa Dace 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Lopkopība II Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 05.03.2018-25.03.2018 Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2028 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana II Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 29.01.2018-06.05.2018 Aplociņa Elita 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete6023 Fizioloģija II Bt Lekcija 4-EN gr. 29.01.2018-06.05.2018 Grīnblate Silva A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Imunoloģija Bt Lab.darbi 1 gr. 29.01.2018-08.04.2018 1.1. Lūsis Ivars F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 2.2.1. Ozola Gita A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 2.2.2. Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2028 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana II Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.ned.-29.01.2018-06.05.2018 Aplociņa Elita 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 29.01.2018-06.05.2018 3.1. Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 29.01.2018-06.05.2018 3.2. Ozola Gita A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Imunoloģija Bt Lekcija 4-EN gr. 1.ned.-29.01.2018-25.02.2018 Lūsis Ivars F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 09.02.2018 16.02.2018 1.2.1., 1.2.2. Ozola Gita, Ilgaža Aija A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 23.02.2018 02.03.2018 2.1.1., 2.1.2. Ozola Gita, Ilgaža Aija A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 09.03.2018 16.03.2018 3.2. Ozola Gita A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1021 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija III Bt Lab.darbi 1 gr. 27.04.2018 1.1., 1.2. Ārne Astra, Cera Inese A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
14.30-15.15 |
Vete2016 Dzīvnieku, vides higiēna I Bt Prakt.darbi 3 gr. 29.01.2018-25.03.2018 Grinberga Linda 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 LauZ3142 Lopkopība II Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 26.02.2018-25.03.2018 Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 05.03.2018 12.03.2018 19.03.2018 26.03.2018 2.1.1., 2.1.2. Pierhuroviča Anna, Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2028 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana II Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 29.01.2018-06.05.2018 Aplociņa Elita 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete3008 Imunoloģija Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Lūsis Ivars F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6023 Fizioloģija II Bt Lekcija 4-EN gr. 29.01.2018-06.05.2018 Grīnblate Silva A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-06.05.2018 1.1.1. Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Lab.darbi 1 gr. 07.02.2018 14.02.2018 1.2. Gatiņa Linda D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 2.1.1. Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Lab.darbi 2 gr. 21.02.2018 28.02.2018 2.2. Gatiņa Linda D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Imunoloģija Bt Lab.darbi 3 gr. 29.01.2018-06.05.2018 3.2. Lūsis Ivars F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2028 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana II Bt Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Aplociņa Elita 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol1021 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija III Bt Lab.darbi 1 gr. 29.01.2018-06.05.2018 1.1. Ārne Astra A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1021 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija III Bt Lab.darbi 1 gr. 29.01.2018-06.05.2018 1.2. Telpa A308 Cera Inese Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 29.01.2018-06.05.2018 3.1. Ozola Gita A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 29.01.2018-06.05.2018 3.2. Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Imunoloģija Bt Lekcija 4-EN gr. 29.01.2018-06.05.2018 Lūsis Ivars F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Biol1021 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija III Bt Lab.darbi 2 gr. 27.04.2018 2.1., 2.2. Ārne Astra, Cera Inese A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
15.30-16.15 |
LauZ3135 Bioloģiskā lopkopība Bb Lekcija 1, 2, 3 gr. 29.01.2018-22.04.2018 Izvēles kurss Kontaktnodarbība G0215(PLK) Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Valo1019 Franču valodas pamati Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-15.04.2018 Izvēles kurss G0604(PLK) G0105(PLK) G0608(PLK) G0816(PLK) Janovska-Zia Inese 331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Vete3008 Imunoloģija Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 1.ned.-29.01.2018-25.02.2018 Lūsis Ivars F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Lab.darbi 4-EN gr. 06.02.2018 13.02.2018 Zolova Alīna D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 06.03.2018 13.03.2018 20.03.2018 27.03.2018 Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 29.01.2018-06.05.2018 Grīnblate Silva A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-06.05.2018 1.1.1. Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 2.1.1. Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Lab.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 2.2. Gatiņa Linda D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Imunoloģija Bt Lab.darbi 3 gr. 29.01.2018-08.04.2018 3.2. Lūsis Ivars F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2028 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana II Bt Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Aplociņa Elita 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete3008 Imunoloģija Bt Lab.darbi 4-EN gr. 29.01.2018-06.05.2018 Lūsis Ivars F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1021 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija III Bt Lab.darbi 1 gr. 29.01.2018-06.05.2018 1.1. Ārne Astra A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1021 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija III Bt Lab.darbi 1 gr. 29.01.2018-06.05.2018 1.2. Telpa A308 Cera Inese Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 29.01.2018-06.05.2018 3.1. Ozola Gita A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 29.01.2018-06.05.2018 3.2. Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Biol1021 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija III Bt Lab.darbi 2 gr. 27.04.2018 2.1., 2.2. Ārne Astra, Cera Inese A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
16.30-17.15 |
LauZ3135 Bioloģiskā lopkopība Bb Lekcija 1, 2, 3 gr. 29.01.2018-22.04.2018 Izvēles kurss Kontaktnodarbība G0215(PLK) Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Valo1019 Franču valodas pamati Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-15.04.2018 Izvēles kurss G0604(PLK) G0105(PLK) G0608(PLK) G0816(PLK) Janovska-Zia Inese 331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Lab.darbi 3 gr. 29.01.2018-06.05.2018 3.2. Zolova Alīna D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 06.03.2018 13.03.2018 20.03.2018 27.03.2018 3.1. Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 29.01.2018-06.05.2018 Grīnblate Silva A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Imunoloģija Bt Lab.darbi 1 gr. 29.01.2018-06.05.2018 1.2. Lūsis Ivars F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Lab.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 2.1. Gatiņa Linda D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 07.03.2018 14.03.2018 21.03.2018 28.03.2018 2.2.1., 2.2.2. Pierhuroviča Anna, Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6023 Fizioloģija II Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Ilgaža Aija A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Imunoloģija Bt Lab.darbi 4-EN gr. 29.01.2018-08.04.2018 Lūsis Ivars F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Biol1021 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija III Bt Lab.darbi 3 gr. 27.04.2018 3.1., 3.2. Cera Inese, Ārne Astra |
||
17.30-18.15 |
LauZ3135 Bioloģiskā lopkopība Bb Lekcija 1, 2, 3 gr. 29.01.2018-25.03.2018 Izvēles kurss Kontaktnodarbība G0215(PLK) Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Valo1019 Franču valodas pamati Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-15.04.2018 Izvēles kurss G0604(PLK) G0105(PLK) G0608(PLK) G0816(PLK) Janovska-Zia Inese 331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Lab.darbi 3 gr. 05.02.2018 12.02.2018 3.1. Zolova Alīna D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Lab.darbi 3 gr. 19.02.2018 26.02.2018 3.2. Zolova Alīna D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Lab.darbi 3 gr. 29.01.2018-06.05.2018 3.1. Zolova Alīna D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 06.03.2018 13.03.2018 20.03.2018 27.03.2018 1.2.1., 1.2.2. Zirnītis Agris, Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6023 Fizioloģija II Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 07.02.2018 14.02.2018 21.02.2018 28.02.2018 Grīnblate Silva A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Lab.darbi 1 gr. 07.02.2018 14.02.2018 1.1. Gatiņa Linda D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 07.03.2018 14.03.2018 21.03.2018 28.03.2018 1.1.1., 1.1.2. Pierhuroviča Anna, Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Imunoloģija Bt Lab.darbi 1 gr. 29.01.2018-08.04.2018 1.2. Lūsis Ivars F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4036 Vispārīgā patoloģija I Bt Lab.darbi 2 gr. 21.02.2018 28.02.2018 2.1. Gatiņa Linda D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6023 Fizioloģija II Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Ilgaža Aija A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Biol1021 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija III Bt Lab.darbi 3 gr. 27.04.2018 3.1., 3.2. Cera Inese, Ārne Astra |