Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ1019 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana I Bt Lekcija 4-EN gr. 1.ned. Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ1019 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 2.ned. Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2017 Ģenētika Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 29.01.2018-08.04.2018 Kļaviņa-Blekte Iveta 278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2017 Ģenētika Bt Lekcija 4-EN gr. Kļaviņa-Blekte Iveta 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ1019 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana I Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 29.01.2018-08.04.2018 Adamovičs Aleksandrs 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol1014 Biometrijas pamati Bv Lekcija 4-EN gr. Zvirgzdiņa Līga 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 1.1.1., 1.1.2. Pētersons Gunārs, Keišs Oskars A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 1.2.1., 1.2.2. Saulīte Jana, Mancēviča Lauma E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi 3 gr. 3.1. Plivča Alma A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-22.04.2018 2.2.1., 2.2.2. Mancēviča Lauma, Freiberga Anete E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lekcija 4-EN gr. Plivča Alma A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2017 Ģenētika Bt Prakt.darbi 2 gr. 02.04.2018-20.05.2018 Kļaviņa-Blekte Iveta 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 1.1.1., 1.1.2. Saulīte Jana, Mancēviča Lauma E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 06.04.2018 13.04.2018 3.1.1., 3.1.2. Keišs Oskars, Pētersons Gunārs A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 20.04.2018 27.04.2018 3.2.1., 3.2.2. Pētersons Gunārs, Keišs Oskars A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 11.05.2018 18.05.2018 4.1., 4.2. Keišs Oskars, Pētersons Gunārs A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
09.30-10.15 |
LauZ1019 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 1.ned. Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2017 Ģenētika Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 29.01.2018-08.04.2018 Kļaviņa-Blekte Iveta 278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2017 Ģenētika Bt Prakt.darbi 4-EN gr. Kļaviņa-Blekte Iveta 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Psih1013 Ievads studijās. Lietišķā psiholoģija II Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. Pāvulēns Jānis 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Biol1014 Biometrijas pamati Bv Prakt.darbi 4-EN gr. Zvirgzdiņa Līga 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete1002 Latīņu valoda II Bv Prakt.darbi 2 gr. Mugurēvičs Arnis A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 1.1.1., 1.1.2. Pētersons Gunārs, Keišs Oskars A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 1.2.1., 1.2.2. Saulīte Jana, Mancēviča Lauma E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi 3 gr. 3.1. Plivča Alma A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. Mugurēvičs Arnis A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi 4-EN gr. Plivča Alma A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2017 Ģenētika Bt Prakt.darbi 2 gr. 02.04.2018-20.05.2018 Kļaviņa-Blekte Iveta 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 1.1.1., 1.1.2. Saulīte Jana, Mancēviča Lauma E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 06.04.2018 13.04.2018 3.1.1., 3.1.2. Keišs Oskars, Pētersons Gunārs A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 20.04.2018 27.04.2018 3.2.1., 3.2.2. Pētersons Gunārs, Keišs Oskars A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 11.05.2018 18.05.2018 4.1., 4.2. Keišs Oskars, Pētersons Gunārs A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
10.30-11.15 |
SpoZ1002 Sports II Bb Prakt.darbi G0215(PLK) Anškins Andis, Visocka Jeļena, Ozola Inta, Markevics Māris, Rimgaile Linda zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
LauZ2017 Ģenētika Bt Prakt.darbi 4-EN gr. Kļaviņa-Blekte Iveta 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Psih1013 Ievads studijās. Lietišķā psiholoģija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 2.ned. Pāvulēns Jānis 338. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Psih1013 Ievads studijās. Lietišķā psiholoģija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 1.ned. Pāvulēns Jānis 338. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ1019 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana I Bt Lab.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Adamovičs Aleksandrs 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Valo2056 Latviešu valoda II Prakt.darbi 4-EN gr. Līce-Zikmane Iveta 338. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Vete1002 Latīņu valoda II Bv Prakt.darbi 3 gr. Mugurēvičs Arnis A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-22.04.2018 1.1.1., 1.1.2. Saulīte Jana, Mancēviča Lauma E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 1.2.1., 1.2.2. Pētersons Gunārs, Keišs Oskars A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete1002 Latīņu valoda II Bv Prakt.darbi 1 gr. Mugurēvičs Arnis A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.1.1., 2.1.2. Pētersons Gunārs, Keišs Oskars A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.2.1., 2.2.2. Mancēviča Lauma, Freiberga Anete E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi 4-EN gr. Plivča Alma A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2017 Ģenētika Bt Prakt.darbi 2 gr. 02.04.2018-20.05.2018 Kļaviņa-Blekte Iveta 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-22.04.2018 1.2.1., 1.2.2. Saulīte Jana, Mancēviča Lauma E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 06.04.2018 13.04.2018 3.1.1., 3.1.2. Keišs Oskars, Pētersons Gunārs A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 20.04.2018 27.04.2018 3.2.1., 3.2.2. Pētersons Gunārs, Keišs Oskars A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 11.05.2018 18.05.2018 4.1., 4.2. Keišs Oskars, Pētersons Gunārs A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
11.30-12.15 |
SpoZ1002 Sports II Bb Prakt.darbi G0215(PLK) Anškins Andis, Visocka Jeļena, Ozola Inta, Markevics Māris, Rimgaile Linda zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
LauZ2017 Ģenētika Bt Prakt.darbi 4-EN gr. Kļaviņa-Blekte Iveta 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol1014 Biometrijas pamati Bv Prakt.darbi 3 gr. Zvirgzdiņa Līga 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Psih1013 Ievads studijās. Lietišķā psiholoģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.ned. Pāvulēns Jānis 338. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ1019 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana I Bt Lab.darbi 1 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Adamovičs Aleksandrs 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Valo2056 Latviešu valoda II Prakt.darbi 4-EN gr. Līce-Zikmane Iveta 338. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 1.2.1., 1.2.2. Pētersons Gunārs, Keišs Oskars A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi 3 gr. 3.2. Plivča Alma A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete1002 Latīņu valoda II Bv Prakt.darbi 4-EN gr. Mugurēvičs Arnis A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.1.1., 2.1.2. Pētersons Gunārs, Keišs Oskars A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.2.1., 2.2.2. Mancēviča Lauma, Freiberga Anete E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 06.04.2018 13.04.2018 3.1.1., 3.1.2. Keišs Oskars, Pētersons Gunārs A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 20.04.2018 27.04.2018 3.2.1., 3.2.2. Pētersons Gunārs, Keišs Oskars A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 11.05.2018 18.05.2018 4.1., 4.2. Keišs Oskars, Pētersons Gunārs A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
12.30-13.15 |
Biol1014 Biometrijas pamati Bv Lekcija 1, 2, 3 gr. 30.04.2018-20.05.2018 Zvirgzdiņa Līga 278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2017 Ģenētika Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 1.ned. Kļaviņa-Blekte Iveta 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Psih1013 Ievads studijās. Lietišķā psiholoģija II Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 2.ned. Pāvulēns Jānis 338. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Biol1014 Biometrijas pamati Bv Prakt.darbi 2 gr. Zvirgzdiņa Līga 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ1019 Barības ražošana un dzīvnieku ēdināšana I Bt Lab.darbi 3 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Adamovičs Aleksandrs 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi 3 gr. 3.2. Plivča Alma A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 3.1.1., 3.1.2. Mancēviča Lauma, Saulīte Jana E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete1002 Latīņu valoda II Bv Prakt.darbi 1 gr. 01.02.2018 08.02.2018 Mugurēvičs Arnis A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete1002 Latīņu valoda II Bv Prakt.darbi 2 gr. 15.02.2018 22.02.2018 Mugurēvičs Arnis A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete1002 Latīņu valoda II Bv Prakt.darbi 3 gr. 01.03.2018 08.03.2018 Mugurēvičs Arnis A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete1002 Latīņu valoda II Bv Prakt.darbi 4-EN gr. 15.03.2018 22.03.2018 Mugurēvičs Arnis A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2017 Ģenētika Bt Prakt.darbi 1 gr. 02.04.2018-20.05.2018 Kļaviņa-Blekte Iveta 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
13.30-14.15 |
Biol1014 Biometrijas pamati Bv Prakt.darbi 1 gr. Zvirgzdiņa Līga 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3004 Bioķīmija Bv Lab.darbi 3 gr. Cinkmanis Ingmārs, Morozovs Andris 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Lekcija 4-EN gr. Freiberga Anete A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Psih1013 Ievads studijās. Lietišķā psiholoģija II Bt Lekcija 4-EN gr. Pāvulēns Jānis 338. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Ķīmi3004 Bioķīmija Bv Lekcija 1, 2, 3 gr. Cinkmanis Ingmārs 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi3004 Bioķīmija Bv Lekcija 4-EN gr. Cinkmanis Ingmārs 170. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. Kondratjeva Jevgēnija, Plivča Alma A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-22.04.2018 2.1.1., 2.1.2. Freiberga Anete, Mancēviča Lauma E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 3.2.1., 3.2.2. Pētersons Gunārs, Keišs Oskars A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi 1 gr. 1.1. Plivča Alma A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Ķīmi3004 Bioķīmija Bv Lab.darbi 2 gr. Morozovs Andris, Cinkmanis Ingmārs 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2017 Ģenētika Bt Prakt.darbi 1 gr. 02.04.2018-20.05.2018 Kļaviņa-Blekte Iveta 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
14.30-15.15 |
Ķīmi3004 Bioķīmija Bv Lab.darbi 3 gr. Cinkmanis Ingmārs, Morozovs Andris 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 4.1. Freiberga Anete E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi 2 gr. 2.1. Kondratjeva Jevgēnija A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 12.03.2018 19.03.2018 2.1.1., 2.1.2. Pētersons Gunārs, Keišs Oskars A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Ķīmi3004 Bioķīmija Bv Lab.darbi 4-EN gr. Cinkmanis Ingmārs 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 3.1.1., 3.1.2. Pētersons Gunārs, Keišs Oskars A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 3.2.1., 3.2.2. Mancēviča Lauma, Saulīte Jana E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi 1 gr. 1.2. Plivča Alma A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi 2 gr. 21.02.2018 2.2. Kondratjeva Jevgēnija |
Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 29.01.2018-22.04.2018 4.1. Freiberga Anete E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 3.1.1., 3.1.2. Mancēviča Lauma, Saulīte Jana E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 3.2.1., 3.2.2. Pētersons Gunārs, Keišs Oskars A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi 1 gr. 1.1. Plivča Alma A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Ķīmi3004 Bioķīmija Bv Lab.darbi 2 gr. Morozovs Andris, Cinkmanis Ingmārs 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2017 Ģenētika Bt Prakt.darbi 1 gr. 02.04.2018-20.05.2018 Kļaviņa-Blekte Iveta 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
15.30-16.15 |
Ķīmi3004 Bioķīmija Bv Lab.darbi 3 gr. Cinkmanis Ingmārs, Morozovs Andris 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 4.1. Freiberga Anete E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi 2 gr. 2.1. Kondratjeva Jevgēnija A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 09.04.2018 16.04.2018 1.1.1., 1.1.2. Keišs Oskars, Pētersons Gunārs A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 23.04.2018 30.04.2018 1.2.1., 1.2.2. Pētersons Gunārs, Keišs Oskars A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 12.03.2018 19.03.2018 2.1.1., 2.1.2. Pētersons Gunārs, Keišs Oskars A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Ķīmi3004 Bioķīmija Bv Lab.darbi 1 gr. Cinkmanis Ingmārs, Morozovs Andris 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2017 Ģenētika Bt Prakt.darbi 3 gr. Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 4.1., 4.2. Pētersons Gunārs, Keišs Oskars A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi 2 gr. 06.03.2018 13.03.2018 2.1. Kondratjeva Jevgēnija A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Ķīmi3004 Bioķīmija Bv Lab.darbi 4-EN gr. Cinkmanis Ingmārs 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.1.1., 2.1.2. Mancēviča Lauma, Freiberga Anete E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 3.1.1., 3.1.2. Pētersons Gunārs, Keišs Oskars A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi 1 gr. 1.2. Plivča Alma A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi 2 gr. 21.02.2018 2.2. Kondratjeva Jevgēnija |
Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 29.01.2018-22.04.2018 4.2. Freiberga Anete E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.2.1., 2.2.2. Pētersons Gunārs, Keišs Oskars A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 29.01.2018-22.04.2018 3.1.1., 3.1.2. Mancēviča Lauma, Saulīte Jana E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi 1 gr. 15.02.2018 22.02.2018 1.1. Plivča Alma A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi 1 gr. 01.03.2018 08.03.2018 1.2. Plivča Alma A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Ķīmi3004 Bioķīmija Bv Lab.darbi 2 gr. Morozovs Andris, Cinkmanis Ingmārs 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
16.30-17.15 |
Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 4.2. E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi 2 gr. 2.2. Kondratjeva Jevgēnija A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 09.04.2018 16.04.2018 1.1.1., 1.1.2. Keišs Oskars, Pētersons Gunārs A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 23.04.2018 30.04.2018 1.2.1., 1.2.2. Pētersons Gunārs, Keišs Oskars A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 26.03.2018 02.04.2018 2.1.1., 2.1.2. Keišs Oskars, Pētersons Gunārs A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Ķīmi3004 Bioķīmija Bv Lab.darbi 1 gr. Cinkmanis Ingmārs, Morozovs Andris 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2017 Ģenētika Bt Prakt.darbi 3 gr. Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 4.1., 4.2. Pētersons Gunārs, Keišs Oskars A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi 2 gr. 06.03.2018 13.03.2018 2.1. Kondratjeva Jevgēnija A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Ķīmi3004 Bioķīmija Bv Lab.darbi 4-EN gr. Cinkmanis Ingmārs 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.1.1., 2.1.2. Mancēviča Lauma, Freiberga Anete E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi 2 gr. 21.02.2018 2.2. Kondratjeva Jevgēnija Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi 3 gr. 14.02.2018 21.02.2018 3.2. Plivča Alma A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.2.1., 2.2.2. Pētersons Gunārs, Keišs Oskars A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 3.2.1., 3.2.2. Mancēviča Lauma, Saulīte Jana E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi 1 gr. 15.02.2018 22.02.2018 1.1. Plivča Alma A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi 1 gr. 01.03.2018 08.03.2018 1.2. Plivča Alma A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi 3 gr. 15.03.2018 22.03.2018 3.1. Plivča Alma A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi 4-EN gr. 29.03.2018 05.04.2018 Plivča Alma A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 30.03.2018 06.04.2018 2.1.1., 2.1.2. Keišs Oskars, Pētersons Gunārs A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 16.03.2018 23.03.2018 2.1.1., 2.1.2. Pētersons Gunārs, Keišs Oskars A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
17.30-18.15 |
Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 4.2. E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi 2 gr. 2.2. Kondratjeva Jevgēnija A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 09.04.2018 16.04.2018 1.1.1., 1.1.2. Keišs Oskars, Pētersons Gunārs A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 23.04.2018 30.04.2018 1.2.1., 1.2.2. Pētersons Gunārs, Keišs Oskars A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 26.03.2018 02.04.2018 2.1.1., 2.1.2. Keišs Oskars, Pētersons Gunārs A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Ķīmi3004 Bioķīmija Bv Lab.darbi 1 gr. Cinkmanis Ingmārs, Morozovs Andris 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2017 Ģenētika Bt Prakt.darbi 3 gr. Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi 2 gr. 21.02.2018 2.2. Kondratjeva Jevgēnija Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi 3 gr. 14.02.2018 21.02.2018 3.2. Plivča Alma A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2014 Mājdzīvnieku anatomija II Bt Prakt.darbi 3 gr. 29.01.2018-22.04.2018 3.2.1., 3.2.2. Mancēviča Lauma, Saulīte Jana E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi 3 gr. 15.03.2018 22.03.2018 3.1. Plivča Alma A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4035 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija I Bt Lab.darbi 4-EN gr. 29.03.2018 05.04.2018 Plivča Alma A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 30.03.2018 06.04.2018 2.1.1., 2.1.2. Keišs Oskars, Pētersons Gunārs A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 16.03.2018 23.03.2018 2.1.1., 2.1.2. Pētersons Gunārs, Keišs Oskars A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
18.30-19.15 |
Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 09.04.2018 16.04.2018 1.1.1., 1.1.2. Keišs Oskars, Pētersons Gunārs A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1020 Dzīvnieku bioloģija, ekoloģija un etoloģija II Bt Prakt.darbi 1 gr. 23.04.2018 30.04.2018 1.2.1., 1.2.2. Pētersons Gunārs, Keišs Oskars A215. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2017 Ģenētika Bt Prakt.darbi 3 gr. 1.ned.-29.01.2018-11.02.2018 Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |