Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Ķīmi1010 Organiskā ķīmija I Bt Lekcija 29.01.2018-06.05.2018 Kreicbergs Viesturs 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi1010 Organiskā ķīmija I Bt Lab.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Kreicbergs Viesturs 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate4020 Matemātika II Bt Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Strupule Liene 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Meha4013 Teorētiskā mehānika Bt Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-22.04.2018 Dauvarts Mārtiņš 402. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4003 Inženiergrafika II Bt Lab.darbi 1 gr. 29.01.2018-22.04.2018 1.2. Šmits Mareks 408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate4020 Matemātika II Bt Lekcija 29.01.2018-06.05.2018 Strupule Liene 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MašZ4003 Inženiergrafika II Bt Lab.darbi 1 gr. 29.01.2018-22.04.2018 1.1. Šmits Mareks 408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
09.30-10.15 |
Ķīmi1010 Organiskā ķīmija I Bt Lekcija 29.01.2018-11.02.2018 Kreicbergs Viesturs 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi2002 Neorganiskā un analītiskā ķīmija II Bt Lekcija 12.02.2018-25.02.2018 Dūma Māra 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate4020 Matemātika II Bt Lekcija 1.ned.-26.02.2018-18.03.2018 Strupule Liene 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi1010 Organiskā ķīmija I Bt Lab.darbi 1 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Kreicbergs Viesturs, Miķelsone Velga 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate4020 Matemātika II Bt Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Strupule Liene 212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Meha4013 Teorētiskā mehānika Bt Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-22.04.2018 Dauvarts Mārtiņš 402. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4003 Inženiergrafika II Bt Lab.darbi 1 gr. 29.01.2018-22.04.2018 1.2. Šmits Mareks 408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Mate4020 Matemātika II Bt Prakt.darbi 1 gr. 12.03.2018-06.05.2018 1.1. Strupule Liene 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT1002 Informātika II Bt Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Vronska Nataļja 340. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Mate4020 Matemātika II Bt Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Strupule Liene 212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MašZ4003 Inženiergrafika II Bt Lab.darbi 1 gr. 29.01.2018-22.04.2018 1.1. Šmits Mareks 408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
10.30-11.15 |
Ķīmi2002 Neorganiskā un analītiskā ķīmija II Bt Lekcija 29.01.2018-06.05.2018 Dūma Māra 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1002 Sports II Bb Prakt.darbi 29.01.2018-06.05.2018 G0608(PLK) Alksne Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
InfT1002 Informātika II Bt Prakt.darbi 2 gr. 23.04.2018-06.05.2018 Vronska Nataļja 340. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Mate4020 Matemātika II Bt Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-25.02.2018 Strupule Liene 212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate4020 Matemātika II Bt Prakt.darbi 1 gr. 12.03.2018-06.05.2018 1.2. Strupule Liene 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Valo2039 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-22.04.2018 Gode Ina 407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
11.30-12.15 |
Meha4013 Teorētiskā mehānika Bt Lekcija 29.01.2018-25.03.2018 Dauvarts Mārtiņš 403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Fizi2016 Fizika Bt Prakt.darbi 1 gr. 23.04.2018-06.05.2018 Pelēce Ilze 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2016 Fizika Bt Lekcija 29.01.2018-22.04.2018 Pelēce Ilze 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1002 Sports II Bb Prakt.darbi 29.01.2018-06.05.2018 G0608(PLK) Alksne Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
Mate4020 Matemātika II Bt Prakt.darbi 2 gr. 12.03.2018-06.05.2018 Strupule Liene 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2016 Fizika Bt Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Pelēce Ilze 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate4020 Matemātika II Bt Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-25.02.2018 Strupule Liene 212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Valo2039 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-22.04.2018 Gode Ina 407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
12.30-13.15 |
Fizi2016 Fizika Bt Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Pelēce Ilze 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2016 Fizika Bt Lekcija 29.01.2018-22.04.2018 Pelēce Ilze 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Meha4013 Teorētiskā mehānika Bt Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-22.04.2018 Dauvarts Mārtiņš 402. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
13.30-14.15 |
Ķīmi2002 Neorganiskā un analītiskā ķīmija II Bt Lab.darbi 1 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Dūma Māra, Ozola Baiba 171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2016 Fizika Bt Prakt.darbi 2 gr. 23.04.2018-06.05.2018 Pelēce Ilze 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT1002 Informātika II Bt Lekcija 29.01.2018-06.05.2018 Vronska Nataļja 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Meha4013 Teorētiskā mehānika Bt Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-22.04.2018 Dauvarts Mārtiņš 402. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Mate4020 Matemātika II Bt Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Strupule Liene 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi2002 Neorganiskā un analītiskā ķīmija II Bt Lab.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Dūma Māra 171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
14.30-15.15 |
MašZ4003 Inženiergrafika II Bt Lab.darbi 2 gr. 29.01.2018-22.04.2018 Šmits Mareks 408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Ķīmi2002 Neorganiskā un analītiskā ķīmija II Bt Lab.darbi 1 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Dūma Māra, Ozola Baiba 171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT1002 Informātika II Bt Lekcija 29.01.2018-11.02.2018 Vronska Nataļja 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT1002 Informātika II Bt Prakt.darbi 1 gr. 12.02.2018-06.05.2018 Vronska Nataļja 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2016 Fizika Bt Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-29.01.2018-06.05.2018 Gavare Zanda, Gajevskis Antons 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2016 Fizika Bt Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-29.01.2018-06.05.2018 Gavare Zanda 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi2002 Neorganiskā un analītiskā ķīmija II Bt Lab.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Dūma Māra 171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
15.30-16.15 |
MašZ4003 Inženiergrafika II Bt Lab.darbi 2 gr. 29.01.2018-22.04.2018 Šmits Mareks 408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Ķīmi2002 Neorganiskā un analītiskā ķīmija II Bt Lab.darbi 1 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Dūma Māra, Ozola Baiba 171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Valo2039 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 12.02.2018-06.05.2018 Skrupska Dace 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Fizi2016 Fizika Bt Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-29.01.2018-06.05.2018 Gavare Zanda, Gajevskis Antons 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2016 Fizika Bt Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-29.01.2018-06.05.2018 Gavare Zanda 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi2002 Neorganiskā un analītiskā ķīmija II Bt Lab.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Dūma Māra 171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
16.30-17.15 |
Ķīmi2002 Neorganiskā un analītiskā ķīmija II Bt Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-29.01.2018-22.04.2018 Dūma Māra, Ozola Baiba 171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Valo2039 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi Skrupska Dace 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Fizi2016 Fizika Bt Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-12.03.2018-29.04.2018 Gavare Zanda, Gajevskis Antons 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2016 Fizika Bt Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-19.03.2018-06.05.2018 Gavare Zanda 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi2002 Neorganiskā un analītiskā ķīmija II Bt Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-29.01.2018-22.04.2018 Dūma Māra 171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |