Atpakaļ

G0604 Pārtikas produktu tehnoloģija Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 PārZ3072 Zivis, to pārstrāde Bp Lekcija
G0603(PLK)

Grāmatiņa Ilze
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi
09.10.2017-05.11.2017
13.11.2017-26.12.2017
1.1.
Galoburda Ruta
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi
18.09.2017-08.10.2017
1.1.
Muižniece-Brasava Sandra
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi
06.11.2017-12.11.2017
1.1.
Ķince Tatjana
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi
04.09.2017-17.09.2017
1.1.
Sturmoviča Elīna
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3077 Pārtikas produktu iesaiņošana Bp Lab.darbi
23.10.2017-17.12.2017
1.1.
Muižniece-Brasava Sandra
120. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3072 Zivis, to pārstrāde Bp Lab.darbi
1.ned.
1.2.
Grāmatiņa Ilze
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
Arhi3068 Celtniecības pamati Bp Lekcija
Žodziņa Maija
802. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
09.30-10.15 PārZ3072 Zivis, to pārstrāde Bp Lekcija
1.ned.
G0603(PLK)

Grāmatiņa Ilze
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3010 Mikrobioloģija I Bp Lekcija
2.ned.
G0603(PLK)

Skudra Līga
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi
09.10.2017-05.11.2017
13.11.2017-26.12.2017
1.1.
Galoburda Ruta
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi
18.09.2017-08.10.2017
1.1.
Muižniece-Brasava Sandra
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi
06.11.2017-12.11.2017
1.1.
Ķince Tatjana
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3010 Mikrobioloģija I Bp Lab.darbi
2.ned.
1.2.
Skudra Līga
228. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi
04.09.2017-17.09.2017
1.1.
Sturmoviča Elīna
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3077 Pārtikas produktu iesaiņošana Bp Lab.darbi
23.10.2017-17.12.2017
1.1.
Muižniece-Brasava Sandra
120. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3072 Zivis, to pārstrāde Bp Lab.darbi
1.ned.
1.2.
Grāmatiņa Ilze
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
Arhi3068 Celtniecības pamati Bp Prakt.darbi
Žodziņa Maija
802. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
10.30-11.15 PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lekcija
09.10.2017-05.11.2017
13.11.2017-26.12.2017
G0603(PLK)

Galoburda Ruta
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lekcija
04.09.2017-17.09.2017
G0603(PLK)

Sturmoviča Elīna
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lekcija
06.11.2017-12.11.2017
G0603(PLK)

Ķince Tatjana
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lekcija
18.09.2017-08.10.2017
G0603(PLK)

Muižniece-Brasava Sandra
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi
09.10.2017-05.11.2017
13.11.2017-26.12.2017
1.1.
Galoburda Ruta
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi
18.09.2017-08.10.2017
1.1.
Muižniece-Brasava Sandra
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi
06.11.2017-12.11.2017
1.1.
Ķince Tatjana
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3010 Mikrobioloģija I Bp Lab.darbi
1.2.
Skudra Līga
228. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi
04.09.2017-17.09.2017
1.1.
Sturmoviča Elīna
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3077 Pārtikas produktu iesaiņošana Bp Lab.darbi
1.ned.-23.10.2017-17.12.2017
1.1.
Muižniece-Brasava Sandra
120. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3072 Zivis, to pārstrāde Bp Lab.darbi
1.ned.
1.2.
Grāmatiņa Ilze
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3077 Pārtikas produktu iesaiņošana Bp Lab.darbi
2.ned.-23.10.2017-17.12.2017
1.2.
Muižniece-Brasava Sandra
120. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22
Arhi3068 Celtniecības pamati Bp Prakt.darbi
Žodziņa Maija
802. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
11.30-12.15 PārZ4014 Pārtikas sensorā novērtēšana Bp Lekcija
2.ned.
Straumīte Evita
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4014 Pārtikas sensorā novērtēšana Bp Lab.darbi
1.1.
Straumīte Evita
217. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22, 216. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3072 Zivis, to pārstrāde Bp Lab.darbi
2.ned.
1.1.
Grāmatiņa Ilze
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3077 Pārtikas produktu iesaiņošana Bp Lab.darbi
23.10.2017-17.12.2017
1.2.
Muižniece-Brasava Sandra
120. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22
12.30-13.15 PārZ3077 Pārtikas produktu iesaiņošana Bp Lekcija
04.09.2017-22.10.2017
G0603(PLK)

Čakste Ilze
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ3077 Pārtikas produktu iesaiņošana Bp Lekcija
23.10.2017-26.12.2017
G0603(PLK)

Muižniece-Brasava Sandra
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi
06.11.2017-12.11.2017
1.2.
Ķince Tatjana
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi
09.10.2017-05.11.2017
13.11.2017-26.12.2017
1.2.
Galoburda Ruta
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4014 Pārtikas sensorā novērtēšana Bp Lab.darbi
1.ned.
1.1.
Straumīte Evita
217. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22, 216. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi
04.09.2017-17.09.2017
1.2.
Sturmoviča Elīna
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi
18.09.2017-08.10.2017
1.2.
Muižniece-Brasava Sandra
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3010 Mikrobioloģija I Bp Lab.darbi
2.ned.
1.1.
Skudra Līga
228. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3072 Zivis, to pārstrāde Bp Lab.darbi
2.ned.
1.1.
Grāmatiņa Ilze
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3077 Pārtikas produktu iesaiņošana Bp Lab.darbi
23.10.2017-17.12.2017
1.2.
Muižniece-Brasava Sandra
120. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3077 Pārtikas produktu iesaiņošana Bp Lab.darbi
04.09.2017-15.10.2017
Čakste Ilze, Kūka Māra
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ4046 Miltu konditoreja Bb Lab.darbi
22.09.2017
06.10.2017
03.11.2017
01.12.2017
Izvēles kurss
G0603(PLK)

Kunkulberga Daiga
Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi
06.11.2017-12.11.2017
1.2.
Ķince Tatjana
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi
09.10.2017-05.11.2017
13.11.2017-26.12.2017
1.2.
Galoburda Ruta
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi
04.09.2017-17.09.2017
1.2.
Sturmoviča Elīna
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi
18.09.2017-08.10.2017
1.2.
Muižniece-Brasava Sandra
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3010 Mikrobioloģija I Bp Lab.darbi
1.1.
Skudra Līga
228. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3072 Zivis, to pārstrāde Bp Lab.darbi
2.ned.
1.1.
Grāmatiņa Ilze
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4014 Pārtikas sensorā novērtēšana Bp Lab.darbi
2.ned.
1.2.
Straumīte Evita
216. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22, 217. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3077 Pārtikas produktu iesaiņošana Bp Lab.darbi
04.09.2017-15.10.2017
Čakste Ilze, Kūka Māra
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ4046 Miltu konditoreja Bb Lab.darbi
22.09.2017
06.10.2017
03.11.2017
01.12.2017
Izvēles kurss
G0603(PLK)

Kunkulberga Daiga
Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 Ekon3104 E-komercija Bb Lekcija
Izvēles kurss
G0608(PLK)
G0105(PLK)

Lēnerts Arnis
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
PārZ4046 Miltu konditoreja Bb Lekcija
11.09.2017-05.11.2017
Izvēles kurss
G0603(PLK)
G0608(PLK)

Kunkulberga Daiga
84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi
06.11.2017-12.11.2017
1.2.
Ķince Tatjana
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi
09.10.2017-05.11.2017
13.11.2017-26.12.2017
1.2.
Galoburda Ruta
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi
04.09.2017-17.09.2017
1.2.
Sturmoviča Elīna
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ3008 Pārtikas procesi un iekārtas II Bp Lab.darbi
18.09.2017-08.10.2017
1.2.
Muižniece-Brasava Sandra
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4014 Pārtikas sensorā novērtēšana Bp Lab.darbi
1.2.
Straumīte Evita
216. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22, 217. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4046 Miltu konditoreja Bb Lab.darbi
22.09.2017
06.10.2017
03.11.2017
01.12.2017
Izvēles kurss
G0603(PLK)

Kunkulberga Daiga
Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 Ekon3104 E-komercija Bb Prakt.darbi
Izvēles kurss
G0608(PLK)
G0105(PLK)

Lēnerts Arnis
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
PārZ4046 Miltu konditoreja Bb Lekcija
11.09.2017-05.11.2017
Izvēles kurss
G0603(PLK)
G0608(PLK)

Kunkulberga Daiga
84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš Bb Lekcija
04.09.2017-01.10.2017
G0603(PLK)
G0608(PLK)

Ķince Tatjana, Zagorska Jeļena
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš Bb Prakt.darbi
30.10.2017-26.12.2017
G0603(PLK)
G0608(PLK)

Zagorska Jeļena, Ķince Tatjana
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš Bb Lab.darbi
02.10.2017-29.10.2017
G0603(PLK)
G0608(PLK)

Ķince Tatjana, Zagorska Jeļena
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4046 Miltu konditoreja Bb Lab.darbi
22.09.2017
06.10.2017
03.11.2017
01.12.2017
Izvēles kurss
G0603(PLK)

Kunkulberga Daiga
Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 Valo1025 Lietišķā komunikācija I Bb Prakt.darbi
Izvēles kurss
G0703(PLK)
G0608(PLK)
G0105(PLK)
G0112(PLK)

Horgan Joseph Jack
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi
Izvēles kurss Kontaktnodarbība
G0603(PLK)
G0608(PLK)
G0807(PLK)

Perez Alvarez Sergio, Cabezas Miranda Pablo
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš Bb Lekcija
04.09.2017-01.10.2017
G0603(PLK)
G0608(PLK)

Ķince Tatjana, Zagorska Jeļena
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš Bb Prakt.darbi
30.10.2017-26.12.2017
G0603(PLK)
G0608(PLK)

Zagorska Jeļena, Ķince Tatjana
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ4047 Pārtikas derīguma termiņš Bb Lab.darbi
02.10.2017-29.10.2017
G0603(PLK)
G0608(PLK)

Ķince Tatjana, Zagorska Jeļena
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
17.30-18.15 Valo1025 Lietišķā komunikācija I Bb Prakt.darbi
Izvēles kurss
G0703(PLK)
G0608(PLK)
G0105(PLK)
G0112(PLK)

Horgan Joseph Jack
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi
Izvēles kurss Kontaktnodarbība
G0603(PLK)
G0608(PLK)
G0807(PLK)

Perez Alvarez Sergio, Cabezas Miranda Pablo
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5