Atpakaļ

G0506 Mežzinātne Bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Mate4014 Matemātika I A Lekcija
Rubina Tatjana
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MežZ3068 Mežsaimniecības pamati B Lekcija
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Filz1026 Filozofija, ētika, estētika A Lekcija
G0507(PLK)

Leikums Leonards
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate4014 Matemātika I A Prakt.darbi
Rubina Tatjana
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 Ķīmi2017 Ķīmija I A Lekcija
Čakste Ilze
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT1026 Informācijas tehnoloģijas A Lekcija
2.ned.
G0507(PLK)

Kozele Ilze
16. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ3068 Mežsaimniecības pamati B Lekcija
1.ned.
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Biol1012 Meža botānika A Lab.darbi
1.2.
Straupe Inga
57. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ3068 Mežsaimniecības pamati B Lab.darbi
1.1.
Dubrovskis Edgars
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Ķīmi2017 Ķīmija I A Lab.darbi
Čakste Ilze, Kūka Māra
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 MežZ1007 Meža dzīvnieku bioloģija A Lab.darbi
1.2.
Džeriņa Baiba
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Mate4014 Matemātika I A Lab.darbi
1.ned.
1.1.
Rubina Tatjana
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol1012 Meža botānika A Lekcija
Straupe Inga
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Biol1012 Meža botānika A Lab.darbi
1.1.
Straupe Inga
57. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ3068 Mežsaimniecības pamati B Lab.darbi
1.2.
Dubrovskis Edgars
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Ķīmi2017 Ķīmija I A Lab.darbi
1.ned.
Čakste Ilze, Kūka Māra
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 MežZ1007 Meža dzīvnieku bioloģija A Lekcija
Džeriņa Baiba
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Biol1012 Meža botānika A Lekcija
Straupe Inga
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ3068 Mežsaimniecības pamati B Prakt.darbi
1.ned.
Dubrovskis Edgars
36. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
ValoP291 Profesionālā angļu valoda I A Seminārs
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
12.30-13.15 MežZ1007 Meža dzīvnieku bioloģija A Lab.darbi
1.1.
Džeriņa Baiba
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Filz1026 Filozofija, ētika, estētika A Seminārs
Leikums Leonards
284. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate4014 Matemātika I A Lab.darbi
1.ned.
1.2.
Rubina Tatjana
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 Biol1012 Meža botānika A Lab.darbi
1.1.
Straupe Inga
57. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
InfT1026 Informācijas tehnoloģijas A Prakt.darbi
1.2.
Kozele Ilze
28. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
ValoP291 Profesionālā angļu valoda I A Prakt.darbi
Pētersone Aija
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
14.30-15.15 SpoZ1001 Sports I C Lekcija
04.09.2017
G0508(PLK)
G0507(PLK)

Markevics Māris, Ozola Inta, Rimgaile Linda, Valainis Viktors, Alksne Inta, Zonnenberga Gita, Vītols Jānis
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
SpoZ1001 Sports I C Prakt.darbi
11.09.2017-26.12.2017
G0508(PLK)
G0507(PLK)

Vītols Jānis, Zonnenberga Gita, Alksne Inta, Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Ozola Inta, Markevics Māris
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
Biol1012 Meža botānika A Lab.darbi
1.1.
Straupe Inga
57. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
InfT1026 Informācijas tehnoloģijas A Prakt.darbi
1.ned.
1.2.
Kozele Ilze
28. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
15.30-16.15 SpoZ1001 Sports I C Lekcija
04.09.2017
G0508(PLK)
G0507(PLK)

Markevics Māris, Ozola Inta, Rimgaile Linda, Valainis Viktors, Alksne Inta, Zonnenberga Gita, Vītols Jānis
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
SpoZ1001 Sports I C Prakt.darbi
11.09.2017-26.12.2017
G0508(PLK)
G0507(PLK)

Vītols Jānis, Zonnenberga Gita, Alksne Inta, Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Ozola Inta, Markevics Māris
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
InfT1026 Informācijas tehnoloģijas A Prakt.darbi
1.1.
Kozele Ilze
28. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Biol1012 Meža botānika A Lab.darbi
1.2.
Straupe Inga
57. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
16.30-17.15 InfT1026 Informācijas tehnoloģijas A Prakt.darbi
1.ned.
1.1.
Kozele Ilze
28. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Biol1012 Meža botānika A Lab.darbi
1.2.
Straupe Inga
57. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11