Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Mate4020 Matemātika II Bt Lekcija 2.ned.-01.02.2016-08.05.2016 Strupule Liene 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi2002 Neorganiskā un analītiskā ķīmija II Bt Lekcija 01.02.2016-08.05.2016 Dūma Māra 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2016 Fizika Bt Prakt.darbi 01.02.2016-08.05.2016 Pelēce Ilze 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Meha4013 Teorētiskā mehānika Bt Lekcija 01.02.2016-08.05.2016 Dauvarts Mārtiņš 403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
09.30-10.15 |
Mate4020 Matemātika II Bt Lekcija 01.02.2016-08.05.2016 Strupule Liene 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi1010 Organiskā ķīmija I Bt Lekcija 01.02.2016-08.05.2016 Kreicbergs Viesturs 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2016 Fizika Bt Lab.darbi 01.02.2016-08.05.2016 Pelēce Ilze, Gavare Zanda 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MašZ4003 Inženiergrafika II Bt Lab.darbi 01.02.2016-08.05.2016 1.2. Nulle Imants 407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Meha4013 Teorētiskā mehānika Bt Lab.darbi 01.02.2016-08.05.2016 1.1. Dauvarts Mārtiņš 402. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
10.30-11.15 |
Fizi2016 Fizika Bt Lekcija 01.02.2016-08.05.2016 Pelēce Ilze 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate4020 Matemātika II Bt Prakt.darbi 01.02.2016-08.05.2016 Strupule Liene 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1002 Sports II Bb Prakt.darbi 01.02.2016-08.05.2016 G0603(PLK) G0608(PLK) Šillere Līvija zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
MašZ4003 Inženiergrafika II Bt Lab.darbi 1.ned.-01.02.2016-08.05.2016 1.2. Nulle Imants 407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4003 Inženiergrafika II Bt Lab.darbi 2.ned.-01.02.2016-08.05.2016 1.1. Nulle Imants 407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Meha4013 Teorētiskā mehānika Bt Lab.darbi 1.ned.-01.02.2016-08.05.2016 1.1. Dauvarts Mārtiņš 402. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Meha4013 Teorētiskā mehānika Bt Lab.darbi 2.ned.-01.02.2016-08.05.2016 1.2. Dauvarts Mārtiņš 402. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
11.30-12.15 |
Fizi2016 Fizika Bt Lekcija 1.ned.-01.02.2016-08.05.2016 Pelēce Ilze 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi1010 Organiskā ķīmija I Bt Lekcija 2.ned.-01.02.2016-08.05.2016 Kreicbergs Viesturs 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi1010 Organiskā ķīmija I Bt Lab.darbi 01.02.2016-08.05.2016 Kreicbergs Viesturs, Miķelsone Velga 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1002 Sports II Bb Prakt.darbi 01.02.2016-08.05.2016 G0603(PLK) G0608(PLK) Šillere Līvija zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
MašZ4003 Inženiergrafika II Bt Lab.darbi 01.02.2016-08.05.2016 1.1. Nulle Imants 407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Meha4013 Teorētiskā mehānika Bt Lab.darbi 01.02.2016-08.05.2016 1.2. Dauvarts Mārtiņš 402. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
12.30-13.15 |
InfT1002 Informātika II Bt Lekcija 01.02.2016-20.03.2016 28.03.2016-08.05.2016 Vronska Nataļja 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT1002 Informātika II Bt Lab.darbi 01.02.2016-20.03.2016 28.03.2016-08.05.2016 1.2. Vronska Nataļja 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate4020 Matemātika II Bt Prakt.darbi 01.02.2016-08.05.2016 Strupule Liene 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
13.30-14.15 |
InfT1002 Informātika II Bt Lab.darbi 01.02.2016-20.03.2016 28.03.2016-08.05.2016 1.1. Vronska Nataļja 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate4020 Matemātika II Bt Lab.darbi 1.ned.-01.02.2016-08.05.2016 1.2. Strupule Liene 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT1002 Informātika II Bt Lab.darbi 2.ned.-01.02.2016-20.03.2016 2.ned.-28.03.2016-08.05.2016 1.2. Vronska Nataļja 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Valo2039 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 01.02.2016-24.04.2016 1.1. Skrupska Dace 322-2. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi2002 Neorganiskā un analītiskā ķīmija II Bt Lab.darbi 01.02.2016-08.05.2016 Dūma Māra, Ozola Baiba 171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 167. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
14.30-15.15 |
InfT1002 Informātika II Bt Lab.darbi 1.ned.-01.02.2016-20.03.2016 1.ned.-28.03.2016-08.05.2016 1.1. Vronska Nataļja 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Valo2039 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 01.02.2016-24.04.2016 1.2. Skrupska Dace 322-2. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Valo2039 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 01.02.2016-24.04.2016 1.1. Skrupska Dace 322-2. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi2002 Neorganiskā un analītiskā ķīmija II Bt Lab.darbi 01.02.2016-08.05.2016 Dūma Māra, Ozola Baiba 171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 167. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
15.30-16.15 |
Valo2039 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 01.02.2016-24.04.2016 1.2. Skrupska Dace 322-2. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate4020 Matemātika II Bt Lab.darbi 1.ned.-01.02.2016-08.05.2016 1.1. Strupule Liene 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Valo2043 Profesionālā vācu valoda II Bv Prakt.darbi 03.02.2016 Kontaktlekcija Mališeva Oksana 322-2. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi2002 Neorganiskā un analītiskā ķīmija II Bt Lab.darbi 01.02.2016-08.05.2016 Dūma Māra, Ozola Baiba 171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 167. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
16.30-17.15 |
Ķīmi2002 Neorganiskā un analītiskā ķīmija II Bt Lab.darbi 2.ned.-01.02.2016-08.05.2016 Dūma Māra, Ozola Baiba 171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 167. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |