Atpakaļ

G0703 Veterinārmedicīna Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem. 9-sem.
Visas grupas 1 2 4-EN 5-EN
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-22.10.2023
Skuja Santa
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6038 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija II Bt Lekcija
1, 2 gr.
2.ned.-30.10.2023-24.12.2023
Drevinska Kristīne
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5014 Veterinārā darba organizācija I Bp Lekcija
4-EN gr.
11.09.2023-24.12.2023
Tītmane Lelde
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-10.12.2023
Antāne Vita, Eihvalde Evija, Kozulāne Ance, Valdmann Andres, Vanaga Aīda
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Lekcija
4-EN gr.
04.09.2023-22.10.2023
Skuja Santa
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
11.09.2023-08.10.2023
4.1.1 grupa
Skuja Santa

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
09.10.2023-05.11.2023
4.1.2 grupa
Skuja Santa
Vete6038 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija II Bt Lekcija
1, 2 gr.
2.ned.-04.09.2023-29.10.2023
Liepa Laima
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Lekcija
4-EN gr.
04.09.2023-10.12.2023
Kozulāne Ance, Valdmann Andres, Vanaga Aīda
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lekcija
1, 2 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Grāmatiņa Ilze
216. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Grāmatiņa Ilze, Ciproviča Inga
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Gatiņa Linda, Ilgaža Aija
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Lekcija
4-EN, 5-EN gr.
30.10.2023-24.12.2023
Gatiņa Linda, Ilgaža Aija
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3046 Mazo dzīvnieku diagnostiskā ultrasonogrāfija Bb Lekcija
4-EN gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
pēc individuāla plāna
Lāce Madara
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
09.30-10.15 Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-22.10.2023
Skuja Santa
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6038 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija II Bt Prakt.darbi
2 gr.
30.10.2023-24.12.2023
6 praktiskās nodarbības
Drevinska Kristīne
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5014 Veterinārā darba organizācija I Bp Lekcija
4-EN gr.
11.09.2023-24.12.2023
Tītmane Lelde
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-10.12.2023
Antāne Vita, Eihvalde Evija, Kozulāne Ance, Valdmann Andres, Vanaga Aīda
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Lekcija
4-EN gr.
04.09.2023-22.10.2023
Skuja Santa
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Šematoviča Ilga, Liepa Laima, Laizāne Dana
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
11.09.2023-08.10.2023
4.1.1 grupa
Skuja Santa

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
09.10.2023-05.11.2023
4.1.2 grupa
Skuja Santa
Vete6038 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija II Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-29.10.2023
6 nodarbības
Liepa Laima
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Lekcija
4-EN gr.
04.09.2023-10.12.2023
Kozulāne Ance, Valdmann Andres, Vanaga Aīda
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lekcija
1, 2 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Ciproviča Inga
216. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Grāmatiņa Ilze, Ciproviča Inga
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lekcija
4-EN gr.
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Sazonova Sanita
216. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
1, 2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Gatiņa Linda, Ilgaža Aija
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
4-EN, 5-EN gr.
30.10.2023-24.12.2023
Ilgaža Aija, Gatiņa Linda
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3046 Mazo dzīvnieku diagnostiskā ultrasonogrāfija Bb Lekcija
4-EN gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
pēc individuāla plāna
Lāce Madara
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
10.30-11.15 Vete5014 Veterinārā darba organizācija I Bp Lekcija
1, 2 gr.
11.09.2023-24.12.2023
Tītmane Lelde
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6038 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija II Bt Lekcija
4-EN gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Kaņka Elīna, Šematoviča Ilga
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.2 grupa
Eihvalde Evija, Kozulāne Ance
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.1 grupa
Kozulāne Ance, Vanaga Aīda
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
11.09.2023-08.10.2023
1.2.1 grupa
Skuja Santa

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
09.10.2023-05.11.2023
1.2.2 grupa
Skuja Santa

Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Lab.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.1 gupa, 50% attālināti
Valkovska Linda
A101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Lekcija
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Lekcija
1, 2 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Šematoviča Ilga, Liepa Laima, Laizāne Dana
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
11.09.2023-08.10.2023
4.1.1 grupa
Skuja Santa

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
09.10.2023-05.11.2023
4.1.2 grupa
Skuja Santa
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
50% lekcijas attālināti
Kovaļenko Kaspars, Mūrniece Gundega
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.2 grupa
Kozulāne Ance, Vanaga Aīda
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Grāmatiņa Ilze, Ciproviča Inga
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi
4-EN gr.
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Sazonova Sanita
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
1, 2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Gatiņa Linda, Ilgaža Aija
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
4-EN, 5-EN gr.
30.10.2023-24.12.2023
Ilgaža Aija, Gatiņa Linda
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3046 Mazo dzīvnieku diagnostiskā ultrasonogrāfija Bb Prakt.darbi
4-EN gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
pēc individuāla plāna
Lāce Madara
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
11.30-12.15 Vete5014 Veterinārā darba organizācija I Bp Lekcija
1, 2 gr.
11.09.2023-24.12.2023
Tītmane Lelde
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6038 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija II Bt Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
12 praktiskās nodarbības
Kaņka Elīna, Šematoviča Ilga
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.2 grupa
Eihvalde Evija, Kozulāne Ance
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.1 grupa
Kozulāne Ance, Vanaga Aīda
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
11.09.2023-08.10.2023
1.2.1 grupa
Skuja Santa

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
09.10.2023-05.11.2023
1.2.2 grupa
Skuja Santa

Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Lab.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.1 gupa, 50% attālināti
Valkovska Linda
A101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Lekcija
4-EN gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.1 grupa
Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.1 grupa
Liepa Laima, Šematoviča Ilga, Laizāne Dana
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
11.09.2023-08.10.2023
4.1.1 grupa
Skuja Santa

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
09.10.2023-05.11.2023
4.1.2 grupa
Skuja Santa
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
50% lekcijas attālināti
Kovaļenko Kaspars, Mūrniece Gundega
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.2 grupa
Kozulāne Ance, Vanaga Aīda
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
1.1.
Grāmatiņa Ilze, Ciproviča Inga
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
1.2.
Ciproviča Inga, Grāmatiņa Ilze
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi
4-EN gr.
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Sazonova Sanita
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
1, 2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Gatiņa Linda, Ilgaža Aija
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
4-EN, 5-EN gr.
30.10.2023-24.12.2023
Ilgaža Aija, Gatiņa Linda
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3046 Mazo dzīvnieku diagnostiskā ultrasonogrāfija Bb Prakt.darbi
2 gr.
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
5 grupa, pēc individuāla plāna
Lāce Madara

Vete3046 Mazo dzīvnieku diagnostiskā ultrasonogrāfija Bb Prakt.darbi
4-EN gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
pēc individuāla plāna
Lāce Madara
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
12.30-13.15 Vete6038 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija II Bt Prakt.darbi
1 gr.
30.10.2023-24.12.2023
6 nodarbības
Drevinska Kristīne
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5014 Veterinārā darba organizācija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
11.09.2023-24.12.2023
Tītmane Lelde
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.1 grupa, 16 praktiņi attālināti
Valkovska Linda
A101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
11.09.2023-08.10.2023
1.2.1 grupa
Skuja Santa

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
09.10.2023-05.11.2023
1.2.2 grupa
Skuja Santa

Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.1 grupa
Kozulāne Ance, Mangale Māra
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.2 grupa
Kozulāne Ance, Ringa-Ošleja Guna
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.2 grupa
Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.1 grupa
Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.1 grupa
Liepa Laima, Šematoviča Ilga, Laizāne Dana
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
50% lekcijas attālināti
Kovaļenko Kaspars, Mūrniece Gundega
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
1.1.
Grāmatiņa Ilze, Ciproviča Inga
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
1.2.
Ciproviča Inga, Grāmatiņa Ilze
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi
4-EN gr.
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Sazonova Sanita
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
1, 2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Gatiņa Linda, Ilgaža Aija
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
4-EN, 5-EN gr.
30.10.2023-24.12.2023
Ilgaža Aija, Gatiņa Linda
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3046 Mazo dzīvnieku diagnostiskā ultrasonogrāfija Bb Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
5 grupa, pēc individuāla plāna
Lāce Madara
13.30-14.15 Vete5014 Veterinārā darba organizācija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
18.09.2023
02.10.2023
16.10.2023
30.10.2023
13.11.2023
Tītmane Lelde
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5014 Veterinārā darba organizācija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
11.09.2023
25.09.2023
09.10.2023
23.10.2023
06.11.2023
Tītmane Lelde
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.1 grupa, 16 praktiņi attālināti
Valkovska Linda
A101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
11.09.2023-08.10.2023
1.2.1 grupa
Skuja Santa

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
09.10.2023-05.11.2023
1.2.2 grupa
Skuja Santa

Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.1 grupa
Kozulāne Ance, Mangale Māra
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.2 grupa
Kozulāne Ance, Ringa-Ošleja Guna
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.2 grupa
Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.2 grupa
Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5014 Veterinārā darba organizācija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
25.09.2023-24.12.2023
Tītmane Lelde
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lekcija
4-EN gr.
25.09.2023-15.10.2023
Zagorska Jeļena
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.2 grupa, 50% nodarbību attālināti
Valkovska Linda
A101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6038 Farmakoloģija, farmakoterapija un toksikoloģija II Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
6 praktiskās nodarbības
Liepa Laima
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Lekcija
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
50% online
Kovaļenko Kaspars, Mūrniece Gundega
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
1.1.
Grāmatiņa Ilze, Ciproviča Inga
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
1.2.
Ciproviča Inga, Grāmatiņa Ilze
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.1 grupa, 50% online
Mūrniece Gundega, Kovaļenko Kaspars
A101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
14.30-15.15 Vete5014 Veterinārā darba organizācija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
11.09.2023-24.12.2023
Tītmane Lelde
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.1 grupa
Kozulāne Ance, Ringa-Ošleja Guna
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.2 grupa
Mangale Māra, Kozulāne Ance
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
11.09.2023-08.10.2023
1.1.1 grupa
Skuja Santa

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
09.10.2023-05.11.2023
1.1.2 grupa
Skuja Santa

Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.2 grupa, 50% attālināti
Valkovska Linda
A101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.1 grupa
Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.2 grupa
Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete5014 Veterinārā darba organizācija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.10.2023
18.10.2023
01.11.2023
15.11.2023
Tītmane Lelde
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi
4-EN gr.
25.09.2023-15.10.2023
Zagorska Jeļena
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.2 grupa, 50% nodarbību attālināti
Valkovska Linda
A101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.1 grupa
Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
11.09.2023-08.10.2023
2.1.1 grupa
Skuja Santa

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
09.10.2023-05.11.2023
2.1.2 grupa
Skuja Santa

Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Lekcija
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
50% online
Kovaļenko Kaspars, Mūrniece Gundega
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3046 Mazo dzīvnieku diagnostiskā ultrasonogrāfija Bb Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
pēc individuāla plāna
Lāce Madara
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.1 grupa, 50% online
Mūrniece Gundega, Kovaļenko Kaspars
A101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
15.30-16.15 Vete3046 Mazo dzīvnieku diagnostiskā ultrasonogrāfija Bb Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
klīnika, 1 grupa
Dūzena Ilze
Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.1 grupa
Kozulāne Ance, Ringa-Ošleja Guna
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.2 grupa
Mangale Māra, Kozulāne Ance
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
11.09.2023-08.10.2023
1.1.1 grupa
Skuja Santa

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
09.10.2023-05.11.2023
1.1.2 grupa
Skuja Santa

Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.2 grupa, 50% attālināti
Valkovska Linda
A101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.1 grupa
Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.2 grupa
Laizāne Dana, Šematoviča Ilga
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi
4-EN gr.
25.09.2023-15.10.2023
Zagorska Jeļena
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.1 grupa
Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
11.09.2023-08.10.2023
2.1.1 grupa
Skuja Santa

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
09.10.2023-05.11.2023
2.1.2 grupa
Skuja Santa

Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Lekcija
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
50% online
Kovaļenko Kaspars, Mūrniece Gundega
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.2.grupa, 50% nodarbību attālināti
Valkovska Linda
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.2 grupa, 50% online
Kovaļenko Kaspars, Mūrniece Gundega
A101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
16.30-17.15 Vete3046 Mazo dzīvnieku diagnostiskā ultrasonogrāfija Bb Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
klīnika, 1 grupa
Dūzena Ilze
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.1 grupa, 16 praktiņi attālināti
Valkovska Linda
A101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
11.09.2023-08.10.2023
1.1.1 grupa
Skuja Santa

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
09.10.2023-05.11.2023
1.1.2 grupa
Skuja Santa
Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
2.1.2 grupa
Laizāne Dana, Šematoviča Ilga
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

PārZ4032 Pārtikas produktu tehnoloģijas pamati Bp Lab.darbi
4-EN gr.
25.09.2023-15.10.2023
Zagorska Jeļena
213. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.2 grupa
Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
11.09.2023-08.10.2023
2.1.1 grupa
Skuja Santa

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
09.10.2023-05.11.2023
2.1.2 grupa
Skuja Santa

Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.1 grupa
Kozulāne Ance, Vanaga Aīda
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.1.2.grupa, 50% nodarbību attālināti
Valkovska Linda
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3046 Mazo dzīvnieku diagnostiskā ultrasonogrāfija Bb Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
3 grupa, pēc individuāla plāna
Lāce Madara

Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.2 grupa, 50% online
Kovaļenko Kaspars, Mūrniece Gundega
A101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
17.30-18.15 Vete3046 Mazo dzīvnieku diagnostiskā ultrasonogrāfija Bb Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
klīnikā, 2 grupa
Dūzena Ilze
Vete4107 Infekcijas slimības I Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.1 grupa, 16 praktiņi attālināti
Valkovska Linda
A101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
11.09.2023-08.10.2023
1.1.1 grupa
Skuja Santa

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
09.10.2023-05.11.2023
1.1.2 grupa
Skuja Santa
Vete6040 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība III Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
1.2.2 grupa
Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
11.09.2023-08.10.2023
2.1.1 grupa
Skuja Santa

Vete4021 Lielo dzīvnieku ķirurģija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
09.10.2023-05.11.2023
2.1.2 grupa
Skuja Santa

Vete4097 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
04.09.2023-24.12.2023
4.1.1 grupa
Kozulāne Ance, Vanaga Aīda
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3046 Mazo dzīvnieku diagnostiskā ultrasonogrāfija Bb Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
3 grupa, pēc individuāla plāna
Lāce Madara
18.30-19.15 Vete3046 Mazo dzīvnieku diagnostiskā ultrasonogrāfija Bb Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
klīnikā, 2 grupa
Dūzena Ilze
Vete3046 Mazo dzīvnieku diagnostiskā ultrasonogrāfija Bb Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
4 grupa, pēc individuāla plāna
Lāce Madara
19.30-20.15 Vete3046 Mazo dzīvnieku diagnostiskā ultrasonogrāfija Bb Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
4 grupa, pēc individuāla plāna
Lāce Madara