Atpakaļ

G0508 Kokapstrāde Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Nepilna laika
3-sem. 5-sem. 7-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Ķīmi1004 Ķīmija Bv Lekcija
13.11.2023
Vucāne Sanita
268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Lekcija
06.11.2023
Fiļipova Inese
209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ3031 Koksnes materiālu apdare Bp Lekcija
07.11.2023
21.11.2023
28.11.2023
Jakovļevs Vilnis
209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Lab.darbi
08.11.2023
Fiļipova Inese
zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

VadZ1016 Stresa un laika menedžments Bb Lekcija
15.11.2023
29.11.2023
Millere Jolanta
85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ķīmi1004 Ķīmija Bv Lekcija
09.11.2023
16.11.2023
Vucāne Sanita
268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi1004 Ķīmija Bv Lab.darbi
23.11.2023
Vucāne Sanita
268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 Ķīmi1004 Ķīmija Bv Lekcija
13.11.2023
Vucāne Sanita
268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Lekcija
06.11.2023
Fiļipova Inese
209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2029 Guļbūvju ražošana Bb Lekcija
27.11.2023
Balodis Juris
209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ3031 Koksnes materiālu apdare Bp Lekcija
07.11.2023
21.11.2023
28.11.2023
Jakovļevs Vilnis
209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Lab.darbi
08.11.2023
Fiļipova Inese
zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

VadZ1016 Stresa un laika menedžments Bb Lekcija
15.11.2023
22.11.2023
29.11.2023
Millere Jolanta
85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ķīmi1004 Ķīmija Bv Lekcija
09.11.2023
16.11.2023
Vucāne Sanita
268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi1004 Ķīmija Bv Lab.darbi
23.11.2023
Vucāne Sanita
268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MatZ2029 Guļbūvju ražošana Bb Lekcija
30.11.2023
Balodis Juris
209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Lekcija
10.11.2023
Jesemčika Anna
309. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Prakt.darbi
17.11.2023
Jesemčika Anna
309. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
10.30-11.15 Ķīmi1004 Ķīmija Bv Lekcija
13.11.2023
Vucāne Sanita
268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Lekcija
06.11.2023
Fiļipova Inese
209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2029 Guļbūvju ražošana Bb Lekcija
27.11.2023
Balodis Juris
209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ3031 Koksnes materiālu apdare Bp Lekcija
07.11.2023
21.11.2023
28.11.2023
Jakovļevs Vilnis
209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Lab.darbi
08.11.2023
Fiļipova Inese
zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

VadZ1016 Stresa un laika menedžments Bb Lekcija
15.11.2023
22.11.2023
Millere Jolanta
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

VadZ1016 Stresa un laika menedžments Bb Prakt.darbi
29.11.2023
Millere Jolanta
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ķīmi1004 Ķīmija Bv Lekcija
09.11.2023
Vucāne Sanita
268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi1004 Ķīmija Bv Lab.darbi
16.11.2023
23.11.2023
Vucāne Sanita
268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MatZ2029 Guļbūvju ražošana Bb Lekcija
30.11.2023
Balodis Juris
209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Lekcija
10.11.2023
Jesemčika Anna
309. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Prakt.darbi
17.11.2023
Jesemčika Anna
309. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
11.30-12.15 Ķīmi1004 Ķīmija Bv Lab.darbi
13.11.2023
Vucāne Sanita
268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Lekcija
06.11.2023
Fiļipova Inese
209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2029 Guļbūvju ražošana Bb Lekcija
27.11.2023
Balodis Juris
209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ3031 Koksnes materiālu apdare Bp Lekcija
07.11.2023
Jakovļevs Vilnis
209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3031 Koksnes materiālu apdare Bp Prakt.darbi
21.11.2023
28.11.2023
Jakovļevs Vilnis
209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Lab.darbi
08.11.2023
Fiļipova Inese
zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

VadZ1016 Stresa un laika menedžments Bb Lekcija
22.11.2023
Millere Jolanta
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

VadZ1016 Stresa un laika menedžments Bb Prakt.darbi
15.11.2023
29.11.2023
Millere Jolanta
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ķīmi1004 Ķīmija Bv Lab.darbi
09.11.2023
16.11.2023
23.11.2023
Vucāne Sanita
268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MatZ2029 Guļbūvju ražošana Bb Lekcija
30.11.2023
Balodis Juris
209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Lekcija
10.11.2023
Jesemčika Anna
309. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Prakt.darbi
17.11.2023
Jesemčika Anna
309. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Lekcija
01.12.2023
Feldmane Līga
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
12.30-13.15 MatZ2029 Guļbūvju ražošana Bb Lekcija
27.11.2023
Balodis Juris
209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ3031 Koksnes materiālu apdare Bp Lekcija
07.11.2023
Jakovļevs Vilnis
209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3031 Koksnes materiālu apdare Bp Prakt.darbi
21.11.2023
28.11.2023
Jakovļevs Vilnis
209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
VadZ1016 Stresa un laika menedžments Bb Prakt.darbi
15.11.2023
22.11.2023
29.11.2023
Millere Jolanta
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MatZ2029 Guļbūvju ražošana Bb Lekcija
30.11.2023
Balodis Juris
209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Lekcija
10.11.2023
Jesemčika Anna
309. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Prakt.darbi
01.12.2023
Feldmane Līga
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
13.30-14.15 Ķīmi1004 Ķīmija Bv Lab.darbi
13.11.2023
Vucāne Sanita
268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Lab.darbi
06.11.2023
Fiļipova Inese
209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Lab.darbi
08.11.2023
Fiļipova Inese
zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

VadZ1016 Stresa un laika menedžments Bb Prakt.darbi
15.11.2023
22.11.2023
Millere Jolanta
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

VadZ1016 Stresa un laika menedžments Bb Ieskaite ar atzīmi
29.11.2023
Millere Jolanta
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ķīmi1004 Ķīmija Bv Lab.darbi
09.11.2023
16.11.2023
23.11.2023
Vucāne Sanita
268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Eksāmens
01.12.2023
Feldmane Līga
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bt Lekcija
10.11.2023
Lasmanis Vairis
22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
14.30-15.15 Ķīmi1004 Ķīmija Bv Lab.darbi
13.11.2023
Vucāne Sanita
268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Lekcija
06.11.2023
Fiļipova Inese
209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2029 Guļbūvju ražošana Bb Lekcija
27.11.2023
Balodis Juris
209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bt Lekcija
07.11.2023
21.11.2023
28.11.2023
Lasmanis Vairis
22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Lab.darbi
08.11.2023
Fiļipova Inese
zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
Ķīmi1004 Ķīmija Bv Lab.darbi
09.11.2023
16.11.2023
23.11.2023
Vucāne Sanita
268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MatZ2029 Guļbūvju ražošana Bb Prakt.darbi
30.11.2023
Balodis Juris
209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bt Lekcija
10.11.2023
Lasmanis Vairis
22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
15.30-16.15 MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Lekcija
06.11.2023
Fiļipova Inese
209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2029 Guļbūvju ražošana Bb Lekcija
27.11.2023
Balodis Juris
209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bt Lekcija
07.11.2023
21.11.2023
28.11.2023
Lasmanis Vairis
22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Lab.darbi
08.11.2023
Fiļipova Inese
zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Lekcija
22.11.2023
Fiļipova Inese
zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3031 Koksnes materiālu apdare Bp Eksāmens
29.11.2023
Jakovļevs Vilnis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ2029 Guļbūvju ražošana Bb Prakt.darbi
30.11.2023
Balodis Juris
209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Prakt.darbi
23.11.2023
Jesemčika Anna
307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bt Prakt.darbi
10.11.2023
Lasmanis Vairis
22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
16.30-17.15 MatZ2029 Guļbūvju ražošana Bb Lekcija
27.11.2023
Balodis Juris
209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bt Prakt.darbi
07.11.2023
21.11.2023
28.11.2023
Lasmanis Vairis
22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Prakt.darbi
08.11.2023
Fiļipova Inese
zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Ieskaite ar atzīmi
22.11.2023
Fiļipova Inese
zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ2029 Guļbūvju ražošana Bb Prakt.darbi
30.11.2023
Balodis Juris
209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Eksāmens
23.11.2023
Jesemčika Anna
307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bt Prakt.darbi
10.11.2023
Lasmanis Vairis
22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
17.30-18.15 Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Lekcija
06.11.2023
13.11.2023
Feldmane Līga
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

MatZ2029 Guļbūvju ražošana Bb Lekcija
27.11.2023
Balodis Juris
209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bt Prakt.darbi
07.11.2023
21.11.2023
28.11.2023
Lasmanis Vairis
22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MatZ2029 Guļbūvju ražošana Bb Prakt.darbi
30.11.2023
Balodis Juris
209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
18.30-19.15 Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Prakt.darbi
06.11.2023
13.11.2023
Feldmane Līga
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Lekcija
21.11.2023
Feldmane Līga
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bt Eksāmens
28.11.2023
Lasmanis Vairis
22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MatZ2029 Guļbūvju ražošana Bb Ieskaite ar atzīmi
30.11.2023
Balodis Juris
209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
19.30-20.15 Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Prakt.darbi
21.11.2023
Feldmane Līga
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18