Atpakaļ

G0907 Informācijas tehnoloģijas ilgtspējīgai attīstībai Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem.
BISK Mašīnmācīšanās modeļu izveide izmantojot Python notiks E-vide
BISK Ievadkurss mākslīgajā intelektā notiks E vidē
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati Bp Lekcija
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
G0903(PLK)

Komašilovs Vitālijs
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 DatZ3019 Algoritmi un struktūras Bt Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
G0903(PLK)

Šmits Ingus
277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ3019 Algoritmi un struktūras Bt Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
G0903(PLK)

Šmits Ingus
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ4005 Datortīklu administrēšana I Bp Lab.darbi
04.09.2023-24.12.2023
1.1.
Paura Andrejs
301. telpa (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate4005 Skaitliskās metodes Bt Lab.darbi
04.09.2023-24.12.2023
1.2.
Sergejeva Natālija
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati Bp Prakt.darbi
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
1.1.
Komašilovs Vitālijs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati Bp Prakt.darbi
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
1.2.
Komašilovs Vitālijs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 Mate4005 Skaitliskās metodes Bt Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
G0903(PLK)

Sergejeva Natālija
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ4005 Datortīklu administrēšana I Bp Lab.darbi
04.09.2023-24.12.2023
1.2.
Paura Andrejs
301. telpa (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate4005 Skaitliskās metodes Bt Lab.darbi
04.09.2023-24.12.2023
1.1.
Sergejeva Natālija
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati Bp Prakt.darbi
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
1.1.
Komašilovs Vitālijs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati Bp Prakt.darbi
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
1.2.
Komašilovs Vitālijs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ValoP206 Vācu valodas pamati Bb Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0412(PLK)
G0413(PLK)
G0604(PLK)
G0419(PLK)
G0703(PLK)
G0508(PLK)

Mališeva Oksana
337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
11.30-12.15 VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Abramenko Kaspars
402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Prakt.darbi
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Valujeva Kristīne
402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
DatZ4005 Datortīklu administrēšana I Bp Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
G0903(PLK)

Paura Andrejs
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi3002 Optika un magnētisms Bt Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
G0903(PLK)

Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati Bp Prakt.darbi
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
1.1.
Komašilovs Vitālijs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati Bp Prakt.darbi
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
1.2.
Komašilovs Vitālijs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ValoP206 Vācu valodas pamati Bb Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
BISK
G0412(PLK)
G0413(PLK)
G0604(PLK)
G0419(PLK)
G0703(PLK)
G0508(PLK)

Mališeva Oksana
337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
12.30-13.15 VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Abramenko Kaspars
402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
DatZ4004 Web programmēšana Bp Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Šmits Ingus
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi3002 Optika un magnētisms Bt Lab.darbi
04.09.2023-24.12.2023
vakance
Gajevskis Antons
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 308. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 DatZ3019 Algoritmi un struktūras Bt Lab.darbi
04.09.2023-24.12.2023
1.1.
Volkova Agnese
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ4004 Web programmēšana Bp Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Šmits Ingus
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi3002 Optika un magnētisms Bt Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 DatZ3019 Algoritmi un struktūras Bt Lab.darbi
04.09.2023-24.12.2023
1.1.
Volkova Agnese
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ3019 Algoritmi un struktūras Bt Lab.darbi
04.09.2023-24.12.2023
1.2.
Volkova Agnese
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 DatZ3019 Algoritmi un struktūras Bt Lab.darbi
04.09.2023-24.12.2023
1.2.
Volkova Agnese
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ4004 Web programmēšana Bp Lab.darbi
04.09.2023-24.12.2023
Šmits Ingus
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 DatZ4004 Web programmēšana Bp Lab.darbi
04.09.2023-24.12.2023
Šmits Ingus
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
18.30-19.15 ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
BISK notiek attālināti
G0402(PLK)
G0506(PLK)
G0703(PLK)

Perez Alvarez Sergio
327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
19.30-20.15 ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
BISK notiek attālināti
G0402(PLK)
G0506(PLK)
G0703(PLK)

Perez Alvarez Sergio
327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5