Atpakaļ

G0326 Būvniecība Pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības
Nepilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 BūvZ2046 Būvfizika Bn Lekcija
26.09.2023
03.10.2023
Liepiņš Sandris
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2046 Būvfizika Bn Prakt.darbi
10.10.2023
Liepiņš Sandris
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
HidZ2005 Hidraulika Bn Prakt.darbi
04.10.2023
G0335(NLN)

Ieviņa Daina
301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Arhi2055 Arhitektūra II Bn Lekcija
11.10.2023
Stankevičs Andris
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ3100 Būvmašīnas Bn Lekcija
29.09.2023
Birkavs Aivars
427. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
BūvZ3111 Būvdarbu tehnoloģija I Bn Lekcija
30.09.2023
07.10.2023
14.10.2023
Pavārs Mareks
301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
09.30-10.15 BūvZ2046 Būvfizika Bn Lekcija
26.09.2023
03.10.2023
Liepiņš Sandris
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2046 Būvfizika Bn Prakt.darbi
10.10.2023
Liepiņš Sandris
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
HidZ2005 Hidraulika Bn Prakt.darbi
04.10.2023
G0335(NLN)

Ieviņa Daina
301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Arhi2055 Arhitektūra II Bn Lekcija
11.10.2023
Stankevičs Andris
703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ3094 Būvmehānika III Bn Prakt.darbi
12.10.2023
Puzānova Dana
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ3100 Būvmašīnas Bn Lekcija
29.09.2023
Birkavs Aivars
427. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
BūvZ3111 Būvdarbu tehnoloģija I Bn Lekcija
30.09.2023
07.10.2023
14.10.2023
Pavārs Mareks
301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
10.30-11.15 BūvZ3094 Būvmehānika III Bn Lekcija
25.09.2023
Puzānova Dana
703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

ETeh4036 Vispārīgā elektrotehnika Bn Lekcija
02.10.2023
Plūme Imants
314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4036 Vispārīgā elektrotehnika Bn Prakt.darbi
09.10.2023
Plūme Imants
241. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh4036 Vispārīgā elektrotehnika Bn Prakt.darbi
10.10.2023
Plūme Imants
238. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

BūvZ2044 Būvkonstrukcijas I Bn Lekcija
26.09.2023
Dandens Atis
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
HidZ2005 Hidraulika Bn Lab.darbi
04.10.2023
G0335(NLN)

Ieviņa Daina
301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Arhi2055 Arhitektūra II Bn Lekcija
11.10.2023
Stankevičs Andris
703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Arhi2055 Arhitektūra II Bn Lekcija
28.09.2023
05.10.2023
Stankevičs Andris
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Arhi2055 Arhitektūra II Bn Prakt.darbi
12.10.2023
Stankevičs Andris
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ3100 Būvmašīnas Bn Prakt.darbi
29.09.2023
Birkavs Aivars
427. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

BūvZ2045 Būvkonstrukcijas II-1 Bn Lekcija
06.10.2023
13.10.2023
Fabriciuss Jānis
603. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ3111 Būvdarbu tehnoloģija I Bn Lekcija
30.09.2023
07.10.2023
14.10.2023
Pavārs Mareks
301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
11.30-12.15 BūvZ3094 Būvmehānika III Bn Lekcija
09.10.2023
Puzānova Dana
302. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ3094 Būvmehānika III Bn Lekcija
25.09.2023
Puzānova Dana
703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

ETeh4036 Vispārīgā elektrotehnika Bn Prakt.darbi
02.10.2023
Plūme Imants
314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
BūvZ3094 Būvmehānika III Bn Prakt.darbi
10.10.2023
Puzānova Dana
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

ETeh4036 Vispārīgā elektrotehnika Bn Lekcija
03.10.2023
Plūme Imants
224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

BūvZ2044 Būvkonstrukcijas I Bn Lekcija
26.09.2023
Dandens Atis
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
HidZ2005 Hidraulika Bn Lab.darbi
04.10.2023
G0335(NLN)

Ieviņa Daina
301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Arhi2055 Arhitektūra II Bn Lab.darbi
11.10.2023
Stankevičs Andris
703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ3094 Būvmehānika III Bn Prakt.darbi
27.09.2023
Puzānova Dana
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Arhi2055 Arhitektūra II Bn Lekcija
28.09.2023
05.10.2023
Stankevičs Andris
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Arhi2055 Arhitektūra II Bn Prakt.darbi
12.10.2023
Stankevičs Andris
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ3100 Būvmašīnas Bn Prakt.darbi
29.09.2023
Birkavs Aivars
427. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

BūvZ2045 Būvkonstrukcijas II-1 Bn Lekcija
06.10.2023
13.10.2023
Fabriciuss Jānis
603. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ3111 Būvdarbu tehnoloģija I Bn Lekcija
07.10.2023
Pavārs Mareks
301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ3111 Būvdarbu tehnoloģija I Bn Prakt.darbi
30.09.2023
14.10.2023
Pavārs Mareks
301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
12.30-13.15 BūvZ3094 Būvmehānika III Bn Lekcija
09.10.2023
Puzānova Dana
302. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ3094 Būvmehānika III Bn Lekcija
25.09.2023
Puzānova Dana
703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2044 Būvkonstrukcijas I Bn Lekcija
02.10.2023
Dandens Atis
703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ3094 Būvmehānika III Bn Prakt.darbi
10.10.2023
Puzānova Dana
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

ETeh4036 Vispārīgā elektrotehnika Bn Lekcija
26.09.2023
Plūme Imants
314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4036 Vispārīgā elektrotehnika Bn Lekcija
03.10.2023
Plūme Imants
224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Arhi2055 Arhitektūra II Bn Lab.darbi
11.10.2023
Stankevičs Andris
703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ3094 Būvmehānika III Bn Prakt.darbi
27.09.2023
04.10.2023
Puzānova Dana
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Arhi2055 Arhitektūra II Bn Lekcija
28.09.2023
Stankevičs Andris
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Arhi2055 Arhitektūra II Bn Lab.darbi
05.10.2023
Stankevičs Andris
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Arhi2055 Arhitektūra II Bn Prakt.darbi
12.10.2023
Stankevičs Andris
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2045 Būvkonstrukcijas II-1 Bn Prakt.darbi
06.10.2023
13.10.2023
Fabriciuss Jānis
602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ3111 Būvdarbu tehnoloģija I Bn Prakt.darbi
30.09.2023
07.10.2023
14.10.2023
Pavārs Mareks
301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
13.30-14.15 HidZ2005 Hidraulika Bn Lekcija
25.09.2023
09.10.2023
Ieviņa Daina
402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2044 Būvkonstrukcijas I Bn Lekcija
02.10.2023
Dandens Atis
703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
HidZ2005 Hidraulika Bn Lekcija
26.09.2023
10.10.2023
Ieviņa Daina
301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

ETeh4036 Vispārīgā elektrotehnika Bn Prakt.darbi
03.10.2023
Plūme Imants
224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
HidZ2005 Hidraulika Bn Lab.darbi
11.10.2023
G0335(NLN)

Ieviņa Daina
301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ3094 Būvmehānika III Bn Prakt.darbi
04.10.2023
Puzānova Dana
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Arhi2055 Arhitektūra II Bn Lab.darbi
05.10.2023
Stankevičs Andris
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Arhi2055 Arhitektūra II Bn Prakt.darbi
28.09.2023
Stankevičs Andris
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Arhi2055 Arhitektūra II Bn Eksāmens
12.10.2023
Stankevičs Andris
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2045 Būvkonstrukcijas II-1 Bn Prakt.darbi
06.10.2023
13.10.2023
Fabriciuss Jānis
602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ3111 Būvdarbu tehnoloģija I Bn Prakt.darbi
07.10.2023
Pavārs Mareks
301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ3111 Būvdarbu tehnoloģija I Bn Ieskaite ar atzīmi
14.10.2023
Pavārs Mareks
301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
14.30-15.15 HidZ2005 Hidraulika Bn Lekcija
25.09.2023
09.10.2023
Ieviņa Daina
301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ3100 Būvmašīnas Bn Lekcija
02.10.2023
Birkavs Aivars
427. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
BūvZ2046 Būvfizika Bn Lekcija
26.09.2023
03.10.2023
Liepiņš Sandris
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2046 Būvfizika Bn Prakt.darbi
10.10.2023
Liepiņš Sandris
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
HidZ2005 Hidraulika Bn Prakt.darbi
11.10.2023
G0335(NLN)

Ieviņa Daina
301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ3094 Būvmehānika III Bn Lekcija
28.09.2023
Puzānova Dana
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
ETeh4036 Vispārīgā elektrotehnika Bn Lab.darbi
29.09.2023
06.10.2023
13.10.2023
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
15.30-16.15 HidZ2005 Hidraulika Bn Lekcija
25.09.2023
09.10.2023
Ieviņa Daina
301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ3100 Būvmašīnas Bn Lab.darbi
02.10.2023
Birkavs Aivars
427. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
BūvZ2046 Būvfizika Bn Lekcija
26.09.2023
03.10.2023
Liepiņš Sandris
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2046 Būvfizika Bn Prakt.darbi
10.10.2023
Liepiņš Sandris
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ3100 Būvmašīnas Bn Lekcija
27.09.2023
Birkavs Aivars
427. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
BūvZ3094 Būvmehānika III Bn Prakt.darbi
12.10.2023
Puzānova Dana
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ3094 Būvmehānika III Bn Lekcija
28.09.2023
Puzānova Dana
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2044 Būvkonstrukcijas I Bn Prakt.darbi
05.10.2023
Dandens Atis
702. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
ETeh4036 Vispārīgā elektrotehnika Bn Lab.darbi
29.09.2023
06.10.2023
13.10.2023
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
16.30-17.15 BūvZ3100 Būvmašīnas Bn Lekcija
25.09.2023
Birkavs Aivars
427. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

BūvZ3100 Būvmašīnas Bn Lab.darbi
02.10.2023
Birkavs Aivars
427. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

BūvZ2044 Būvkonstrukcijas I Bn Prakt.darbi
09.10.2023
Dandens Atis
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2046 Būvfizika Bn Prakt.darbi
26.09.2023
03.10.2023
Liepiņš Sandris
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ3100 Būvmašīnas Bn Lekcija
27.09.2023
Birkavs Aivars
427. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
BūvZ3094 Būvmehānika III Bn Lekcija
28.09.2023
Puzānova Dana
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ3094 Būvmehānika III Bn Eksāmens
12.10.2023
Puzānova Dana
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2044 Būvkonstrukcijas I Bn Prakt.darbi
05.10.2023
Dandens Atis
702. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
ETeh4036 Vispārīgā elektrotehnika Bn Lab.darbi
29.09.2023
06.10.2023
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
17.30-18.15 BūvZ3100 Būvmašīnas Bn Lekcija
25.09.2023
Birkavs Aivars
427. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

BūvZ3100 Būvmašīnas Bn Lab.darbi
02.10.2023
Birkavs Aivars
427. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

BūvZ2044 Būvkonstrukcijas I Bn Prakt.darbi
09.10.2023
Dandens Atis
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2046 Būvfizika Bn Prakt.darbi
26.09.2023
03.10.2023
Liepiņš Sandris
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
HidZ2005 Hidraulika Bn Lab.darbi
11.10.2023
G0335(NLN)

Ieviņa Daina
301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ3100 Būvmašīnas Bn Prakt.darbi
27.09.2023
Birkavs Aivars
427. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
18.30-19.15 BūvZ3100 Būvmašīnas Bn Lekcija
25.09.2023
Birkavs Aivars
427. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

BūvZ3100 Būvmašīnas Bn Lab.darbi
02.10.2023
Birkavs Aivars
427. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
HidZ2005 Hidraulika Bn Prakt.darbi
11.10.2023
G0335(NLN)

Ieviņa Daina
301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ3100 Būvmašīnas Bn Prakt.darbi
27.09.2023
Birkavs Aivars
427. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5