Atpakaļ

G0703 Veterinārmedicīna Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem. 9-sem. 11-sem.
Visas grupas 1 2 4-EN 5-EN
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-05.11.2023
1.1.1 grupa
Birne Inga, Medne Ruta
A101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-05.11.2023
1.1.2 grupa
Birne Inga, Medne Ruta
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Gatiņa Linda, Ilgaža Aija
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
09.30-10.15 Vete4044 Pārtikas infekcijas Bp Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-29.10.2023
1.2.1 grupa
Terentjeva Margarita
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-05.11.2023
1.1.1 grupa
Birne Inga, Medne Ruta
A101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-05.11.2023
1.1.2 grupa
Birne Inga, Medne Ruta
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
1, 2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Gatiņa Linda, Ilgaža Aija
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
10.30-11.15 Vete4044 Pārtikas infekcijas Bp Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-29.10.2023
1.2.1 grupa
Terentjeva Margarita
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4103 Pārtikas toksikoloģija Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Valdovska Anda
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-05.11.2023
1.1.1 grupa
Birne Inga, Medne Ruta
A101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-05.11.2023
1.1.2 grupa
Birne Inga, Medne Ruta
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
1, 2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Gatiņa Linda, Ilgaža Aija
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-05.11.2023
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Mateusa Maira
A204. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
11.30-12.15 Vete4044 Pārtikas infekcijas Bp Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-29.10.2023
1.2.1 grupa
Terentjeva Margarita
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4103 Pārtikas toksikoloģija Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Valdovska Anda
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Terentjeva Margarita
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-05.11.2023
1.1.1 grupa
Birne Inga, Medne Ruta
A101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-05.11.2023
1.1.2 grupa
Birne Inga, Medne Ruta
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
1, 2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Gatiņa Linda, Ilgaža Aija
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-05.11.2023
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Mateusa Maira
A204. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
12.30-13.15 Vete4044 Pārtikas infekcijas Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Bērziņš Aivars
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4103 Pārtikas toksikoloģija Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Valdovska Anda
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Terentjeva Margarita
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-05.11.2023
1.1.1 grupa
Birne Inga, Medne Ruta
A101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-05.11.2023
1.1.2 grupa
Birne Inga, Medne Ruta
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete5007 Sensoro sistēmu fizioloģija Bb Prakt.darbi
1, 2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Gatiņa Linda, Ilgaža Aija
A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-05.11.2023
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Mateusa Maira
A204. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
13.30-14.15 Vete4044 Pārtikas infekcijas Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Bērziņš Aivars
A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4103 Pārtikas toksikoloģija Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Valdovska Anda
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Terentjeva Margarita
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-05.11.2023
1.2.1 grupa
Birne Inga, Medne Ruta
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4044 Pārtikas infekcijas Bp Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-29.10.2023
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Terentjeva Margarita
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-05.11.2023
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Mateusa Maira
A204. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
14.30-15.15 Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Birne Inga, Medne Ruta
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4103 Pārtikas toksikoloģija Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Valdovska Anda
B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-05.11.2023
1.2.1 grupa
Birne Inga, Medne Ruta
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4044 Pārtikas infekcijas Bp Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-29.10.2023
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Terentjeva Margarita
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-05.11.2023
1.2.1 grupa
Mateusa Maira
A204. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
15.30-16.15 Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Birne Inga, Medne Ruta
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4117 Pārtikas aprites kontrole Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Klūga Alīna
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-05.11.2023
1.2.1 grupa
Birne Inga, Medne Ruta
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4044 Pārtikas infekcijas Bp Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-29.10.2023
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Terentjeva Margarita
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-05.11.2023
1.2.1 grupa
Mateusa Maira
A204. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
16.30-17.15 Vete4117 Pārtikas aprites kontrole Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Klūga Alīna
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-05.11.2023
1.2.1 grupa
Birne Inga, Medne Ruta
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-05.11.2023
1.2.1 grupa
Mateusa Maira
A204. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
17.30-18.15 Vete4117 Pārtikas aprites kontrole Bp Lekcija
1, 2 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Klūga Alīna
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-05.11.2023
1.2.1 grupa
Birne Inga, Medne Ruta
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lab.darbi
1 gr.
04.09.2023-05.11.2023
1.2.1 grupa
Mateusa Maira
A204. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
18.30-19.15 Vete4117 Pārtikas aprites kontrole Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Klūga Alīna
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
19.30-20.15 Vete4117 Pārtikas aprites kontrole Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-29.10.2023
Klūga Alīna
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8