Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2023-24.12.2023 4.1.1 grupa Liepiņa Evija E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi 4-EN gr. 04.09.2023-17.12.2023 4.1.1 un 4.1.2 grupas Balode Madara Beāte D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lekcija 4-EN gr. 2.ned.-04.09.2023-24.12.2023 online Plivča Alma |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Lekcija 4-EN gr. 04.09.2023-24.12.2023 + pasniedzēja J.Kondratjeva, 08.09.2023. lekcija notiks B107 telpā Jonova Sintija A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Fizioloģija I Bt Lekcija 4-EN gr. 08.09.2023 Jonova Sintija |
|||
09.30-10.15 |
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2023-24.12.2023 4.1.1 grupa Liepiņa Evija E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi 4-EN gr. 04.09.2023-17.12.2023 4.1.1 un 4.1.2 grupas Balode Madara Beāte D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi 4-EN gr. 04.09.2023-24.12.2023 4.1.1 un 4.1.2 grupas Plivča Alma A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Lekcija 4-EN gr. 04.09.2023-24.12.2023 + pasniedzēja J.Kondratjeva, 08.09.2023. lekcija notiks B107 telpā Jonova Sintija A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Fizioloģija I Bt Lekcija 4-EN gr. 08.09.2023 Jonova Sintija |
|||
10.30-11.15 |
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2023-24.12.2023 4.1.1 grupa Liepiņa Evija E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Citi4031 Darba un civilā aizsardzība Bp Lekcija 4-EN gr. 2.ned.-04.09.2023-24.12.2023 Lasmanis Vairis 14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Citi4031 Darba un civilā aizsardzība Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 1.ned.-04.09.2023-24.12.2023 Lasmanis Vairis 14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi 4-EN gr. 04.09.2023-24.12.2023 4.1.1 un 4.1.2 grupas Plivča Alma A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2023-24.12.2023 4.1.1 grupa Jonova Sintija A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
11.30-12.15 |
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2023-24.12.2023 4.1.1 grupa Liepiņa Evija E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3141 Lopkopība I Bt Lekcija 4-EN gr. 04.09.2023-01.10.2023 Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Lekcija 4-EN gr. 02.10.2023-12.11.2023 Degola Lilija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Lekcija 4-EN gr. 13.11.2023-24.12.2023 Cielava Lāsma 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Lekcija 4-EN gr. 04.09.2023-24.12.2023 Freiberga Anete B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2023-24.12.2023 4.1.1 grupa Jonova Sintija A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
12.30-13.15 |
Ekon2084 Ekonomikas teorija Bv Lekcija 4-EN gr. 04.09.2023-24.12.2023 Tetere Vineta 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2023-01.10.2023 Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 02.10.2023-12.11.2023 Degola Lilija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 13.11.2023-24.12.2023 Cielava Lāsma 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi 4-EN gr. 04.09.2023-24.12.2023 4.2.1 grupa Plivča Vita A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2023-24.12.2023 4.1.1 grupa Jonova Sintija A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
13.30-14.15 |
Ekon2084 Ekonomikas teorija Bv Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2023-24.12.2023 Tetere Vineta 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2023-01.10.2023 Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 02.10.2023-12.11.2023 Degola Lilija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 13.11.2023-24.12.2023 Cielava Lāsma 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lab.darbi 4-EN gr. 04.09.2023-24.12.2023 4.2.1 grupa Plivča Vita A301. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2023-24.12.2023 4.1.2 grupa Jonova Sintija A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
14.30-15.15 |
Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lekcija 4-EN gr. 04.09.2023-17.12.2023 Online Balode Madara Beāte |
ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2023-24.12.2023 BISK notiek attālināti Perez Alvarez Sergio 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 4-EN gr. 04.09.2023-24.12.2023 BISK G0216(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2023-24.12.2023 4.1.2 grupa Jonova Sintija A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
15.30-16.15 |
Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lekcija 4-EN gr. 04.09.2023-17.12.2023 Online Balode Madara Beāte |
ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2023-24.12.2023 BISK notiek attālināti Perez Alvarez Sergio 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 4-EN gr. 04.09.2023-24.12.2023 BISK G0216(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2023-24.12.2023 4.1.2 grupa Jonova Sintija A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
16.30-17.15 |
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2023-24.12.2023 4.1.2 grupa Liepiņa Evija E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2023-24.12.2023 4.2.1 grupa Ārne Astra, Saulīte Jana E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 4-EN gr. 04.09.2023-24.12.2023 BISK G0216(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2023-24.12.2023 4.2.1 grupa Jonova Sintija A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||||
17.30-18.15 |
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2023-24.12.2023 4.1.2 grupa Liepiņa Evija E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2023-24.12.2023 4.2.1 grupa Ārne Astra, Saulīte Jana E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2023-24.12.2023 4.2.1 grupa Jonova Sintija A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||||
18.30-19.15 |
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2023-24.12.2023 4.1.2 grupa Liepiņa Evija E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2023-24.12.2023 4.2.1 grupa Ārne Astra, Saulīte Jana E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2023-24.12.2023 4.2.1 grupa Balode Madara Beāte D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2023-24.12.2023 4.2.1 grupa Jonova Sintija A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||||
19.30-20.15 |
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2023-24.12.2023 4.1.2 grupa Liepiņa Evija E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2023-24.12.2023 4.2.1 grupa Ārne Astra, Saulīte Jana E105. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 04.09.2023-24.12.2023 4.2.1 grupa Balode Madara Beāte D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |