Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 04.09.2023-24.12.2023 Gailis Jānis zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija Lauk a.prg. 04.09.2023-24.12.2023 Kronberga Arta 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
09.30-10.15 |
LauZ3137 Laukkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 12.09.2023 Lekcija par kursa darbu notiks 119. telpa - Pils, Lielā iela 2 Putniece Gundega |
LauZ3170 Entomoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 04.09.2023-24.12.2023 Gailis Jānis zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Lekcija Lauk a.prg. 04.09.2023-24.12.2023 Kronberga Arta 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
10.30-11.15 |
LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 04.09.2023-29.10.2023 Lekc./lab.d. Rancāne Sarmīte 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 30.10.2023-26.11.2023 Lekc./lab.d. Rancāne Sarmīte 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 04.09.2023-24.12.2023 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 04.09.2023-24.12.2023 Kronberga Arta 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
11.30-12.15 |
LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 04.09.2023-29.10.2023 Lekc./lab.d. Rancāne Sarmīte 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 30.10.2023-26.11.2023 Lekc./lab.d. Rancāne Sarmīte 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 04.09.2023-24.12.2023 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4006 Ģenētika un selekcija Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 04.09.2023-24.12.2023 Kronberga Arta 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
12.30-13.15 |
LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 04.09.2023-29.10.2023 Lekc./lab.d. Rancāne Sarmīte 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 30.10.2023-26.11.2023 Lekc./lab.d. Rancāne Sarmīte 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3170 Entomoloģija Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 04.09.2023-24.12.2023 Lauk. 1.2. Jakobija Inta 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 04.09.2023-24.12.2023 Lauk. 1.1., Darz Kaņeps Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
|||||
13.30-14.15 |
LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 04.09.2023-29.10.2023 Lekc./lab.d. Rancāne Sarmīte 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4241 Pļavkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 30.10.2023-26.11.2023 Lekc./lab.d. Rancāne Sarmīte 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3170 Entomoloģija Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 04.09.2023-24.12.2023 Lauk. 1.1., Darz. Jakobija Inta 2. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4252 Fitopatoloģija Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 04.09.2023-24.12.2023 Lauk. 1.2. Kaņeps Jānis 25. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3157 Lauksaimniecības zemju pārvaldība Bp Lekcija Lauk a.prg. 04.09.2023-29.10.2023 Kārkliņš Aldis 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija Lauk a.prg. 04.09.2023-24.12.2023 BISK G0703(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
14.30-15.15 |
VadZ2019 Biznesa etiķete Lekcija Lauk a.prg. 04.09.2023-24.12.2023 BISK G0413(PLK) G0412(PLK) G0402(PLK) G0105(PLK) G0506(PLK) G0419(PLK) G0330(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) Liepiņa Egija Aurēlija 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
LauZ3157 Lauksaimniecības zemju pārvaldība Bp Lekcija Lauk a.prg. 04.09.2023-29.10.2023 Kārkliņš Aldis 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija Lauk a.prg. 04.09.2023-24.12.2023 BISK G0703(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
15.30-16.15 |
LauZ3157 Lauksaimniecības zemju pārvaldība Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 04.09.2023-29.10.2023 Kārkliņš Aldis 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija Lauk a.prg. 04.09.2023-24.12.2023 BISK G0703(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
16.30-17.15 |
LauZ3157 Lauksaimniecības zemju pārvaldība Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 04.09.2023-29.10.2023 Kārkliņš Aldis 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
17.30-18.15 |
VadZ2019 Biznesa etiķete Prakt.darbi Lauk a.prg. 04.09.2023-24.12.2023 BISK G0402(PLK) G0412(PLK) G0413(PLK) G0419(PLK) G0330(PLK) Liepiņa Egija Aurēlija 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |