Atpakaļ

G0703 Veterinārmedicīna Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem. 9-sem. 11-sem.
Visas grupas 1 4-EN
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 VeteP014 Pārtikas higiēna un inspekcija Bp Lekcija
1 gr.
05.09.2022-30.10.2022
Terentjeva Margarita
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Lekcija
4-EN gr.
05.09.2022-30.10.2022
Medne Ruta, Oborins Nikolajs
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4117 Pārtikas aprites kontrole Bp Lekcija
1 gr.
12.09.2022-06.11.2022
Valkovska Linda, Zvaigzne Inga, Tītmane Lelde
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lab.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-06.11.2022
Terentjeva Margarita
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-06.11.2022
1.1.1 grupa
Birne Inga, Medne Ruta
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-06.11.2022
1.1.2 grupa
Birne Inga, Medne Ruta
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
09.30-10.15 VeteP014 Pārtikas higiēna un inspekcija Bp Lekcija
1 gr.
05.09.2022-30.10.2022
Terentjeva Margarita
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Lekcija
4-EN gr.
05.09.2022-30.10.2022
Medne Ruta, Oborins Nikolajs
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4044 Pārtikas infekcijas Bp Lab.darbi
1 gr.
05.09.2022-30.10.2022
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Zvaigzne Inga
A204. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4044 Pārtikas infekcijas Bp Lab.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-30.10.2022
Terentjeva Margarita
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4117 Pārtikas aprites kontrole Bp Lekcija
1 gr.
12.09.2022-06.11.2022
Valkovska Linda, Zvaigzne Inga, Tītmane Lelde
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lab.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-06.11.2022
Terentjeva Margarita
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-06.11.2022
1.1.1 grupa
Birne Inga, Medne Ruta
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-06.11.2022
1.1.2 grupa
Birne Inga, Medne Ruta
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
10.30-11.15 VeteP014 Pārtikas higiēna un inspekcija Bp Lekcija
1 gr.
05.09.2022-30.10.2022
Terentjeva Margarita
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4103 Pārtikas toksikoloģija Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-30.10.2022
Maraka Endija
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4103 Pārtikas toksikoloģija Bp Lekcija
1 gr.
05.09.2022-30.10.2022
Valdovska Anda
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4044 Pārtikas infekcijas Bp Lekcija
4-EN gr.
05.09.2022-30.10.2022
Bērziņš Aivars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4044 Pārtikas infekcijas Bp Lab.darbi
1 gr.
05.09.2022-30.10.2022
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Zvaigzne Inga
A204. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4044 Pārtikas infekcijas Bp Lab.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-30.10.2022
Terentjeva Margarita
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4117 Pārtikas aprites kontrole Bp Lekcija
1 gr.
12.09.2022-06.11.2022
Valkovska Linda, Zvaigzne Inga, Tītmane Lelde
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lab.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-06.11.2022
Terentjeva Margarita
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-06.11.2022
1.1.1 grupa
Birne Inga, Medne Ruta
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-06.11.2022
1.1.2 grupa
Birne Inga, Medne Ruta
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
11.30-12.15 Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Lekcija
1 gr.
05.09.2022-30.10.2022
Birne Inga, Medne Ruta
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4103 Pārtikas toksikoloģija Bp Lekcija
1 gr.
05.09.2022-30.10.2022
Valdovska Anda
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4044 Pārtikas infekcijas Bp Lekcija
4-EN gr.
05.09.2022-30.10.2022
Bērziņš Aivars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4044 Pārtikas infekcijas Bp Lab.darbi
1 gr.
05.09.2022-30.10.2022
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Zvaigzne Inga
A204. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4044 Pārtikas infekcijas Bp Lab.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-30.10.2022
Terentjeva Margarita
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lab.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-06.11.2022
Terentjeva Margarita
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-06.11.2022
1.1.1 grupa
Birne Inga, Medne Ruta
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-06.11.2022
1.1.2 grupa
Birne Inga, Medne Ruta
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
12.30-13.15 Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Lekcija
1 gr.
05.09.2022-30.10.2022
Birne Inga, Medne Ruta
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4103 Pārtikas toksikoloģija Bp Lekcija
1 gr.
05.09.2022-30.10.2022
Valdovska Anda
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4044 Pārtikas infekcijas Bp Lab.darbi
1 gr.
05.09.2022-30.10.2022
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Terentjeva Margarita, Zvaigzne Inga
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4117 Pārtikas aprites kontrole Bp Lekcija
4-EN gr.
12.09.2022-06.11.2022
Tītmane Lelde, Valkovska Linda, Zvaigzne Inga
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-06.11.2022
1.1.1 grupa
Birne Inga, Medne Ruta
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-06.11.2022
1.1.2 grupa
Birne Inga, Medne Ruta
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
13.30-14.15 Vete4103 Pārtikas toksikoloģija Bp Prakt.darbi
1 gr.
12.09.2022-06.11.2022
Valdovska Anda
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

VeteP014 Pārtikas higiēna un inspekcija Bp Lekcija
4-EN gr.
05.09.2022-30.10.2022
Terentjeva Margarita
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4103 Pārtikas toksikoloģija Bp Lekcija
1 gr.
05.09.2022-30.10.2022
Valdovska Anda
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4044 Pārtikas infekcijas Bp Lab.darbi
1 gr.
05.09.2022-30.10.2022
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Terentjeva Margarita, Zvaigzne Inga
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-06.11.2022
4.1.1 grupa
Medne Ruta, Oborins Nikolajs
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-06.11.2022
4.1.2 grupa
Medne Ruta, Oborins Nikolajs
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4117 Pārtikas aprites kontrole Bp Lekcija
4-EN gr.
12.09.2022-06.11.2022
Tītmane Lelde, Valkovska Linda, Zvaigzne Inga
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-06.11.2022
1.2.1 grupa
Birne Inga, Medne Ruta
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-06.11.2022
1.2.2 grupa
Birne Inga, Medne Ruta
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
14.30-15.15 Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lab.darbi
1 gr.
05.09.2022-06.11.2022
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Tītmane Lelde
A204. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

VeteP014 Pārtikas higiēna un inspekcija Bp Lekcija
4-EN gr.
05.09.2022-30.10.2022
Terentjeva Margarita
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4044 Pārtikas infekcijas Bp Lekcija
1 gr.
05.09.2022-30.10.2022
Bērziņš Aivars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4103 Pārtikas toksikoloģija Bp Lekcija
4-EN gr.
05.09.2022-30.10.2022
Maraka Endija
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4044 Pārtikas infekcijas Bp Lab.darbi
1 gr.
05.09.2022-30.10.2022
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Terentjeva Margarita, Zvaigzne Inga
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-06.11.2022
4.1.1 grupa
Medne Ruta, Oborins Nikolajs
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-06.11.2022
4.1.2 grupa
Medne Ruta, Oborins Nikolajs
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4117 Pārtikas aprites kontrole Bp Lekcija
4-EN gr.
12.09.2022-06.11.2022
Tītmane Lelde, Valkovska Linda, Zvaigzne Inga
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-06.11.2022
1.2.1 grupa
Birne Inga, Medne Ruta
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-06.11.2022
1.2.2 grupa
Birne Inga, Medne Ruta
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
15.30-16.15 Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lab.darbi
1 gr.
05.09.2022-06.11.2022
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Valkovska Linda
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lab.darbi
1 gr.
05.09.2022-06.11.2022
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Tītmane Lelde
A204. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

VeteP014 Pārtikas higiēna un inspekcija Bp Lekcija
4-EN gr.
05.09.2022-30.10.2022
Terentjeva Margarita
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4044 Pārtikas infekcijas Bp Lekcija
1 gr.
05.09.2022-30.10.2022
Bērziņš Aivars
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4103 Pārtikas toksikoloģija Bp Lekcija
4-EN gr.
05.09.2022-30.10.2022
Maraka Endija
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-06.11.2022
4.1.1 grupa
Medne Ruta, Oborins Nikolajs
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-06.11.2022
4.1.2 grupa
Medne Ruta, Oborins Nikolajs
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4117 Pārtikas aprites kontrole Bp Prakt.darbi
1 gr.
12.09.2022-06.11.2022
Tītmane Lelde, Valkovska Linda, Zvaigzne Inga
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-06.11.2022
1.2.1 grupa
Birne Inga, Medne Ruta
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-06.11.2022
1.2.2 grupa
Birne Inga, Medne Ruta
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
16.30-17.15 ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi
1 gr.
G0506(PLK)
G0608(PLK)
G0903(PLK)

Perez Alvarez Sergio
336. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lab.darbi
1 gr.
05.09.2022-06.11.2022
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Valkovska Linda
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lab.darbi
1 gr.
05.09.2022-06.11.2022
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Tītmane Lelde
A204. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4103 Pārtikas toksikoloģija Bp Lekcija
4-EN gr.
05.09.2022-30.10.2022
Maraka Endija
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-06.11.2022
4.1.1 grupa
Medne Ruta, Oborins Nikolajs
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-06.11.2022
4.1.2 grupa
Medne Ruta, Oborins Nikolajs
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4117 Pārtikas aprites kontrole Bp Prakt.darbi
1 gr.
12.09.2022-06.11.2022
Tītmane Lelde, Valkovska Linda, Zvaigzne Inga
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-06.11.2022
1.2.1 grupa
Birne Inga, Medne Ruta
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-06.11.2022
1.2.2 grupa
Birne Inga, Medne Ruta
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
17.30-18.15 ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi
1 gr.
G0506(PLK)
G0608(PLK)
G0903(PLK)

Perez Alvarez Sergio
336. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lab.darbi
1 gr.
05.09.2022-06.11.2022
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Valkovska Linda
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lab.darbi
1 gr.
05.09.2022-06.11.2022
1.2.1 un 1.2.2 grupas
Tītmane Lelde
A204. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4103 Pārtikas toksikoloģija Bp Lekcija
4-EN gr.
05.09.2022-30.10.2022
Maraka Endija
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-06.11.2022
4.1.1 grupa
Medne Ruta, Oborins Nikolajs
F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
05.09.2022-06.11.2022
4.1.2 grupa
Medne Ruta, Oborins Nikolajs
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4117 Pārtikas aprites kontrole Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
12.09.2022-06.11.2022
Tītmane Lelde, Valkovska Linda, Zvaigzne Inga
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-06.11.2022
1.2.1 grupa
Birne Inga, Medne Ruta
F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
05.09.2022-06.11.2022
1.2.2 grupa
Birne Inga, Medne Ruta
F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
18.30-19.15 Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lab.darbi
1 gr.
05.09.2022-06.11.2022
1.1.1 un 1.1.2 grupas
Valkovska Linda
A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4117 Pārtikas aprites kontrole Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
12.09.2022-06.11.2022
Tītmane Lelde, Valkovska Linda, Zvaigzne Inga
F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8