Atpakaļ

G0402 Lauksaimniecības inženierzinātne Bakalaura
Nepilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 9-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Fizi2022 Fizika II A Prakt.darbi
24.10.2022
31.10.2022
Gajevskis Antons
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2022 Fizika II A Lekcija
01.11.2022
Gajevskis Antons
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2022 Fizika II A Lab.darbi
08.11.2022
Gajevskis Antons
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate2034 Matemātika III A Lekcija
19.10.2022
G0412(NLN)
G0413(NLN)

Sergejeva Natālija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi
02.11.2022
G0412(NLN)
G0413(NLN)

Sergejeva Natālija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MašZ3010 Metālapstrāde I A Lab.darbi
26.10.2022
09.11.2022
Ziemelis Mārtiņš
214. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
JurZ2001 Tiesību pamati A Lekcija
03.11.2022
Pūce Alla
238. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Ekon4005 Uzņēmējdarbība I A Lekcija
10.11.2022
G0413(NLN)

Lazdiņš Andrejs
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ3010 Metālapstrāde I A Lab.darbi
21.10.2022
Ziemelis Mārtiņš
214. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3010 Metālapstrāde I A Lab.darbi
28.10.2022
Ziemelis Mārtiņš
214. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
09.30-10.15 Fizi2022 Fizika II A Prakt.darbi
24.10.2022
31.10.2022
Gajevskis Antons
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2022 Fizika II A Lekcija
01.11.2022
Gajevskis Antons
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2022 Fizika II A Lab.darbi
08.11.2022
Gajevskis Antons
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi
19.10.2022
G0412(NLN)
G0413(NLN)

Sergejeva Natālija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi
02.11.2022
G0412(NLN)
G0413(NLN)

Sergejeva Natālija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MašZ3010 Metālapstrāde I A Lab.darbi
26.10.2022
09.11.2022
Ziemelis Mārtiņš
214. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ3010 Metālapstrāde I A Lekcija
20.10.2022
Lāceklis-Bertmanis Jānis
214. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3010 Metālapstrāde I A Lekcija
27.10.2022
Lāceklis-Bertmanis Jānis
214. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

JurZ2001 Tiesību pamati A Prakt.darbi
03.11.2022
Pūce Alla
238. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Ekon4005 Uzņēmējdarbība I A Prakt.darbi
10.11.2022
G0413(NLN)

Lazdiņš Andrejs
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ3010 Metālapstrāde I A Lab.darbi
21.10.2022
Ziemelis Mārtiņš
214. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3010 Metālapstrāde I A Lab.darbi
28.10.2022
Ziemelis Mārtiņš
214. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lekcija
04.11.2022
Šmigins Ruslans
129. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lab.darbi
11.11.2022
Šmigins Ruslans
129. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
10.30-11.15 DatZ2019 Informātika II A Lekcija
24.10.2022
G0412(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2022 Fizika II A Lekcija
01.11.2022
Gajevskis Antons
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2022 Fizika II A Lab.darbi
08.11.2022
Gajevskis Antons
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi
19.10.2022
G0412(NLN)
G0413(NLN)

Sergejeva Natālija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi
02.11.2022
G0412(NLN)
G0413(NLN)

Sergejeva Natālija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2019 Informātika II A Prakt.darbi
26.10.2022
G0412(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II A Prakt.darbi
09.11.2022
G0412(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ3010 Metālapstrāde I A Lekcija
20.10.2022
Lāceklis-Bertmanis Jānis
214. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3010 Metālapstrāde I A Lekcija
27.10.2022
Lāceklis-Bertmanis Jānis
214. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

JurZ2001 Tiesību pamati A Prakt.darbi
03.11.2022
Pūce Alla
238. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Ekon4005 Uzņēmējdarbība I A Prakt.darbi
10.11.2022
G0413(NLN)

Lazdiņš Andrejs
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ3010 Metālapstrāde I A Lab.darbi
21.10.2022
Ziemelis Mārtiņš
214. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3010 Metālapstrāde I A Lab.darbi
28.10.2022
Ziemelis Mārtiņš
214. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lekcija
04.11.2022
Šmigins Ruslans
129. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lab.darbi
11.11.2022
Šmigins Ruslans
129. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
11.30-12.15 Mate2034 Matemātika III A Lekcija
17.10.2022
G0412(NLN)
G0413(NLN)

Sergejeva Natālija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III A Lekcija
31.10.2022
G0412(NLN)
G0413(NLN)

Sergejeva Natālija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2019 Informātika II A Prakt.darbi
24.10.2022
G0412(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ2019 Informātika II A Prakt.darbi
26.10.2022
G0412(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II A Prakt.darbi
09.11.2022
G0412(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lekcija
19.10.2022
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lekcija
02.11.2022
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi
20.10.2022
G0412(NLN)
G0413(NLN)

Sergejeva Natālija
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III A Lekcija
27.10.2022
G0412(NLN)
G0413(NLN)

Sergejeva Natālija
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi
03.11.2022
G0412(NLN)
G0413(NLN)

Sergejeva Natālija
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi
10.11.2022
G0412(NLN)
G0413(NLN)

Sergejeva Natālija
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ3010 Metālapstrāde I A Lab.darbi
21.10.2022
Ziemelis Mārtiņš
214. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3010 Metālapstrāde I A Lab.darbi
28.10.2022
Ziemelis Mārtiņš
214. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lab.darbi
04.11.2022
Šmigins Ruslans
129. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lab.darbi
11.11.2022
Šmigins Ruslans
129. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
12.30-13.15 Mate2034 Matemātika III A Lab.darbi
31.10.2022
G0412(NLN)
G0413(NLN)

Sergejeva Natālija
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III A Lekcija
17.10.2022
G0412(NLN)
G0413(NLN)

Sergejeva Natālija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2019 Informātika II A Prakt.darbi
24.10.2022
G0412(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lekcija
01.11.2022
Šmigins Ruslans
129. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Ekon4005 Uzņēmējdarbība I A Lekcija
08.11.2022
G0413(NLN)

Lazdiņš Andrejs
307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lekcija
19.10.2022
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lekcija
26.10.2022
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lekcija
02.11.2022
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lekcija
09.11.2022
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi
20.10.2022
G0412(NLN)
G0413(NLN)

Sergejeva Natālija
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III A Lekcija
27.10.2022
G0412(NLN)
G0413(NLN)

Sergejeva Natālija
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi
03.11.2022
G0412(NLN)
G0413(NLN)

Sergejeva Natālija
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi
10.11.2022
G0412(NLN)
G0413(NLN)

Sergejeva Natālija
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 Mate2034 Matemātika III A Lab.darbi
31.10.2022
G0412(NLN)
G0413(NLN)

Sergejeva Natālija
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III A Lekcija
17.10.2022
G0412(NLN)
G0413(NLN)

Sergejeva Natālija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III A Lekcija
24.10.2022
G0412(NLN)
G0413(NLN)

Sergejeva Natālija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lekcija
01.11.2022
Šmigins Ruslans
129. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Ekon4005 Uzņēmējdarbība I A Lekcija
08.11.2022
G0413(NLN)

Lazdiņš Andrejs
307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lekcija
26.10.2022
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lekcija
09.11.2022
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Prakt.darbi
19.10.2022
02.11.2022
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Ekon4005 Uzņēmējdarbība I A Prakt.darbi
10.11.2022
G0413(NLN)

Lazdiņš Andrejs
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi
28.10.2022
G0412(NLN)
G0413(NLN)

Sergejeva Natālija
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi
24.10.2022
G0412(NLN)
G0413(NLN)

Sergejeva Natālija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2022 Fizika II A Lekcija
17.10.2022
Gajevskis Antons
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2022 Fizika II A Lab.darbi
07.11.2022
Gajevskis Antons
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2022 Fizika II A Lab.darbi
31.10.2022
Gajevskis Antons
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2022 Fizika II A Lekcija
18.10.2022
Gajevskis Antons
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2022 Fizika II A Lekcija
25.10.2022
Gajevskis Antons
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon4005 Uzņēmējdarbība I A Lekcija
01.11.2022
G0413(NLN)

Lazdiņš Andrejs
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon4005 Uzņēmējdarbība I A Lekcija
08.11.2022
G0413(NLN)

Lazdiņš Andrejs
307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Prakt.darbi
26.10.2022
09.11.2022
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

JurZ2001 Tiesību pamati A Lekcija
19.10.2022
Pūce Alla
241. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ2019 Informātika II A Lekcija
20.10.2022
G0412(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II A Prakt.darbi
27.10.2022
G0412(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II A Prakt.darbi
03.11.2022
G0412(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Ekon4005 Uzņēmējdarbība I A Prakt.darbi
10.11.2022
G0413(NLN)

Lazdiņš Andrejs
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi
28.10.2022
G0412(NLN)
G0413(NLN)

Sergejeva Natālija
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lab.darbi
04.11.2022
Šmigins Ruslans
129. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lab.darbi
11.11.2022
Šmigins Ruslans
129. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
15.30-16.15 Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi
24.10.2022
G0412(NLN)
G0413(NLN)

Sergejeva Natālija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2022 Fizika II A Lekcija
17.10.2022
Gajevskis Antons
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2022 Fizika II A Lab.darbi
07.11.2022
Gajevskis Antons
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2022 Fizika II A Lab.darbi
31.10.2022
Gajevskis Antons
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2022 Fizika II A Lekcija
18.10.2022
Gajevskis Antons
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2022 Fizika II A Lekcija
25.10.2022
Gajevskis Antons
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon4005 Uzņēmējdarbība I A Lekcija
01.11.2022
G0413(NLN)

Lazdiņš Andrejs
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon4005 Uzņēmējdarbība I A Prakt.darbi
08.11.2022
G0413(NLN)

Lazdiņš Andrejs
307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Fizi2022 Fizika II A Lab.darbi
26.10.2022
Gajevskis Antons
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2022 Fizika II A Lab.darbi
02.11.2022
Gajevskis Antons
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

JurZ2001 Tiesību pamati A Lekcija
19.10.2022
Pūce Alla
241. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

JurZ2001 Tiesību pamati A Prakt.darbi
09.11.2022
Pūce Alla
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ2019 Informātika II A Lekcija
20.10.2022
G0412(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II A Prakt.darbi
27.10.2022
G0412(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II A Prakt.darbi
03.11.2022
G0412(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Ekon4005 Uzņēmējdarbība I A Prakt.darbi
10.11.2022
G0413(NLN)

Lazdiņš Andrejs
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi
28.10.2022
G0412(NLN)
G0413(NLN)

Sergejeva Natālija
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lab.darbi
04.11.2022
Šmigins Ruslans
129. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lab.darbi
11.11.2022
Šmigins Ruslans
129. aud. (1. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
16.30-17.15 Mate2034 Matemātika III A Lab.darbi
07.11.2022
G0412(NLN)
G0413(NLN)

Sergejeva Natālija
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2022 Fizika II A Lekcija
17.10.2022
Gajevskis Antons
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2022 Fizika II A Lab.darbi
31.10.2022
Gajevskis Antons
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2022 Fizika II A Lekcija
18.10.2022
Gajevskis Antons
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2022 Fizika II A Lekcija
25.10.2022
Gajevskis Antons
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon4005 Uzņēmējdarbība I A Lekcija
01.11.2022
G0413(NLN)

Lazdiņš Andrejs
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon4005 Uzņēmējdarbība I A Prakt.darbi
08.11.2022
G0413(NLN)

Lazdiņš Andrejs
307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Fizi2022 Fizika II A Lab.darbi
26.10.2022
Gajevskis Antons
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2022 Fizika II A Lab.darbi
02.11.2022
Gajevskis Antons
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

JurZ2001 Tiesību pamati A Lekcija
19.10.2022
Pūce Alla
241. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

JurZ2001 Tiesību pamati A Prakt.darbi
09.11.2022
Pūce Alla
212. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ2019 Informātika II A Lekcija
20.10.2022
G0412(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II A Prakt.darbi
27.10.2022
G0412(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II A Prakt.darbi
03.11.2022
G0412(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
17.30-18.15 Mate2034 Matemātika III A Lab.darbi
07.11.2022
G0412(NLN)
G0413(NLN)

Sergejeva Natālija
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon4005 Uzņēmējdarbība I A Lekcija
01.11.2022
G0413(NLN)

Lazdiņš Andrejs
302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon4005 Uzņēmējdarbība I A Prakt.darbi
08.11.2022
G0413(NLN)

Lazdiņš Andrejs
307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18