Atpakaļ

G0703 Veterinārmedicīna Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības
Pilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem. 8-sem. 10-sem.
Visas grupas 1 2 4-EN
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Lekcija
1, 2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
Liepa Laima
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Lekcija
1, 2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
Valdmann Andres, Antāne Vita
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Lekcija
4-EN gr.
31.01.2022-24.04.2022
Vanaga Aīda, Valdmann Andres
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4024 Mazo dzīvnieku ķirurģija II Bp Lekcija
4-EN gr.
31.01.2022-24.04.2022
Rabočaja Olga
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Lekcija
1, 2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
Mangale Māra, Eihvalde Evija
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
ValoP205 Krievu valodas pamati I Bb Lekcija
BISK
G0614(PLK)

Mališeva Oksana
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
09.30-10.15 Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Lekcija
1, 2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
Liepa Laima
M212. aud. (2. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Lekcija
1, 2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
Valdmann Andres, Antāne Vita
A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Lekcija
4-EN gr.
31.01.2022-24.04.2022
Vanaga Aīda, Valdmann Andres
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.1 grupa
Mangale Māra
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.2 grupa
Eihvalde Evija
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.1 grupa
Drevinska Kristīne
M135. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.2 grupa
Ponomarjova Olga
M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-24.04.2022
Mālniece Aija
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Lekcija
1, 2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
Mangale Māra, Eihvalde Evija
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
ValoP205 Krievu valodas pamati I Bb Lekcija
BISK
G0614(PLK)

Mališeva Oksana
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.1 grupa
Drevinska Kristīne
M135. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.2 grupa
Kokoreviča Linda
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
10.30-11.15 Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.1 grupa
Eihvalde Evija
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.2 grupa
Mangale Māra
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.1 grupa
Ponomarjova Olga
M135. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.2 grupa
Kokoreviča Linda
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-24.04.2022
Kaņka Elīna
M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4024 Mazo dzīvnieku ķirurģija II Bp Lekcija
1, 2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
Rabočaja Olga
B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-24.04.2022
Skuja Santa
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.1 grupa
Mangale Māra
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.2 grupa
Eihvalde Evija
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.1 grupa
Drevinska Kristīne
M135. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.2 grupa
Ponomarjova Olga
M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4024 Mazo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.1 grupa
Kozinda Oskars
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-24.04.2022
Mālniece Aija
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.1 grupa
Eihvalde Evija
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.2 grupa
Mangale Māra
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.1 grupa
Drevinska Kristīne
M135. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.2 grupa
Kokoreviča Linda
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
11.30-12.15 Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.1 grupa
Eihvalde Evija
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.2 grupa
Mangale Māra
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.1 grupa
Ponomarjova Olga
M135. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.2 grupa
Kokoreviča Linda
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-24.04.2022
Kaņka Elīna
M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4024 Mazo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.1 grupa
Rabočaja Olga
M135. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4024 Mazo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.2 grupa
Kozinda Oskars
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-24.04.2022
Skuja Santa
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.1 grupa
Mangale Māra
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.2 grupa
Eihvalde Evija
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.1 grupa
Drevinska Kristīne
M135. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.2 grupa
Ponomarjova Olga
M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4024 Mazo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.1 grupa
Kozinda Oskars
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-24.04.2022
Mālniece Aija
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.1 grupa
Liepa Laima
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.2 grupa
Šematoviča Ilga
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.1 grupa
Eihvalde Evija
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.2 grupa
Mangale Māra
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.1 grupa
Drevinska Kristīne
M135. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.2 grupa
Kokoreviča Linda
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
12.30-13.15 Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.1 grupa
Eihvalde Evija
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.2 grupa
Mangale Māra
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.1 grupa
Ponomarjova Olga
M135. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.2 grupa
Kokoreviča Linda
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-24.04.2022
Kaņka Elīna
M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4024 Mazo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.1 grupa
Rabočaja Olga
M135. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4024 Mazo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.2 grupa
Kozinda Oskars
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.1 grupa
Liepa Laima
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.2 grupa
Šematoviča Ilga
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-24.04.2022
Skuja Santa
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.1 grupa
Drevinska Kristīne
M135. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.2 grupa
Ponomarjova Olga
M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4024 Mazo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.2 grupa
Kozinda Oskars
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-24.04.2022
Mālniece Aija
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.1 grupa
Liepa Laima
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.2 grupa
Šematoviča Ilga
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.1 grupa
Eihvalde Evija
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.2 grupa
Mangale Māra
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.1 grupa
Drevinska Kristīne
M135. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.2 grupa
Kokoreviča Linda
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
13.30-14.15 Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.1 grupa
Mangale Māra
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.2 grupa
Eihvalde Evija
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.1 grupa
Ponomarjova Olga
M135. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.2 grupa
Kokoreviča Linda
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-24.04.2022
Kaņka Elīna
M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4024 Mazo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.1 grupa
Rabočaja Olga
M135. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4024 Mazo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.2 grupa
Kozinda Oskars
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.1 grupa
Liepa Laima
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.2 grupa
Šematoviča Ilga
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.1 grupa
Liepa Laima
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.2 grupa
Šematoviča Ilga
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.1 grupa
Drevinska Kristīne
M135. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.2 grupa
Ponomarjova Olga
M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4024 Mazo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.2 grupa
Kozinda Oskars
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-24.04.2022
Mālniece Aija
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.1 grupa
Liepa Laima
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.2 grupa
Šematoviča Ilga
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Lekcija
4-EN gr.
31.01.2022-24.04.2022
Eihvalde Evija, Skuja Santa
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.1 grupa
Drevinska Kristīne
M135. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.2 grupa
Kokoreviča Linda
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
14.30-15.15 Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.1 grupa
Mangale Māra
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.2 grupa
Eihvalde Evija
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.1 grupa
Ponomarjova Olga
M135. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.2 grupa
Kokoreviča Linda
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4099 Mazo dzīvnieku iekšķīgās slimības II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-24.04.2022
Kaņka Elīna
M126. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4024 Mazo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.1 grupa
Rabočaja Olga
M135. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4024 Mazo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.2 grupa
Kozinda Oskars
M136. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.1 grupa
Liepa Laima
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.2 grupa
Šematoviča Ilga
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.1 grupa
Liepa Laima
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.2 grupa
Šematoviča Ilga
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4024 Mazo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-24.04.2022
Rabočaja Olga
M135. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.1 grupa
Liepa Laima
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.2 grupa
Šematoviča Ilga
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Lekcija
4-EN gr.
31.01.2022-24.04.2022
Eihvalde Evija, Skuja Santa
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
15.30-16.15 Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.1 grupa
Mangale Māra
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.2 grupa
Eihvalde Evija
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Lekcija
4-EN gr.
31.01.2022-24.04.2022
Liepa Laima
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.1 grupa
Liepa Laima
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.2 grupa
Šematoviča Ilga
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.1 grupa
Liepa Laima
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.2 grupa
Šematoviča Ilga
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4024 Mazo dzīvnieku ķirurģija II Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-24.04.2022
Rabočaja Olga
M135. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.1 grupa
Liepa Laima
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.2 grupa
Šematoviča Ilga
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-24.04.2022
Eihvalde Evija, Skuja Santa
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
16.30-17.15 Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.1 grupa
Mangale Māra
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.2 grupa
Eihvalde Evija
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Lekcija
4-EN gr.
31.01.2022-24.04.2022
Liepa Laima
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.1 grupa
Eihvalde Evija
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.2 grupa
Mangale Māra
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.1 grupa
Liepa Laima
A102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.2 grupa
Šematoviča Ilga
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.1 grupa
Liepa Laima
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.2 grupa
Šematoviča Ilga
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-24.04.2022
Eihvalde Evija, Skuja Santa
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
17.30-18.15 Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.1 grupa
Mangale Māra
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.2 grupa
Eihvalde Evija
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.1 grupa
Eihvalde Evija
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.2 grupa
Mangale Māra
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.1 grupa
Liepa Laima
A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4109 Iekšķīgās slimības, ganāmpulka veselība II Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.2 grupa
Šematoviča Ilga
A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
4-EN gr.
31.01.2022-24.04.2022
Eihvalde Evija, Skuja Santa
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
18.30-19.15 Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.1 grupa
Mangale Māra
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.2 grupa
Eihvalde Evija
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.1 grupa
Eihvalde Evija
B110. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4096 Lauksaimniecības dzīvnieku reprodukcija I Bp Prakt.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.2 grupa
Mangale Māra
C115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8