Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ2058 Ģeoloģija un augsnes zinātne II Bp Lekcija 31.01.2022-27.03.2022 Erdberga Ieva 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2058 Ģeoloģija un augsnes zinātne II Bp Lab.darbi 28.03.2022-24.04.2022 Erdberga Ieva 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MašZ2009 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana II Bt Lab.darbi 31.01.2022-27.03.2022 Vronskis Olafs 407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija 31.01.2022-27.03.2022 Lekc./pr.d. Lasmanis Vairis 15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||
09.30-10.15 |
Mate2039 Matemātika II Bt Lekcija 31.01.2022-27.03.2022 Lekc./pr.d. Strupule Liene 212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2058 Ģeoloģija un augsnes zinātne II Bp Lab.darbi 28.03.2022-24.04.2022 Skutele Kristiāna 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MašZ2009 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana II Bt Lab.darbi 31.01.2022-24.04.2022 Vronskis Olafs 407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija 31.01.2022-24.04.2022 Lekc./pr.d. Lasmanis Vairis 15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||
10.30-11.15 |
Biol3015 Ekoloģija Bt Lekcija 31.01.2022-24.04.2022 Sudārs Ritvars 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
MašZ2009 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana II Bt Lab.darbi 31.01.2022-24.04.2022 Vronskis Olafs 407. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija 31.01.2022-24.04.2022 Lekc./pr.d. Lasmanis Vairis 15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||
11.30-12.15 |
Biol3015 Ekoloģija Bt Lekcija 31.01.2022-24.04.2022 Sudārs Ritvars 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
VidZ1003 Vides ķīmija Bt Lekcija 31.01.2022-24.04.2022 Dimiņš Fredijs 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol3015 Ekoloģija Bt Lekcija 31.01.2022-24.04.2022 Sudārs Ritvars 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
12.30-13.15 |
Arhi2032 Ainavu mācība un arhitektūra I Bp Lekcija 31.01.2022-24.04.2022 Lekc./pr.d./lab.d. Skujāne Daiga 802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
VidZ1003 Vides ķīmija Bt Lekcija 31.01.2022-24.04.2022 Dimiņš Fredijs 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol3015 Ekoloģija Bt Prakt.darbi 31.01.2022-24.04.2022 Šķiste Olga 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate2039 Matemātika II Bt Lekcija 31.01.2022-24.04.2022 Lekc./pr.d. Strupule Liene 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
13.30-14.15 |
Arhi2032 Ainavu mācība un arhitektūra I Bp Lekcija 31.01.2022-24.04.2022 Lekc./pr.d./lab.d. Skujāne Daiga 802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate2039 Matemātika II Bt Lekcija 31.01.2022-24.04.2022 Lekc./pr.d. Strupule Liene 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
14.30-15.15 |
Arhi2032 Ainavu mācība un arhitektūra I Bp Lekcija 31.01.2022-27.03.2022 Lekc./pr.d./lab.d. Skujāne Daiga 802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate2037 Matemātiskā statistika I Bt Lekcija 31.01.2022-24.04.2022 Lekc./pr.d. Bērziņa Laima 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
VidZ1003 Vides ķīmija Bt Lab.darbi 31.01.2022-24.04.2022 Dimiņš Fredijs 170. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
15.30-16.15 |
Mate2037 Matemātiskā statistika I Bt Lekcija 31.01.2022-24.04.2022 Lekc./pr.d. Bērziņa Laima 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
VidZ1003 Vides ķīmija Bt Lab.darbi 31.01.2022-24.04.2022 Dimiņš Fredijs 170. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
16.30-17.15 |
Mate2037 Matemātiskā statistika I Bt Lekcija 31.01.2022-27.03.2022 Lekc./pr.d. Bērziņa Laima 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |