Atpakaļ

G0215 Lauksaimniecība Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem. 8-sem.
Visas grupas 1 2
Lauksaimniecības pamati (prakse) 23.05.2022. - 03.06.2022.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lekcija
31.01.2022-24.04.2022
Alsiņa Ina
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
VadZ3024 Uzņēmuma vadīšanas pamati Bv Lekcija
31.01.2022-08.05.2022
Jankova Līga
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Biol1001 Botānika Bt Lab.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-31.01.2022-24.04.2022
1.1.
Ilgaža Aija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-31.01.2022-24.04.2022
1.2.
Ilgaža Aija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-31.01.2022-24.04.2022
2.1.
Ilgaža Aija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-31.01.2022-24.04.2022
2.2.
Ilgaža Aija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
09.30-10.15 Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lekcija
1.ned.-31.01.2022-27.03.2022
Alsiņa Ina
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
2.ned.-31.01.2022-27.03.2022
Ilgaža Aija
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3175 Agroekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija
28.02.2022-27.03.2022
Gailis Jānis
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

VadZ3024 Uzņēmuma vadīšanas pamati Bv Lekcija
31.01.2022-27.02.2022
Jankova Līga
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Biol1001 Botānika Bt Lab.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-31.01.2022-24.04.2022
1.1.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-31.01.2022-24.04.2022
1.2.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-31.01.2022-24.04.2022
1.1.
Ilgaža Aija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-31.01.2022-24.04.2022
1.2.
Ilgaža Aija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-31.01.2022-24.04.2022
2.1.
Ilgaža Aija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-31.01.2022-24.04.2022
2.2.
Ilgaža Aija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
10.30-11.15 Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
31.01.2022-24.04.2022
Ilgaža Aija
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ3175 Agroekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija
31.01.2022-08.05.2022
Gailis Jānis
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
31.01.2022-27.03.2022
Erdberga Ieva
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol1001 Botānika Bt Lab.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.2.
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-31.01.2022-24.04.2022
1.1.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-31.01.2022-24.04.2022
1.2.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-31.01.2022-24.04.2022
1.1.
Ilgaža Aija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-31.01.2022-24.04.2022
1.2.
Ilgaža Aija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-31.01.2022-24.04.2022
2.1.
Ilgaža Aija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-31.01.2022-24.04.2022
2.2.
Ilgaža Aija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
11.30-12.15 LauZ3175 Agroekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija
31.01.2022-08.05.2022
Gailis Jānis
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol1001 Botānika Bt Lekcija
31.01.2022-27.03.2022
Šulcs Viesturs
16. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

ValoP031 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā I Bv Prakt.darbi
11.04.2022-08.05.2022
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP031 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā I Bv Prakt.darbi
11.04.2022-08.05.2022
Orlova Irina
224. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Biol1001 Botānika Bt Lab.darbi
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.2.
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-31.01.2022-24.04.2022
1.1.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-31.01.2022-24.04.2022
1.2.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
12.30-13.15 VadZ3024 Uzņēmuma vadīšanas pamati Bv Lekcija
31.01.2022-08.05.2022
Jankova Līga
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Biol1001 Botānika Bt Lab.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
13.30-14.15 VadZ3024 Uzņēmuma vadīšanas pamati Bv Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.-31.01.2022-08.05.2022
Jankova Līga
214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

VadZ3024 Uzņēmuma vadīšanas pamati Bv Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.-31.01.2022-08.05.2022
Jankova Līga
214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
31.01.2022-24.04.2022
Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-28.02.2022-24.04.2022
2.2.
Erdberga Ieva
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-28.02.2022-24.04.2022
2.1.
Erdberga Ieva
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-28.02.2022-24.04.2022
2.2.
Gavare Zanda
313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-28.02.2022-24.04.2022
2.1.
Gavare Zanda
313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1001 Botānika Bt Lab.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.1.
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-28.02.2022-24.04.2022
1.1.
Gavare Zanda
313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-28.02.2022-24.04.2022
1.2.
Erdberga Ieva
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-28.02.2022-24.04.2022
1.1.
Erdberga Ieva
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-31.01.2022-24.04.2022
2.1.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-31.01.2022-24.04.2022
2.2.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-28.02.2022-24.04.2022
1.2.
Gavare Zanda
313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 VadZ3024 Uzņēmuma vadīšanas pamati Bv Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.-31.01.2022-08.05.2022
Jankova Līga
214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

VadZ3024 Uzņēmuma vadīšanas pamati Bv Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.-31.01.2022-08.05.2022
Jankova Līga
214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
31.01.2022-27.02.2022
Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
28.02.2022-24.04.2022
Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-28.02.2022-24.04.2022
2.2.
Erdberga Ieva
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-28.02.2022-24.04.2022
2.1.
Erdberga Ieva
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-28.02.2022-24.04.2022
2.2.
Gavare Zanda
313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-28.02.2022-24.04.2022
2.1.
Gavare Zanda
313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1001 Botānika Bt Lab.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-28.02.2022-24.04.2022
1.1.
Gavare Zanda
313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-28.02.2022-24.04.2022
1.2.
Erdberga Ieva
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-28.02.2022-24.04.2022
1.1.
Erdberga Ieva
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-31.01.2022-24.04.2022
2.1.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-31.01.2022-24.04.2022
2.2.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-28.02.2022-24.04.2022
1.2.
Gavare Zanda
313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 VadZ3024 Uzņēmuma vadīšanas pamati Bv Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.-31.01.2022-27.02.2022
Jankova Līga
214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

VadZ3024 Uzņēmuma vadīšanas pamati Bv Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.-31.01.2022-27.02.2022
Jankova Līga
214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
ValoP031 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā I Bv Prakt.darbi
31.01.2022-08.05.2022
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP031 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā I Bv Prakt.darbi
31.01.2022-08.05.2022
Orlova Irina
224. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
2 gr.
28.02.2022-24.04.2022
Gavare Zanda, Rumba Janīna
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1001 Botānika Bt Lab.darbi
1 gr.
31.01.2022-24.04.2022
1.2.
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
1 gr.
28.02.2022-24.04.2022
Gavare Zanda, Rumba Janīna
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-31.01.2022-24.04.2022
2.1.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-31.01.2022-24.04.2022
2.2.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
16.30-17.15 ValoP031 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā I Bv Prakt.darbi
31.01.2022-08.05.2022
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP031 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā I Bv Prakt.darbi
31.01.2022-08.05.2022
Orlova Irina
224. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
2 gr.
28.02.2022-24.04.2022
Gavare Zanda, Rumba Janīna
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
1 gr.
28.02.2022-24.04.2022
Gavare Zanda, Rumba Janīna
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2