Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lekcija 31.01.2022-24.04.2022 Alsiņa Ina zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
VadZ3024 Uzņēmuma vadīšanas pamati Bv Lekcija 31.01.2022-08.05.2022 Jankova Līga 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Biol1001 Botānika Bt Lab.darbi 2 gr. 31.01.2022-24.04.2022 2.1. Šulcs Viesturs 51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-31.01.2022-24.04.2022 2.1. Ilgaža Aija A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-31.01.2022-24.04.2022 2.2. Ilgaža Aija A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
09.30-10.15 |
Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lekcija 1.ned.-31.01.2022-27.03.2022 Alsiņa Ina zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija 2.ned.-31.01.2022-27.03.2022 Ilgaža Aija A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3175 Agroekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija 28.02.2022-27.03.2022 Gailis Jānis 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 VadZ3024 Uzņēmuma vadīšanas pamati Bv Lekcija 31.01.2022-27.02.2022 Jankova Līga 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Biol1001 Botānika Bt Lab.darbi 2 gr. 31.01.2022-24.04.2022 2.1. Šulcs Viesturs 51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-31.01.2022-24.04.2022 2.1. Ilgaža Aija A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-31.01.2022-24.04.2022 2.2. Ilgaža Aija A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
10.30-11.15 |
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija 31.01.2022-24.04.2022 Ilgaža Aija A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3175 Agroekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija 31.01.2022-08.05.2022 Gailis Jānis 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija 31.01.2022-27.03.2022 Erdberga Ieva 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol1001 Botānika Bt Lab.darbi 2 gr. 31.01.2022-24.04.2022 2.2. Šulcs Viesturs 51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-31.01.2022-24.04.2022 2.1. Ilgaža Aija A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-31.01.2022-24.04.2022 2.2. Ilgaža Aija A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
11.30-12.15 |
LauZ3175 Agroekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija 31.01.2022-08.05.2022 Gailis Jānis 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol1001 Botānika Bt Lekcija 31.01.2022-27.03.2022 Šulcs Viesturs 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 ValoP031 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā I Bv Prakt.darbi 11.04.2022-08.05.2022 Pētersone Aija 337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ValoP031 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā I Bv Prakt.darbi 11.04.2022-08.05.2022 Orlova Irina 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Biol1001 Botānika Bt Lab.darbi 2 gr. 31.01.2022-24.04.2022 2.2. Šulcs Viesturs 51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||
12.30-13.15 |
VadZ3024 Uzņēmuma vadīšanas pamati Bv Lekcija 31.01.2022-08.05.2022 Jankova Līga 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||||||
13.30-14.15 |
VadZ3024 Uzņēmuma vadīšanas pamati Bv Prakt.darbi 2 gr. 2.ned.-31.01.2022-08.05.2022 Jankova Līga 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija 31.01.2022-24.04.2022 Gross Uldis 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-28.02.2022-24.04.2022 2.2. Erdberga Ieva 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-28.02.2022-24.04.2022 2.1. Erdberga Ieva 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-28.02.2022-24.04.2022 2.2. Gavare Zanda 313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-28.02.2022-24.04.2022 2.1. Gavare Zanda 313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-31.01.2022-24.04.2022 2.1. Dubova Laila 12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-31.01.2022-24.04.2022 2.2. Dubova Laila 12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
|||
14.30-15.15 |
VadZ3024 Uzņēmuma vadīšanas pamati Bv Prakt.darbi 2 gr. 2.ned.-31.01.2022-08.05.2022 Jankova Līga 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija 31.01.2022-27.02.2022 Gross Uldis 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija 28.02.2022-24.04.2022 Gross Uldis 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-28.02.2022-24.04.2022 2.2. Erdberga Ieva 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-28.02.2022-24.04.2022 2.1. Erdberga Ieva 113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-28.02.2022-24.04.2022 2.2. Gavare Zanda 313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-28.02.2022-24.04.2022 2.1. Gavare Zanda 313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-31.01.2022-24.04.2022 2.1. Dubova Laila 12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-31.01.2022-24.04.2022 2.2. Dubova Laila 12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
|||
15.30-16.15 |
VadZ3024 Uzņēmuma vadīšanas pamati Bv Prakt.darbi 2 gr. 2.ned.-31.01.2022-27.02.2022 Jankova Līga 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
ValoP031 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā I Bv Prakt.darbi 31.01.2022-08.05.2022 Pētersone Aija 337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ValoP031 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā I Bv Prakt.darbi 31.01.2022-08.05.2022 Orlova Irina 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi 2 gr. 28.02.2022-24.04.2022 Gavare Zanda, Rumba Janīna 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-31.01.2022-24.04.2022 2.1. Dubova Laila 12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-31.01.2022-24.04.2022 2.2. Dubova Laila 12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
|||
16.30-17.15 |
ValoP031 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā I Bv Prakt.darbi 31.01.2022-08.05.2022 Pētersone Aija 337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ValoP031 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā I Bv Prakt.darbi 31.01.2022-08.05.2022 Orlova Irina 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi 2 gr. 28.02.2022-24.04.2022 Gavare Zanda, Rumba Janīna 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |