Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lekcija 1, 2 gr. 01.09.2020-30.10.2020 Terentjeva Margarita A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4044 Pārtikas infekcijas Bp Lekcija 1, 2 gr. 01.09.2020-30.10.2020 Bērziņš Aivars A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4116 Veterinārā darba organizācija IV Bp Lekcija 1, 2 gr. 01.09.2020-30.10.2020 Tītmane Lelde F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4044 Pārtikas infekcijas Bp Lab.darbi 1 gr. 01.09.2020-30.10.2020 1.1.1 un 1.1.2 gr Valkovska Linda A204. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
09.30-10.15 |
Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lekcija 1, 2 gr. 01.09.2020-30.10.2020 Terentjeva Margarita A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4044 Pārtikas infekcijas Bp Lekcija 1, 2 gr. 01.09.2020-30.10.2020 Bērziņš Aivars A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4116 Veterinārā darba organizācija IV Bp Lekcija 1, 2 gr. 01.09.2020-30.10.2020 Tītmane Lelde F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4044 Pārtikas infekcijas Bp Lab.darbi 1 gr. 01.09.2020-30.10.2020 1.1.1 un 1.1.2 gr Valkovska Linda A204. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
10.30-11.15 |
Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lekcija 1, 2 gr. 01.09.2020-30.10.2020 Terentjeva Margarita A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4103 Pārtikas toksikoloģija Bp Lekcija 1, 2 gr. 01.09.2020-30.10.2020 Valdovska Anda F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4116 Veterinārā darba organizācija IV Bp Prakt.darbi 1 gr. 01.09.2020-30.10.2020 5 ned. Tītmane Lelde F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4044 Pārtikas infekcijas Bp Lab.darbi 1 gr. 01.09.2020-30.10.2020 1.1.1 un 1.1.2 gr Valkovska Linda A204. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
11.30-12.15 |
Vete4117 Pārtikas aprites kontrole Bp Lekcija 1, 2 gr. 01.09.2020-30.10.2020 Valkovska Linda A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4103 Pārtikas toksikoloģija Bp Lekcija 1, 2 gr. 01.09.2020-30.10.2020 Valdovska Anda F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lab.darbi 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2.1 gr Valkovska Linda A204. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||||
12.30-13.15 |
Vete4117 Pārtikas aprites kontrole Bp Lekcija 1, 2 gr. 01.09.2020-30.10.2020 Valkovska Linda A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4103 Pārtikas toksikoloģija Bp Lekcija 1, 2 gr. 01.09.2020-30.10.2020 Valdovska Anda F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lab.darbi 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2.1 gr Valkovska Linda A204. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||||
13.30-14.15 |
Vete4117 Pārtikas aprites kontrole Bp Lekcija 1, 2 gr. 01.09.2020-30.10.2020 Valkovska Linda A100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4103 Pārtikas toksikoloģija Bp Lekcija 1, 2 gr. 01.09.2020-30.10.2020 Valdovska Anda F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lab.darbi 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2.1 gr Valkovska Linda A204. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||||
14.30-15.15 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 1 gr. 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0215(PLK) Orbidāne Laine 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4044 Pārtikas infekcijas Bp Lab.darbi 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2.1 gr. Tītmane Lelde A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi 1 gr. 01.09.2020-30.10.2020 1.1.1; 1.1.2 un 1.2.1 gr Niemi Anete, Birne Inga, Medne Ruta, Oborins Nikolajs F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lab.darbi 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2.1 gr Valkovska Linda A204. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||||
15.30-16.15 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 1 gr. 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0215(PLK) Orbidāne Laine 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lab.darbi 1 gr. 01.09.2020-30.10.2020 1.1.1 un 1.1.2 gr Valkovska Linda A204. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4044 Pārtikas infekcijas Bp Lab.darbi 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2.1 gr. Tītmane Lelde A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4103 Pārtikas toksikoloģija Bp Prakt.darbi 1 gr. 01.09.2020-30.10.2020 Valdovska Anda F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi 1 gr. 01.09.2020-30.10.2020 1.1.1; 1.1.2 un 1.2.1 gr Niemi Anete, Birne Inga, Medne Ruta, Oborins Nikolajs F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Valo1019 Franču valodas pamati Lekcija 1, 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 BISK Janovska-Zia Inese 85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Lekcija 1, 2 gr. 01.09.2020-30.10.2020 Birne Inga, Medne Ruta F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
16.30-17.15 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 1 gr. 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0215(PLK) Orbidāne Laine 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lab.darbi 1 gr. 01.09.2020-30.10.2020 1.1.1 un 1.1.2 gr Valkovska Linda A204. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4044 Pārtikas infekcijas Bp Lab.darbi 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2.1 gr. Tītmane Lelde A211. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4117 Pārtikas aprites kontrole Bp Prakt.darbi 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Valkovska Linda A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
ValoP205 Krievu valodas pamati I Bb Prakt.darbi 1, 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 BISK G0608(PLK) Gode Ina 288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi 1 gr. 01.09.2020-30.10.2020 1.1.1; 1.1.2 un 1.2.1 gr Niemi Anete, Birne Inga, Medne Ruta, Oborins Nikolajs F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Valo1019 Franču valodas pamati Lekcija 1, 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 BISK Janovska-Zia Inese 85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Lekcija 1, 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Birne Inga, Medne Ruta F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
17.30-18.15 |
Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lab.darbi 1 gr. 01.09.2020-30.10.2020 1.1.1 un 1.1.2 gr Valkovska Linda A204. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4117 Pārtikas aprites kontrole Bp Prakt.darbi 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Valkovska Linda A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
ValoP205 Krievu valodas pamati I Bb Prakt.darbi 1, 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 BISK G0608(PLK) Gode Ina 288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi 1 gr. 01.09.2020-30.10.2020 1.1.1; 1.1.2 un 1.2.1 gr Niemi Anete, Birne Inga, Medne Ruta, Oborins Nikolajs F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||||
18.30-19.15 |
Vete4074 Pārtikas higiēna un inspekcija II Bp Lab.darbi 1 gr. 01.09.2020-30.10.2020 1.1.1 un 1.1.2 gr Valkovska Linda A204. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4119 Sīkdzīvnieku slimības II Bp Prakt.darbi 1 gr. 01.09.2020-30.10.2020 1.1.1; 1.1.2 un 1.2.1 gr Niemi Anete, Birne Inga, Medne Ruta, Oborins Nikolajs F205. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, F101. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |