Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Lekcija 26.10.2020 Koroļova Jeļena 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija 16.11.2020 Jansone Baiba 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ener3025 Bioenerģētika Lekcija 09.11.2020 Zihmane-Rītiņa Kristīne 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Ener3025 Bioenerģētika Lekcija 02.11.2020 Zihmane-Rītiņa Kristīne 429. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Ieskaite 17.11.2020 Dubrovskis Edgars 36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Lekcija 27.10.2020 03.11.2020 Kreicberga Anita 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Lekcija 28.10.2020 Millers Mareks 42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Lekcija 04.11.2020 Millers Mareks 22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Ieskaite 11.11.2020 Millers Mareks 42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija 29.10.2020 05.11.2020 12.11.2020 Jansone Baiba 36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi 1 gr. 30.10.2020 Koroļova Jeļena 217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi 06.11.2020 Izbraukumā Jansone Baiba JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Lekcija 13.11.2020 Pūce Alla 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||
09.30-10.15 |
InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Lekcija 26.10.2020 Koroļova Jeļena 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija 16.11.2020 Jansone Baiba 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ener3025 Bioenerģētika Lekcija 09.11.2020 Zihmane-Rītiņa Kristīne 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Ener3025 Bioenerģētika Lekcija 02.11.2020 Zihmane-Rītiņa Kristīne 429. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi 27.10.2020 Dubrovskis Edgars 36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Ieskaite 17.11.2020 Dubrovskis Edgars 36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Lekcija 03.11.2020 Kreicberga Anita 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Prakt.darbi 28.10.2020 Millers Mareks 42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Lekcija 04.11.2020 Millers Mareks 22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Ieskaite 11.11.2020 Millers Mareks 42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija 29.10.2020 05.11.2020 12.11.2020 Jansone Baiba 36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Eksāmens 19.11.2020 Jansone Baiba 36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi 1 gr. 30.10.2020 Koroļova Jeļena 217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi 06.11.2020 Izbraukumā Jansone Baiba JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Lekcija 13.11.2020 Pūce Alla 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||
10.30-11.15 |
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija 16.11.2020 Jansone Baiba 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ener3025 Bioenerģētika Lekcija 26.10.2020 09.11.2020 Zihmane-Rītiņa Kristīne 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Ener3025 Bioenerģētika Lekcija 02.11.2020 Zihmane-Rītiņa Kristīne 429. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Lekcija 27.10.2020 Millers Mareks 15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Prakt.darbi 03.11.2020 Pūce Alla 210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Lekcija 10.11.2020 Pūce Alla 210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Lekcija 17.11.2020 Pūce Alla 210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Prakt.darbi 28.10.2020 Millers Mareks 42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Lekcija 04.11.2020 Millers Mareks 22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Prakt.darbi 11.11.2020 Pūce Alla 305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi 29.10.2020 Izbraukumā Dubrovskis Edgars MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi 05.11.2020 Izbraukumā Dubrovskis Edgars |
InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi 1 gr. 30.10.2020 Koroļova Jeļena 217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi 06.11.2020 Izbraukumā Jansone Baiba JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Prakt.darbi 13.11.2020 Pūce Alla 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||
11.30-12.15 |
Ener3025 Bioenerģētika Lekcija 26.10.2020 09.11.2020 16.11.2020 Zihmane-Rītiņa Kristīne 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Ener3025 Bioenerģētika Lekcija 02.11.2020 Zihmane-Rītiņa Kristīne 429. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Lekcija 27.10.2020 Millers Mareks 15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Prakt.darbi 03.11.2020 Pūce Alla 210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Lekcija 10.11.2020 Pūce Alla 210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Ieskaite 17.11.2020 Pūce Alla 210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Prakt.darbi 28.10.2020 Millers Mareks 42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Lekcija 04.11.2020 Millers Mareks 22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Prakt.darbi 11.11.2020 Pūce Alla 305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi 29.10.2020 Izbraukumā Dubrovskis Edgars MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi 05.11.2020 Izbraukumā Dubrovskis Edgars |
InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi 1 gr. 30.10.2020 Koroļova Jeļena 217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi 06.11.2020 Izbraukumā Jansone Baiba JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Prakt.darbi 13.11.2020 Pūce Alla 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||
12.30-13.15 |
Ener3025 Bioenerģētika Lekcija 26.10.2020 09.11.2020 16.11.2020 Zihmane-Rītiņa Kristīne 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Ener3025 Bioenerģētika Lekcija 02.11.2020 Zihmane-Rītiņa Kristīne 429. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Lekcija 27.10.2020 Millers Mareks 15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija 03.11.2020 Jansone Baiba 36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Prakt.darbi 17.11.2020 Kreicberga Anita 123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Prakt.darbi 28.10.2020 Millers Mareks 42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Lekcija 04.11.2020 Millers Mareks 22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi 29.10.2020 Izbraukumā Dubrovskis Edgars MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi 05.11.2020 Izbraukumā Dubrovskis Edgars |
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi 06.11.2020 Izbraukumā Jansone Baiba |
||
13.30-14.15 |
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija 26.10.2020 Jansone Baiba 36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Ener3025 Bioenerģētika Lekcija 16.11.2020 Zihmane-Rītiņa Kristīne 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Lekcija 02.11.2020 Kreicberga Anita 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Prakt.darbi 09.11.2020 Kreicberga Anita 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Lekcija 27.10.2020 Millers Mareks 15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija 03.11.2020 10.11.2020 Jansone Baiba 36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Prakt.darbi 17.11.2020 Kreicberga Anita 123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Lekcija 28.10.2020 Millers Mareks 42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Lekcija 04.11.2020 Millers Mareks 22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Lekcija 11.11.2020 Veinbergs Artūrs 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi 29.10.2020 Izbraukumā Dubrovskis Edgars MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi 05.11.2020 Izbraukumā Dubrovskis Edgars VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Lekcija 12.11.2020 Veinbergs Artūrs 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Lekcija 19.11.2020 Veinbergs Artūrs 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi 06.11.2020 Izbraukumā Jansone Baiba |
||
14.30-15.15 |
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija 26.10.2020 Jansone Baiba 36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Lekcija 02.11.2020 Kreicberga Anita 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Prakt.darbi 16.11.2020 Kreicberga Anita 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija 03.11.2020 10.11.2020 Jansone Baiba 36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Lekcija 17.11.2020 Veinbergs Artūrs 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Lekcija 27.10.2020 Kreicberga Anita 123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Lekcija 11.11.2020 Veinbergs Artūrs 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Lekcija 28.10.2020 Pūce Alla 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi 29.10.2020 Izbraukumā Dubrovskis Edgars MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi 05.11.2020 Izbraukumā Dubrovskis Edgars VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Lekcija 12.11.2020 Veinbergs Artūrs 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Prakt.darbi 19.11.2020 Veinbergs Artūrs 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi 06.11.2020 Izbraukumā Jansone Baiba |
||
15.30-16.15 |
JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Lekcija 16.11.2020 Pūce Alla 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Lekcija 02.11.2020 Kreicberga Anita 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Lekcija 03.11.2020 10.11.2020 Veinbergs Artūrs 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Lekcija 17.11.2020 Veinbergs Artūrs 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Lekcija 27.10.2020 Kreicberga Anita 123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Prakt.darbi 11.11.2020 Veinbergs Artūrs 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Lekcija 28.10.2020 Pūce Alla 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi 29.10.2020 Izbraukumā Dubrovskis Edgars MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi 05.11.2020 Izbraukumā Dubrovskis Edgars VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Lekcija 12.11.2020 Veinbergs Artūrs 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Eksāmens 19.11.2020 Veinbergs Artūrs 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi 06.11.2020 Izbraukumā Jansone Baiba |
||
16.30-17.15 |
InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi 1 gr. 26.10.2020 09.11.2020 Koroļova Jeļena 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Lekcija 27.10.2020 Koroļova Jeļena 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Lekcija 03.11.2020 Veinbergs Artūrs 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Prakt.darbi 10.11.2020 Veinbergs Artūrs 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Lekcija 17.11.2020 Veinbergs Artūrs 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Prakt.darbi 28.10.2020 Pūce Alla 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi 29.10.2020 Izbraukumā Dubrovskis Edgars MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi 05.11.2020 Izbraukumā Dubrovskis Edgars VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Prakt.darbi 12.11.2020 Veinbergs Artūrs 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
17.30-18.15 |
InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi 1 gr. 26.10.2020 09.11.2020 Koroļova Jeļena 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Lekcija 27.10.2020 Koroļova Jeļena 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Prakt.darbi 17.11.2020 Kreicberga Anita 123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Prakt.darbi 28.10.2020 Pūce Alla 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi 29.10.2020 Izbraukumā Dubrovskis Edgars |
|||
18.30-19.15 |
InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi 1 gr. 26.10.2020 09.11.2020 Koroļova Jeļena 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Prakt.darbi 17.11.2020 Kreicberga Anita 123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
|||||
19.30-20.15 |
InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi 1 gr. 26.10.2020 09.11.2020 Koroļova Jeļena 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Prakt.darbi 17.11.2020 Kreicberga Anita 123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
|||||
20.30-21.15 |
InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Ieskaite 1 gr. 09.11.2020 Koroļova Jeļena 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Prakt.darbi 17.11.2020 Kreicberga Anita 123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |