Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
VadZ4027 Uzņēmējdarbība A Lekcija 1g, 2g, 3g, 4g, 5g gr. 26.10.2020-20.12.2020 Auziņa Anita 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ4027 Uzņēmējdarbība A Lekcija 1g, 2g, 3g, 4g, 5g gr. 01.09.2020-25.10.2020 Muška Aina 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon3107 Eiropas Savienības projekti B Lekcija 1g, 2g, 3g, 4g, 5g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Vjakse Jolanta 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ4027 Uzņēmējdarbība A Prakt.darbi 2g, 5g gr. 01.09.2020-25.10.2020 Muška Aina 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ4027 Uzņēmējdarbība A Prakt.darbi 2g, 5g gr. 26.10.2020-20.12.2020 Auziņa Anita 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||||
09.30-10.15 |
VadZ4027 Uzņēmējdarbība A Lekcija 1g, 2g, 3g, 4g, 5g gr. 26.10.2020-20.12.2020 Auziņa Anita 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ4027 Uzņēmējdarbība A Lekcija 1g, 2g, 3g, 4g, 5g gr. 01.09.2020-25.10.2020 Muška Aina 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon3107 Eiropas Savienības projekti B Lekcija 1g, 2g, 3g, 4g, 5g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Vjakse Jolanta 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ4027 Uzņēmējdarbība A Prakt.darbi 2g, 5g gr. 01.09.2020-25.10.2020 Muška Aina 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ4027 Uzņēmējdarbība A Prakt.darbi 2g, 5g gr. 26.10.2020-20.12.2020 Auziņa Anita 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||||
10.30-11.15 |
InfT3017 Kvantitatīvās metodes ekonomikā A Prakt.darbi 4g, 5g gr. 07.09.2020-29.11.2020 Koroļova Jeļena 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
11.30-12.15 |
InfT3017 Kvantitatīvās metodes ekonomikā A Prakt.darbi 4g, 5g gr. 07.09.2020-29.11.2020 Koroļova Jeļena 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
13.30-14.15 |
VadZ3056 Uzņēmējdarbības institucionālā vide B Prakt.darbi 2g, 5g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Pūce Alla 305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon3107 Eiropas Savienības projekti B Prakt.darbi 2g, 5g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Vjakse Jolanta 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
|||||
14.30-15.15 |
VadZ3056 Uzņēmējdarbības institucionālā vide B Lekcija 01.09.2020-20.12.2020 Pūce Alla 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon3107 Eiropas Savienības projekti B Prakt.darbi 2g, 5g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Vjakse Jolanta 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
|||||
15.30-16.15 |
InfT3017 Kvantitatīvās metodes ekonomikā A Lekcija 1g, 2g, 3g, 4g, 5g gr. 02.09.2020 1.ned.-21.09.2020-25.10.2020 Koroļova Jeļena 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||||||
16.30-17.15 |
VadZ2019 Biznesa etiķete C Lekcija 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0506(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) Cīrule Simona 307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3104 E-komercija C Lekcija 01.09.2020-21.12.2020 BISK Lēnerts Arnis 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 JurZ3029 Civilprocess B, C Lekcija Uznd, GrFin, RegAP, AgrVid a.prg. 01.09.2020-21.12.2020 BISK Vitte Ārija 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
MākZ3028 Mājizstrādājumi un dizains C Lekcija 01.09.2020-20.12.2020 BISK G0112(PLK) Paulsone Inta 511. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
InfT3017 Kvantitatīvās metodes ekonomikā A Lekcija 1g, 2g, 3g, 4g, 5g gr. 02.09.2020 1.ned.-21.09.2020-25.10.2020 Koroļova Jeļena 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||||
17.30-18.15 |
VadZ2019 Biznesa etiķete C Lekcija 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0506(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) Cīrule Simona 307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3104 E-komercija C Lekcija 01.09.2020-21.12.2020 BISK Lēnerts Arnis 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 JurZ3029 Civilprocess B, C Lekcija Uznd, GrFin, RegAP, AgrVid a.prg. 01.09.2020-21.12.2020 BISK Vitte Ārija 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
MākZ3028 Mājizstrādājumi un dizains C Lekcija 01.09.2020-20.12.2020 BISK G0112(PLK) Paulsone Inta 511. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |