Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
DatZ2058 Programminženierijas metodes II A Lekcija G0907(PLK) Orehova Inga 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT4006 Programmatūras testēšana A Lekcija Rubina Tatjana 280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2029 Sistēmu modelēšana II A Lekcija Smirnova Jekaterina 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
09.30-10.15 |
DatZ2025 Datoru tīkli II A Lekcija Paura Andrejs 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2034 Lietojumu programmēšana datubāzēm A Lekcija G0907(PLK) Šmits Ingus 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1038 Matemātika III A Lekcija G0907(PLK) Āboltiņš Aivars 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate2010 Diskrētā matemātika A Lekcija G0907(PLK) Sergejeva Natālija 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
Fizi3001 Fizika A Lekcija Gross Uldis 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2034 Lietojumu programmēšana datubāzēm A Prakt.darbi 2 gr. Smirnova Jekaterina 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1038 Matemātika III A Prakt.darbi 2 gr. Strupule Liene 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2029 Sistēmu modelēšana II A Prakt.darbi 2 gr. Smirnova Jekaterina 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
11.30-12.15 |
DatZ3004 Lielās datu bāzes II A Lekcija G0907(PLK) Vītols Gatis 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ3004 Lielās datu bāzes II A Prakt.darbi 2 gr. Būmanis Nikolajs 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2036 Datortīkli (CISCO) I B Prakt.darbi 2 gr. Bērziņš Aldis 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate2010 Diskrētā matemātika A Prakt.darbi 2 gr. Sergejeva Natālija 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
12.30-13.15 |
InfT4006 Programmatūras testēšana A Prakt.darbi 2 gr. Orehova Inga 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi3001 Fizika A Lab.darbi 2 gr. 1.ned. Pelēce Ilze 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
13.30-14.15 |
Fizi3001 Fizika A Prakt.darbi 2 gr. 2.ned. Gross Uldis 313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2025 Datoru tīkli II A Lab.darbi 2 gr. Puzanovs Aleksandrs 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
14.30-15.15 |
DatZ2058 Programminženierijas metodes II A Prakt.darbi 2 gr. Orehova Inga 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
15.30-16.15 |
InfT2036 Datortīkli (CISCO) I B Lekcija 2 gr. Mozga Ivars 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |